Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]unban

#1
1) Za co jsi ban dostal? hacky
2) Popis situace:jednoho dne jsem šel na epes nefungoval anticheat a byl jsem u táty a byl jsem i na jeho počítači kde mám asi 200fps můj pc má 20fps (asi si můžete dohledat podle změni ip adresy) takže mi šlo mnohem líp pvp všichni byly zvyklý odemě že dám občas random hit protože sem měl lagy ale ten den to bylo jiný skoro všechny sem sundal konečně sem byl rád že sem pomohl na pevnostech ale bohužel si všichni myslely že mám hacky tak mi napsal plejmen že mám hacky potom mě vyzval na discord mezitím co sem chtěl jít za nima nám vypadla eletrika asi na 20min tak se pak za nima šel a bylo to v pohodě asi 15-20minut mi prohledávaly
počítač potom mi znova spadla eletrika a znova sem za nima šel a tak to pokračovalo potom naposled mi chtěli prohledat logy chyběla mi tam asi půlka logu takže mi nemohli věřit plně to chápu já bych si asi taky nevěřil na jejich místě ale myslím si že podle ostatních důkazů bych neměl dostat ban navíc v logách když má někdo hacky nejsou žádné věci co by byly jinak než normálně mám kámoše který má hacky a docela se v tom vyzná v logách a tak obecně takže podle logů by neměli usoudit že mám hacky navíc sem ani neviděl dukáz
3) Datum a čas banu:10.8 2018 18:20
4) Druh banu:Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban: hacky sem neměl a myslím si že každý by měl dostat šanci +miluju epes byl to můj život byl jsem tam 6hodin denně i víc
a omlouvám se plejmenovy za nepříjemnosti z prohledáváním

Re: unban

#2
20min tak se pak za nima šel a bylo to v pohodě asi 15-20minut mi prohledávaly

Bohužel musíš uznat, že v klíčových bodech si zmizel. Pak už nemám jak zjištovat kde je pravda.
chyběla mi tam asi půlka logu takže mi nemohli věřit plně to chápu
Logy v normálních situacích nemizí, ještě k tomu z doby, kterou jsme řešili, zase, co mám z mé situace dělat.
myslím si že podle ostatních důkazů bych neměl dostat ban
Máme přesvědčivý důkaz, kterej jsme nikde nedávali. Jestli se to sem dá je na někom jiném.

Re: unban

#3
Logy v normálních situacích nemizí, ještě k tomu z doby, kterou jsme řešili, zase, co mám z mé situace dělat.
Tohle není úplně pravda :D Mě zmizlo XX logů a to dokonce i důležitých a bez žádného důvodu.

Re: unban

#4
Co jsem slyšel o tvých odchodech, tak to moc rl nevypadalo. Už den před tím jsme bojovali u vlků a byl jsi fakt divnej... hitoval jsem na 5 bloků se 100% přesností, to je docela divné nemyslíš?
PROTI

Re: unban

#6
No, nemohu posoudit Tvé hitování, jelikož jsem tam v době Tvého banu nějakou dobu nebyl, ale dle tvrzení ostatních jsi měl velice zvláštní hitování. Když jsem s Tebou dříve bojoval na pevnostech, nikdy jsi nebyl nějak extra silným soupeřem a když se podívám na Tvé EPMMO skilly (sekery 41, meče 37), tak to také není žádný zázrak, abys najednou zvládal porážet všechny ostatní.

Jakožto svojí obhajobu jsi zde snad nepoužil nic jiné, než "Náhoda". Náhodou jsi byl zrovna když vypadl AntiCheat u táty, kde máš úplně jiné FPS a náhodou jsi nebyl zvyklý hrát na 20 FPS, takže Ti to náhodou šlo a náhodou jsi zabil polovinu serveru a náhodou Ti vypadla několikrát elektrika, když jsi měl být prohledán a náhodou Ti tam chyběly logy. Hele, tolik náhod za jeden den? Jako, nechápu kolik Pavlitko dropuje drahokamů, ale tak moc náhod to z daleka pořád není.

Další věc je, proč žádáš o UnBan až po více než 2 měsících? Pokud to je tak moc Tvůj oblíbený server a byl jsi zabanován neprávem, tak se vyjádřím dříve ne? A, k tomu oblíbenému serveru, to je tak všechno, co jsi napsal do asi nejdůležitější otázky, proč bys měl dostat UnBan.
mutak055 píše: 5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban: hacky sem neměl a myslím si že každý by měl dostat šanci +miluju epes byl to můj život byl jsem tam 6hodin denně i víc
Opravdu, "miluju epes byl to můj život byl jsem tam 6hodin denně i víc" je důvodem k UnBanu a s touhle otázkou sis mohl dát záležet víc. Navíc, pokud plejmen říká, že je někde důkaz Tvého hackování, vše co jsem tu napsal směřuje jen k jedné věci.

Proti!

Re: unban

#7
DesTrixPlayer píše:
27 říj 2018 02:20
Toto vypadá jako žádost o unban.
Dle aktuálních pravidel se za hacky unban nedává a tvojí jedinou a nejistou šancí je amnestie.
Celkově téma se již vyřešilo zde viewtopic.php?f=15&t=972&start=10
hacky sem nemě
Tudíž se snaží nesouhlasit s tím že hacky má.

Re: unban

#8
ArkenThas píše:
27 říj 2018 10:08
Další věc je, proč žádáš o UnBan až po více než 2 měsících? Pokud to je tak moc Tvůj oblíbený server a byl jsi zabanován neprávem, tak se vyjádřím dříve ne? A, k tomu oblíbenému serveru, to je tak všechno, co jsi napsal do asi nejdůležitější otázky, proč bys měl dostat UnBan.

Proti!
Už si podával jednu žiadosť o unban.. ;) :)

Re: unban

#9
Jak již všichni ví slova členů DG nemají žádnou váhu pro ostatní "členy a-teamu" a jsou nimi utlačováni tak to napíši takto, ale i přes to sem napíši že jsem PRO.

Re: unban

#10
LinnyY1 píše:
30 říj 2018 11:50
Jak již všichni ví slova členů DG nemají žádnou váhu pro ostatní "členy a-teamu" a jsou nimi utlačováni tak to napíši takto, ale i přes to sem napíši že jsem PRO.
cron