Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]ItPro2002: Žiadosť o UnBan Again

#1
]Žačo som dostal ban : Hacky
Popiš situaciu : Tak každy už to asi vie ale poviem to tu ešte raz 1IP 2ACC. Jeden hackuje a drohý dostáva ban je to len ná vás či tommu budete veriť alebo nie nechám to na každemu z vás. Tak prebehli už 3 týždene cca od poslednej žiadosťi ked sa Chris vyjadril že mám o 2 týždne napísať tak som tu. Chcem ťa požiadať o UnBan na nicku : ItPro2002 ale s tím že mi odobereťe všetky item veci ,money lebo je to aj moja chyba že si na také veci neviem dávať pozor Ďakujem.
Datum a čas banu : 21.8.2018 v čase 16:40.
Druh banu : Perma ban.
Prečo si zaslužim ban : Na tuto otaztku by som nemal odpovedať či si ho zaslužim alebo nie. Ale ked to treba tak napíšem. Je čisto moja chyba že to nedal pozor na brata čo vyvádza , ale myslím si že za jeho prehrešky by som nemal byť banovany ja , ale je to čisto vaša vec či tomu uveríte....Vytvoril som s k serveru vztah a chýba mi ta komunita ty hráči. Chýba mi celý server a dúfam že dostanem UnBan a budem sa môcť znovu pripojiť :)

Re: ItPro2002: Žiadosť o UnBan Again

#7
Toto napísal Chris

K hráčovi:
Víceméně (pakliže se to tu nestane běžná praxe) nebudu mít problém ten ban na tvuj účet zrušit když se odeberou veškeré věci které byly přeházeny z účtu jedna na účet dva a money. Ipban máš proto, protože jsi chtěl řešit prušvih kterej jste zavinili vy dva/ty ale jednal jsi jak prase. Takové chování na serveru nestrpím.
cron