Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][manoit]- Žádost o unban č.3

#1
Zdravím všechny epesáky.

Zdravím na začátek chci říct, že nevím co napsat již píšu žádost po třetí takže to pouze okopíruji protože jsem nic nového neudělal až na to, že jsem vypustil Koronavirus-19 :D
Dále bych chtěl oznámit, že utekli cca 6 měsíců a velice mi chybí hraní na Epesu.
A chtěl by jsem se fakt moc vrátit.

A chtěl bych vás požádat o jedinou věc, aby jste každý uvedli důvod proč dáváte Pro nebo Proti vlastními slovy děkuji chtěl bych všem klidně odpovídat pokud by to nebyla věc z první žádosti nebo druhé žádosti.

1) Za co jsi ban dostal ?
Ukradnutí křídel-přesněji ukradnutí +4 damage křídel hráče sad_chicken.

2) Popis situace:

Začalo to tím že jsem se dohodl s hráčem YouAreDEAD o půjčování účtu což byla osudová chyba. Ze začátku to vypadalo, že YouAreDEAD je v pohodě a dělá mi profit, jenže za pár dní YouAreDEAD začal prodávat moje věci, rozprodávat část mého shopu a otevírat z toho hlasovací bedny a tím to všechno začalo. Jelikož byl YouAreDEAD na mém účtu tak měl s hráčem sad_chicken dohodu o půjčování +4 damage křídel tak jsem se rozhodl YouAreDEAD pomstít tak že ho okradu o jeho křídla které měl sad_chicken půjčené od YouAreDEADA kvůli tomu že mu něco dlužil teďka si nemůžu přesněji vzpomenout o co se jednalo. Jednoho dne jsem napsal hráči sad_chicken ať mi hodí křídla, později tak opravdu udělal v domnění toho že mu je vrátím ale já se rozhodl je u scamovat což mi následně nevyšlo. Tento prohřešek jsem udělal v rozčílení, dnes už vím že to byla moje obrovská chyba která mě strašně moc mrzí a jelikož jsem nikdy neměl jiný prohřešek tak bych byl rád kdybych mohl znova hrát na Epesu.

3) Datum a čas banu

September 09, 2019, 14:23 (4 měsíce)

4) Druh banu: Tempban/Permaban

Permanentní ban

5) Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.

Uvědomil jsem si, že jsem udělal chybu a velice toho lituji je mi fakt líto, že jsem tohle udělal a kdybych mohl vše vrátit tak to vrátím, ale bohužel stalo se co se stalo a následky jsem si také odnesl.
Myslím si, že by jsem si zasloužil druhou šanci jelikož jsem nikdy nic neudělal či neduplikoval.

Re: [manoit]- Žádost o unban č.3

#4
Bravo, bravo, bravo...

Jen si zkopíruješ žádost a ani si neupravíš DOBU BANU (máš tam furt 4 měsíce místo 6 či kolik to je)...
Dál: Jednal jsi z návalu vzteku a hněvu, s tendencí se mstít a to je nejhorší co můžeš udělat. Člověk co se chce mstít se bue mstít znovu a znovu...
Navíc 6 měsíců je málo, pamatuji si kamaráda co na E2 byl zabanován za mnohem menší prkotinu a to na delší dobu, nebudu tu zabíhat do detailů...
Půjčovat si účet s někým je navíc zakázané...

Takže PROTI

Re: [manoit]- Žádost o unban č.3

#6
Ti kterým to nevyšlo, mohou zkusit své štěstí v klasické žádosti o unban
To jsme ale nemysleli hned další den :D
Chápu, že podle některých měli amnestii dostat i jiní a ti co dostali tak naopak ne, ale posuzovali jsme jak samotnou žádost, tak chování před ní a další různé faktory.

Mě osobně tvoje žádost na amnestii nijak nezaujala.

Nevyšla amnestie, tak zkopíruješ minulou žádost a dáš to na forko a myslíš, že to projde ?

Nebudu ti říkat pro / proti, protože si nemyslím, že to má význam.
nic nového neudělal až na to, že jsem vypustil Koronavirus-19 :D
???