Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [RedstoneManArmy] Žádost o unban

#13
RedstoneManArmy píše:
24 srp 2018 13:55
Jack_Ounes děkuji
Ale když se na server nepřipojím nějakou dobu a budu čekat až bude amnestie tak se mi smažou residence atd nebo to není pravda ?
Řekl bych, že se nemusíš zatím bát. Reska by se ti mazat neměla, ale pokud máš koupenej domeček, tak ty Krtko čistí jednou za 2-3 měsíce. Nechci ti dělat falešné naděje, ale možná by mohla být na Halloween, nebo taky ne, žejo.

Re: [RedstoneManArmy] Žádost o unban

#14
No na mé residenci jsem měl v truhle art chestplate a legy lovkyni a zhoubu a podobné vzácně věci které jsem sehnal bez cheatovaní a přijít o to všechno kvůli jednomu dni s cheatama . . .
Byla chyba je vůbec stahovat ale ted už s tím nic neudělám :?

Re: [RedstoneManArmy] Žádost o unban

#15
I kdyby byla amnestie a ty by ses přes ní dostal. AT automatikcy maže všechny tvé resky, věci atd... Takže o to, že ti zmizí reska se nemusíš bát, zmizla by tak či tak.