Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]Žádost o UB

#1
Dobrý den AT, vzhledem k tomu že bych chtěl znovu hrát na Epesu, bych Vás chtěl požádat o unban.

1)Za co jsem ban dostal?
No dostal jsem ho od adminky Inter se kterou jsem se domluvil, že mi ho dá aby se mi nějak resetoval účet či co, protože dřív na E2(jak jsem později zjistil) když jste se odpojily a chtěli se napojit z5 tak jste dostaly odpověď, že na serveru už někdo za Váš nick hraje. Takže jsem zpanikařil a hned jsem psal na forum. Kde jsem se jak jsem výše psal domluvil s Inter že pomůže tím udělením banu a následným unbanem. Jenže unban jsem už nedostal. Admince to sice psalo, že mám UB, ale já ho neměl. Řešil jsem to dál, ale bylo to zřejmě neřešitelné, tak jsem to přestal řešit protože jsem měl ještě další originální účet a začal hrát za něj. Admin-team mi převedl VIP navždy a já spokojeně hrál. Jenže tento originální účet si převzal brácha, který na E3 hraje a já mám stále na E3 ban.

3)Datum a čas banu
http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=ban&id=1285
Září 04, 2014, 11:36

4)Druh banu

Permanentní

5)Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Myslím si, že jsem snad nic hrozného neudělal a zasloužím si UB. Tak nějak doufám, že si adminka ještě pamatuje.

Děkuji za strávený čas při čtení mé žádosti. Pochopím když mi UB neschválíte, přeci jenom nemám na nic důkaz.
Omlouvám se za případné chyby :|
cron