Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Žádost o unban II

#1
Ahoj, opravdu se omlouvám, že píši opětovně, ale rád bych se zeptal, jestli bych byl hoden si zakoupit unban ve Vašem e-shopu. Moc si Vašeho serveru vážím a v posledním mém příspěvku jsem uvedl, že jsem byl bezdůvodně zabanován. Mám i screenshoty z toho, jak jsme s kámošem těžili. Příjemný zbytek dne, ProinCZ.

Re: Žádost o unban II

#3
byl bezdůvodně zabanován
Bezdůvodně zabanován jsi podle všeho nebyl. V logu vyšlo, že tvé výsledky z těžení jsou podezřelé.

Na základě toho tě odsledoval člen AT, který hacky potvrdil.
Mám i screenshoty z toho, jak jsme s kámošem těžili.
MYslím, že to ti nepomůže dokázat, že jsi neměl hacky.

Za takových okolností nemůžeme unban povolit.
cron