Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔][Maglix] Žádost o *unban/unjail*

#1
Zdravím, vzhledem k tomu, že můj druhý účet Maglix byl zmražen a je nyní v jailu, kvůli obcházení blacklistu kde jsem se následovně z blacklistu dostal, jsem zde pro podání žádosti o dané ''odmražení/unban'' které mi bylo řečeno AdminTeamem že mohu podat.
1) Za co jsi ban dostal?
-V době, kdy jsem za tento účet hrál jsem ještě obcházel Blacklist za PSC.
2) Popis situace
-Vzhledem k tomu, že jsem byl v blacklistu a chtěl na Epesu hrát, prokázat svojí změnu chování a přístupu k serveru, moje krytí bylo postupně prozrazeno a dozvědělo se to čím dál víc lidí, tím pádem se všechno prozradilo a můj přístup byl zase odepřen. Ano za Maglixe jsem vyvolával občasné hádky mezi frakcema, každopádně to bylo v afektu mezi PVP, klasický hádky a povyšování se, toto chování nemělo být ale mířeno osobně a nemělo to nikoho reálně ovlivnit a urazit. Tyto lidé s kterýma jsem se hádal, jsou už již zabanovaný nebo jsme v míru a žádné hádky už po dobu mého unblacklistu nebyly vyvoláný, takže si myslím, a doufám, že jsem schopný se už držet na uzdě, aby se něco podobného neopakovalo.
3) Datum a čas banu
-Samotný ban pokud dobře vím přišel v době Březen 24, 2019, 09:35 podle fakaheda banlistu.
-Následovně byl účet odbanován, kvůli mému unblacklistu společně s IP a HW banem, proto byl účet přístupný a je nyní v jailu.
4) Druh banu: Tempban/Permaban
-Jail/Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
-Upřímně musím říci, že mé chování a můj přístup k věcem je vidět na mém hlavním účtě Walrock123 nyní.
-Snažím se být nekonfliktní a nevyvolávat hádky, věnuju se farmění,expení,vylepšování se, občasné PVP je samozřejmostí, ale už si z toho nedělám moc velkou hlavu.
-Na tomto účtě, i když to nerad zmiňuji tak si pořád stojím, že mám rybáře lvl 150 co mi trval dost volného času a je to cesta, kterou jsem získával na serveru finance, hlavně mě to jako jedna z mála věcí na Epesu baví, tímto jsem získával všechen svůj gear,peníze a mohl se furt zlepšovat.
-Pokud mi unban/unjail bude zpřístupněn, mile rád v téhle nekonfliktní činnosti budu pokračovat.
-Uvědomuju si, že tohle nebyl malý prohřešek, že obcházení blacklistu není zrovna hezký, ale aspoň jsem tím mohl trošku dokázat svojí změnu, za ty 2 roky+- co jsem ten blacklist měl a tímto trošku posunul svojí šanci na unblacklist, který se mi opravdu podařil.
-Ještě jednou se zpětně do minulosti omlouvám všem, s kterýma jsem se hádal, nebo vyvolával nějaký konflikty.
-Připouštím své chyby z minulosti a byl bych strašně rád, za unban na tento účet, který už je v mém srdíčku a není zrovna v nejhorším stavu.

Budu rád za vaší negativní i pozitivní kritiku, za vaše ANO/NE s názorem.
PS: Nepematuju si už heslo na tento účet:/ pokud možno by chtělo resetovat pokud unban/unjail bude povolen, děkuji.
Děkuji za pozornost. S láskou -Wal.

Re: [Maglix] Žádost o *unban/unjail*

#3
Walrock_123 píše:
21 úno 2020 15:45

2) Popis situace
-Vzhledem k tomu, že jsem byl v blacklistu a chtěl na Epesu hrát, prokázat svojí změnu chování a přístupu k serveru, moje krytí bylo postupně prozrazeno a dozvědělo se to čím dál víc lidí, tím pádem se všechno prozradilo a můj přístup byl zase odepřen. Ano za Maglixe jsem vyvolával občasné hádky mezi frakcema, každopádně to bylo v afektu mezi PVP, klasický hádky a povyšování se, toto chování nemělo být ale mířeno osobně a nemělo to nikoho reálně ovlivnit a urazit. Tyto lidé s kterýma jsem se hádal, jsou už již zabanovaný nebo jsme v míru a žádné hádky už po dobu mého unblacklistu nebyly vyvoláný, takže si myslím, a doufám, že jsem schopný se už držet na uzdě, aby se něco podobného neopakovalo.
:D
Měl by si být rád že vůbec můžeš na serveru hrát a né tu žebrat aby ti vrátili itemy. Všechny věci co si na serveru získal byly získané s pomocí frakce Darkgods a některé itemy s kterými si dostal ban byly dokonce pouze vypůjčené a teď chceš tyto věci použít proti té frakci která ti je získala a po tvém banu o ně také přisla? Radši bych je vrátil těm kteří ti tyto věci pomohli získat než tobě.
...Já sem určitě PROTI.

