Klimki_ píše: ↑27 lis 2017 18:17
\nPěkná
epesní žádost, s unbanem souhlasím

\n
\n\nS tím taky souhlasím

+ žádné prohřešky předtím to je u mě za +1
\n
\nUnban bych měl rozhodnout zítra, ale nevím, kolik budu mít času,
\n
\ntak ti ho schvaluji a uděluji dnes, kdyby ti to ukazovalo banovací kladivo promluvilo, tak mi napiš na email
epesmc@email.cz a pořešíme