Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]žádost o unban - TadeasH13

#1
1) Za co jsi ban dostal? - netuším (ani na stránkách jsem přesný důvod nenašel)
2) Popis situace - omlovám se ale jsou 3 roky takže už si opravdu nepamatuji jak to probíhalo
3) Datum a čas banu - February 25, 2015, 18:59
4) Druh banu: - Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban - Od té doby co jsem ban dostal už uběhly 3 roky a já jsem za tu dobu už vyspěl (alespoň myslím :D). Nepoužívám žádné hack clienty, vyjadřuji a chovám se slušně... Přiznávám, že na Epesu bych si chtěl zahrát především z nostalgie a tak ani netuším jak dlouho mě hra bude zase bavit ale pokusím se být pro server přínosem. Za unban bych byl opravdu vděčný.
Děkuji.
S pozdraven TadeasH13

Re: žádost o unban - TadeasH13

#5
ChrisC07 píše:
18 dub 2018 21:07
TadeasH13 banned by Krtko_SVK hack klient

Máš k tomu co říci?
Nebudu se nijak vymlouvat je pravda, že v té době jsem hack klient občas používal akorát jsem si nevybavil jestli jsem ten ban na Epesu dostal právě kvůli tomu. Každopádně bych se za to chtěl omluvit a zeptat se jestli tedy mám ještě šanci? Přecejen 3 roky už je pořádná doba na nápravu a za trest. Navíc píšete, že na servu je teď proti hackům 99% ochrana takže bych je nemohl použít ani kdybych chtěl.

Re: žádost o unban - TadeasH13

#6
Vzhledem k tomu, že:
- Je to opravdu velmi dlouho co se to stalo
- Situaci jsi objasnil a nějak normálně jsi se k tomu postavil
- Situace která se stala nijak neovlivnila aktualni server

Jsme se dohodli, že ti unban aktivujeme. Kdybys měl nějaké problémy s připojením napiš mi email.
epesmc@email.cz
cron