Re: [Maglix] Žádost o *unban/unjail*

#4
YouAreDEAD píše:
21 úno 2020 17:26
Walrock_123 píše:
21 úno 2020 15:45

2) Popis situace
-Vzhledem k tomu, že jsem byl v blacklistu a chtěl na Epesu hrát, prokázat svojí změnu chování a přístupu k serveru, moje krytí bylo postupně prozrazeno a dozvědělo se to čím dál víc lidí, tím pádem se všechno prozradilo a můj přístup byl zase odepřen. Ano za Maglixe jsem vyvolával občasné hádky mezi frakcema, každopádně to bylo v afektu mezi PVP, klasický hádky a povyšování se, toto chování nemělo být ale mířeno osobně a nemělo to nikoho reálně ovlivnit a urazit. Tyto lidé s kterýma jsem se hádal, jsou už již zabanovaný nebo jsme v míru a žádné hádky už po dobu mého unblacklistu nebyly vyvoláný, takže si myslím, a doufám, že jsem schopný se už držet na uzdě, aby se něco podobného neopakovalo.
:D
Měl by si být rád že vůbec můžeš na serveru hrát a né tu žebrat aby ti vrátili itemy. Všechny věci co si na serveru získal byly získané s pomocí frakce Darkgods a některé itemy s kterými si dostal ban byly dokonce pouze vypůjčené a teď chceš tyto věci použít proti té frakci která ti je získala a po tvém banu o ně také přisla? Radši bych je vrátil těm kteří ti tyto věci pomohli získat než tobě.
...Já sem určitě PROTI.
Zdě tě budu muset zastavit, žádné tyto ''věci'' na účtu nejsou, žádné tam nejsou, účet je prázdný, před banem jsem tyto věci rozdal svým kamarádům, protože jsem věděl, že moje krytí bylo prozrazeno právě ve frakci kde jsem byl, vaší frakcí DarkGods:)
Dále nežebrám, byla mi dána šance o unban/unjail normálně požádat ve formě zde na forum:)
Vypůjčené věci? Maximálně Silverie I, což už nemá pomalu ani hodnotu. Ostatní věci byly jen a jen získany mnou. Nebo jsem si je získal z f topů a podobně ve vaší frakci, což ale neznamená, že patří vám, ale sám jsem si je vybojoval/zasloužil:)
Bylo mi jasné, že mě zde frakce DarkGods příjde jen ponížit, protože jsem teď proti nim.
Tvůj názor, jen se tě snažím vyvést z omylu:)

Re: [Maglix] Žádost o *unban/unjail*

#5
Jako.. argument nemel by jsi mit unban na Maglixe, protoze se veci ziskal za frakci X a ted je chces pouzit proti frakci X za frakci Y me prijde totalne postaveny na hlavu.. Navic jak wal napsal ucet je celej prazdnej a jde ciste o epmmo, ktere si ziskal za nejakych 6 mesicu hrani. Wal mel ban na E2 i s BL, ktery se zrusil - Obchody s PSC se na serveru nadale na denni bazi provozuji a myslim, ze muzu s klidem na dusi rict, ze se v tom toci vic(lidi/penez/veci) nez na E2 - Ne dukazy nemam, ale selskym rozumem se podivejte jak semtam nejaky hrac zmizi a najednou se ukaze nekdo se stejnymi skiny/vecmi. Kazdopadne vseobecne, kdyz se uz i za prodej veci dal warn.. tak proc by clovek, co mel BL za stejnou vec, mel byt i po unbanu jeste limitovan. Jsem pro

Re: [Maglix] Žádost o *unban/unjail*

#6
TheDarkness píše: Jako.. argument nemel by jsi mit unban na Maglixe, protoze se veci ziskal za frakci X a ted je chces pouzit proti frakci X za frakci Y me prijde totalne postaveny na hlavu.. Navic jak wal napsal ucet je celej prazdnej a jde ciste o epmmo, ktere si ziskal za nejakych 6 mesicu hrani. Wal mel ban na E2 i s BL, ktery se zrusil - Obchody s PSC se na serveru nadale na denni bazi provozuji a myslim, ze muzu s klidem na dusi rict, ze se v tom toci vic(lidi/penez/veci) nez na E2 - Ne dukazy nemam, ale selskym rozumem se podivejte jak semtam nejaky hrac zmizi a najednou se ukaze nekdo se stejnymi skiny/vecmi. Kazdopadne vseobecne, kdyz se uz i za prodej veci dal warn.. tak proc by clovek, co mel BL za stejnou vec, mel byt i po unbanu jeste limitovan. Jsem pro
Jojo, takovej Achill - Bio je dobrým příkladem. ;)

Jsem pro.
cron