Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][RedstoneManArmy] Žádost o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?
- Ban jsem dostal za hack clienta.
2) Popis situace
- Dával jsem cedulky do mého chest shopu a upravoval ceny poté se tam někde objevil helper a pár sekund na to mě zabanoval.
3) Datum a čas banu
- 23.8 2018 12:53
4) Druh banu: Tempban/Permaban
- Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Hraji tu už od začátku E3 a velmi mě baví, rád bych tam znova plnil questy atd. Z mé strany už žádné porušování pravidel nehrozí protože mě server baví a nechci mít ban.
Pravidla jsem si znovu přečetl a nic z toho už nikdy neporuším.

Re: [RedstoneManArmy] Žádost o unban

#2
Ze samotné žádosti jsem se dozvěděl jen že jsi dostal ban za hack client a chceš unban, nic víc. Trošku se rozepiš, fakt člověk ví velký kulový. S žádostí napsanou za minutu a půl neuspěješ.

Re: [RedstoneManArmy] Žádost o unban

#3
Z žádosti si nejsem jist, jestli vlastně přiznáváš, že jsi nějaký hack client měl, či naopak to popíráš. Obsahově to není žádná sláva a jak psal kae, určitě je lepší se rozepsat, protože s odfláknutou žádostí se moc daleko nedostaneš.

Ještě bych rád dodal, osobně mě velmi zarazilo, že hráč tvého formátu, který se neprojevuje v chatu, nekomunikuje, nechodí do pvp a tak nějak o něm člověk neví, dostal ban. Vím, že tu hraješ dlouho a nepřál bych ti ani ban, proto ti radím tu žádost napsat pořádně a ne něco naflákat za půl minuty. Také by mě zajímalo, za jaké hacky máš ban?

Re: [RedstoneManArmy] Žádost o unban

#4
1) Za co jsi ban dostal?
- Ban jsem dostal za hack clienta.
2) Popis situace
- Celé to začalo když mi jeden kámoš na jiném serveru napsal že si mám stáhnout cheaty (x ray a+ fly+ mi dal odkaz )no a já to zkusil... Vím bylo to hloupost. Chvíli jsem tam hrál pak kámoš odešel a já si šel ještě zahrát na Epes protože jsem měl cheaty ve verzi 1.11.2 a nechtěl se mi vypínat minecraft a znova zapínat čistý minecraf tak jsem se zkusil připojit s cheatama a šlo to. Chvilku jsem tam hrál čistě a pak jsem si šel stavět shop tam mě napadlo zkusit fly (že by se lépe stavělo kdybych měl fly) tam jsem poprvé použil fly. . . Více méně fly se dal plus mínus použít tak mě po chvilce stavení napadlo zkusit x-ray v miningu a taky fungoval tak jsem si řekl že si natěžím nějaké ty vzácnosti abych mohl udělat shop (že prodám krystaly abych měl peníze na chestshop sice jsem pár krystalů už měl ale nechtělo se mi ty moje prodávat a taky jsem chtěl minci temného boha do rámečku) tak to šlo dál nějakou dobu jsem těžil pak mě to těžení omrzelo a chtěl jsem jít konečně dodělat shop. Poté jsem dával cedulky do mého chestshopu a upravoval ceny poté se tam někde objevil helper a pár sekund na to mě zabanoval.
3) Datum a čas banu
- 23.8 2018 12:53
4) Druh banu: Tempban/Permaban
- Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Hraji tu už od začátku E3 a velmi mě baví, rád bych tam znova plnil questy atd. Z mé strany už žádné porušování pravidel nehrozí protože mě server baví a nechci mít ban.
Pravidla jsem si znovu přečetl a nic z toho už nikdy neporuším. Sice mě k cheatam navedl jiný hráč ale bylo moje chyba že jsem je pak použil na Epesu nikdy před tím jsem cheaty nepoužil a tímto se chci hlavně omluvit a požádát o unban.

Přeji pěkný zbytek dne RedstoneManArmy

Re: [RedstoneManArmy] Žádost o unban

#6
Ono ban máš za xray přece jenom za včerejšek si vytěžil za hodinu 40 krystalů, předchozí den to bylo zas 68 krystalů taky za pomerně malý čas.. Tohle je celkem dost zvláštní, nemyslíš?

Nechci dělat nějaký závěry a obviňovat tě, ale skull tě pečlivě sledoval.

Re: [RedstoneManArmy] Žádost o unban

#10
RedstoneManArmy píše:
24 srp 2018 13:21
Dobrá, řekl by mi někdo jak funguje amnestie? Popřípadě jak často je??
Děkuji
Amenstie je období vyhlášené admim teamem, po které si lidé jako ty, kteří nemohou získat unban normálně, mohou zažádat o unban. Sice jsem ještě ani jednu neviděl, ale prý bývají například na vánoce.

Amnestie je rozhodnutí o hromadném, a to úplném nebo částečném prominutí trestu, a současně o zahlazení odsouzení pro trestný čin. Neruší tedy rozsudek ani občanskoprávní odpovědnost odsouzeného (například povinnost nahradit škodu), ale pouze trest