Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o unban

#12
Klimki_ píše:
27 lis 2017 18:17
\nPěkná epesní žádost, s unbanem souhlasím :) \n
\n\nS tím taky souhlasím :) + žádné prohřešky předtím to je u mě za +1
\n
\nUnban bych měl rozhodnout zítra, ale nevím, kolik budu mít času,
\n
\ntak ti ho schvaluji a uděluji dnes, kdyby ti to ukazovalo banovací kladivo promluvilo, tak mi napiš na email epesmc@email.cz a pořešíme