Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]Žadost o unban ! MrTomik

#1
1) Dosta jsem ban za MultiAcc za to že jsem hrál já a pak můj bratr na 1 IP ..

2) Už si jí tak nepamatuju začal jsem hrát na E3 ale tak nějak jsem měl bratra a já na IP jo a dva účty byli zakázané tu dobu pak jsem ještě šel na kamošuv učet a tam dostal ban taky na všech je do tédle doby napsáno 'Zabánován na E2, Je to za multiacc a mělo to být aj IP myslím :/

3) June 28, 2016, 14:20,

4) Permanentni ( ip ) Ban

5) Líbí jsem mi komunita na Epesi dokonce i některých hráču a ten Příběch :3 Už mezí tím banem uběhla velká doba a zase by jsem si chtěl zahrát a do teď jsem nevědel že musim napsat na forko když to je jako nový server :/ Jen jsem se přiznal a zeptal Epesovi o tomhle takže díky Epes :3 A všechny pravidla už nebudu ani porušovat ani neporušoval jen to IP dva účty :/

Už tam mám nahraných XXX hodin :D

BroFaces

Re: Žadost o unban ! MrTomik

#4
Ban je skutečně za multak. Takže ti unban uděluji zdarma.

Nicméně je třeba říct, že ten ban jsi nedostal pouze za dva účty. Tyto bany se udělalovali při větších počtech účtů.
cron