Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][ProinCZ] Žádost o unban

#1
Ahoj, na Vašem serveru jsem dostal "bezdůvodný ban". Velice se omlouvám, že píši opětovně, ale nedá se to vydržet.

1) Ban jsem dostal za x-ray. (Možná to považujete za správné, ale žádný cheat jsem neměl)
2) Večer jsem hrál s kámošem, řekli jsme si: "Co nechat questy a jít si zakopat?". Souhlasili jsme oba. Našli jsme velký stronghold, ve kterém jsem našli 2x spawnery.
mám tendenci se vracet na místa, kde jsem byl, protože všechno přehlédnu. Tak jak jsme kopali, naskytlo se mé štěstí. Nechci sem zatahovat to, že to bylo mé
největší štěstí na serveru. Našel jsem 6x krystalů v jednom strongholdu! Kámoš tomu nemohl uvěřit, na Discordu kámoš z toho ani nemohl. A zničeho nic přijde
ban. Ban bezdůvodný, a ještě k tomu za hack-client.
3) 27.08.2018, 20:47
4) Permaban
5) Hraji již na Vašem serveru dost dlouho, už od Epesu 2. Moc se mi Váš server líbí, propracovávání detailů a pluginů. Pokud bych měl dostat unban, mohl bych natáčet
na serveru (PS: Vytvořil jsem si druhý účet, kde jsem zkoušel natáčet videa: Jonnbon) Kámoš na mě stále čeká, Váš to určitě nezajímá, ale dost jsme prožili zážitků na
Vašem super serveru. Děkuji moc za přečtení, s pozdravem ProinCZ.
cron