Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]Theseus: Žádost o unban

#1
1) důvod banu: Ban jsem dostal za bugování pomocí jantaru a to tím, že když se rozbil jantar čímkoliv jiným než krumpem, tak z něj vylezla silverfish, ta po chvíli zpět zalezla do bloku a z jantaru byli ložiska kostí, ze kterých padá narozdíl od jantaru slušný loot.
2) situace: Tento bug jsem používal a asi jsem byl přistižen.
3) datum a čas: May 07, 2018, 13:24
4) druh banu: permaban
5)
Ahoj,
zdravím všechny po dlouhé době. Nevím úplně jak v tomto případě postupovat, ale asi před 4 měsíci jsem dostal ban za bugování s jantarem, no a bylo mi doporučeno, ať jako trest si aspoň tři měsíce počkám a zažádám o unban. Upřímně se omlouvám za vzniklé problémy, které jsem způsobil tímto podvodem. Chci říct, že absolutně chápu důvod banu a nijak neobhajuji to co jsem dělal, ohrožoval jsem ekonomiku serveru a to i přes to, že jsem věděl, že ji ohrožuji.

Mrzí mě to a jelikož je epes server, který se mi zalíbil na tolik, že i přes to kolik mi je, mě baví nolifeřit nad minecraftem ve dvě v noci, tak mě stojí za to se na něj vrátit i kdybych měl začít úplně od znovu. Vážím si práce AT a chápu, že každý kdo takhle poruší pravidla je nežádoucí a kazí tím usilovnou práci všech těch lidí co se na chodu serveru podílí. Nevím, jestli to jako omluva stačí, ale radši napíšu stručnou a výstižnou pravdu, než dlouhou a zbytečnou lež.

No každopádně tohle je žádost, takže žádám o unban a dávám své slovo, že nijak nehodlám nerespektovat pravidla serveru v žádném směru. Děkuji za vyslechnutí a doufám v druhou šanci a třeba i přiklonění k jinak bezúhonné minulosti.

S pozdravem

Theseus

Re: Theseus: Žádost o unban

#3
Pro Alespoň jsi to tu neobkecával a řekl to narovinu, co jsi udělal.

Bugování jantarem bych nebral zas tak jako závažnou věc, když z jantaru vyrobíš kosti, ale i tak to ekonomiku ve větším množství mohlo poškodit a ban jsi dostal oprávněně. Počkal sis a věřím, že už to neuděláš.

Re: Theseus: Žádost o unban

#5
Jsem PRO a to jako někdo kdo ti zařídil ten ban a objevil co déláš. Zjišťoval jsem si od ostatních hráčů a helperů co si zač a nikdo z nich nemohl věřit že toto děláš a že za tuto blbost dostaneš ban. Další polehčující okolnost udávám, že i když si nabugoval kolem 2400 archeologických ložisek, tak si je prodal v adminshopu a nebo měl v bednách takže si nic z toho (nebo minimum) nevpustil do oběhu.

Re: Theseus: Žádost o unban

#8
Na discorde si mi prišiel celkom v pohode týpek. Sice budeš posila pre enemy frakciu ale aj tak dávam PRO. (Neviem jak ofarbiť text na mobile celkem L)

Re: Theseus: Žádost o unban

#9
borko369 píše:
01 zář 2018 17:18
Sice budeš posila pre enemy frakciu ale aj tak dávam PRO.
:rolling_eyes:
Jsem PRO, pokud vím, nabugované věci i peníze ti byly odebrány, navíc, z toho jak tě znám věřím, že jsi rozumný a fajn člověk.

Re: Theseus: Žádost o unban

#10
DesTrixPlayer píše:
01 zář 2018 23:34
:rolling_eyes:
Jsem PRO, pokud vím, nabugované věci i peníze ti byly odebrány, navíc, z toho jak tě znám věřím, že jsi rozumný a fajn člověk.
cron