Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Žádost o unban GamerCZE

#1
Za co jsi dostal ban: Opětovný pokus o podvnodné jednání.

Popis situace: Jednoho dne jsem uviděl na aukci beden u snoopa celkem pěknou vychytralost a to že dělal aukci samotných beden ale do rámečků vedle dal cenné itemy. Udělal jsem totéž a do rámečku skladu dal arthur sekeru. Citronix mi za tu bednu zaplatil 500K(myslel že je i se sekerou) chvíli jsem si zněho dělal srandu a potom mu peníze vrátil(500K). Takže jsem se prostě zachoval jak největší pitomec že mě vůbec tohle napadne.

Datum a čas banu: August 01, 2018, 14:15

Druh banu: PermaBan

Proč si myslím že bych měl dostat druhou šanci? Tento server mám hodně rád a je dost propracovaný. Sám vím že jsem udělal velkou blbost. Hodně jsem se změnil a pokud mi v tom někdo neuvěří tak at. Já sám jsem rád že jsem tam mohl vůbec hrát a být součástí té komunity a ano vím že někteří zvás mě neuvítají na serveru rádí a já vám to nezazlívám. To co jsem provedl se nedělá a nedivím se kdybyste mi to neodpustil ale zase bych chtěl na serveru hrát jentak chodit do dungeonů expit a zase třeba někdy dropnout první zbran na serveru jako jsem dropl zhoubu nebo jako když jsem společně s fallacy získal arthur sekeru kvůli které jsem byl pak extrémně vynervený :D. Jsem rád za ty všechny chvilky a hlavně chci zkusit ty nové questy a nové dungeony až budou na tom serveru jsem totiž potkal i fajn lidi jako TelefoniaRider Eskaron ArkenThas Jack_Ounes občas byl faj i Des a Lemo. Jsem moc rád že mi tohle ten server dopřál a doufám že se tam ještě podívám.Tu to žádost o unban píšu od srdce a tak jak to citím já nebudu nikomu zazlívat že bude proti jenom ho budu chápat. S pozdravem GamerCZE

Re: Žádost o unban GamerCZE

#3
Chrisi já nemám ktomuto co víc napsat protože jsem napsal jak to cítím. Tože já to pral jako srandu stim citronixem a jiní ne to byla moje chyba. Chápu choval jsem se jako blbec zasloužím si ban ano. Ale chtěl bych na tom serveru ještě vyzkoušet normálně hrát atd protože je to prostě zábava. Nebudu tu hrát na city protože to je ubohost ale rád bych si tam ještě zahrál. Ono je zábava hrát i jiné hry(lolko gtačko) ale ten epes mi chybí.

Re: Žádost o unban GamerCZE

#4
no jakože on tam jednou psal že se prodává jen bedna, ale když jsem se ho ptal jestli je tam i ta věc z rámečku, tak neodpovídal. Jakože je to skemr ale to jich je na serveru vice žeo.

Re: Žádost o unban GamerCZE

#5
Nečetl jsem to a automaticky ti dávám proti. Odpad jako ty nemá na serveru co dělat, vlastně by neměl hrát multiplayer vůbec. Sliby chyby jako vždy.
Pak si to přečtu, ale nevím jestli má vůbec cenu se k tomu vyjadřovat.

Re: Žádost o unban GamerCZE

#6
Vždy mě přišlo, že na serveru vystupuješ provokativně, jak ke mě tak k ostatním členům helper teamu. Si jeden z problémových hráčů.
Z tvé žádosti jsem se dozvěděl akorát to, že si někoho chtěl okrást, ale původně si mu to chtěl vrátit, prostě sranda :)
I kdyby se jednalo čistě o takovou věc, dejme tomu, ale jak jsem již zmínil, jsi problémový hráč a působíš na mě až provokativně viz tvůj záznam trestů.
Proti

Re: Žádost o unban GamerCZE

#7
Na Epesu jsi byl problémový hráč u kterého jsem neviděl, že by se tam choval nějak normálně, sranda je jedna věc, tohle ale sranda nebyla, myslím, že kdyby s tím nebyl problém, tak si ty peníze necháš ale jelikož by jsi z toho měl problém tak jsi to raději vrátil, jenom sis takto udělal nepřátele na serveru. Psal jsem ti, že si jenom uděláš nepřátele a u unbanu nebudeš mít větší převahu proti, než pro. Navíc jsi trest dostal nedávno a nemyslím si, že by jsi se během tak krátké doby změnil a hrál normálně.
Za mě tedy PROTI

Re: Žádost o unban GamerCZE

#8
kaemon_ píše:
22 zář 2018 13:58
Nečetl jsem to a automaticky ti dávám proti. Odpad jako ty nemá na serveru co dělat, vlastně by neměl hrát multiplayer vůbec. Sliby chyby jako vždy.
Pak si to přečtu, ale nevím jestli má vůbec cenu se k tomu vyjadřovat.
True

Re: Žádost o unban GamerCZE

#9
"na tom serveru jsem totiž potkal i fajn lidi jako TelefoniaRider Eskaron ArkenThas Jack_Ounes občas byl faj i Des a Lemo. "

Tak za tohle 100% PRO!!!


Ale ne, teď vážně. S tou žádostí sis mohl dát záležet trochu víc, hele, jde Ti tu o to přesvědčit hráče a A-team, kteří Tě z větší části asi v lásce nemají. Přijde mi, že tam píšeš pořád jednu a tu samou věc dokola. Tady hádám s Unbanem neuspěješ, takže do příště si s tím zkus dát trochu víc záležet a jako důvody, proč bys měl dostat UnBan se zamysli nad něčím lepším, než je: "Chci tam zas hrát", "Je to super server" "Nechci Vám tu brečet"
cron