Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: unban

#11
Všechny důvody pro unban jsou nedoložtiltelné a napsat by to mohl každý PROTI jo a poslední dva komentáře mi přijdou jen opravdu zbytečné narážky..

Re: unban

#14
Tady by se nemělo dávat PRO/PROTI.... Tady by se hlavně mělo vyšetřit, jestli je ten ban právoplatný. Ono by se podle mě měly zveřejnit všechny důkazy, které byly proti němu použity. Z vlastní zkušenosti vím, že bany jako tento nemají 100% úspěšnost a ani 90%... I já jsem na E2 dostal ban za speed hack a nevěděl jsem vůbec proč. Až po dodání důkazů jsem se mohl začít bránit a potvrdilo se, že jsem bez viny a šlo jen o banhunting... Takže jak říkám.. Všechny pro a proti smazat klidně, zveřejnit důkazy podle kterých byl zabanován a potom by se to mohlo pořádně vyřešit.

Re: unban

#15
phiwings99 píše:
01 lis 2018 16:42
Tady by se nemělo dávat PRO/PROTI.... Tady by se hlavně mělo vyšetřit, jestli je ten ban právoplatný. Ono by se podle mě měly zveřejnit všechny důkazy, které byly proti němu použity. Z vlastní zkušenosti vím, že bany jako tento nemají 100% úspěšnost a ani 90%... I já jsem na E2 dostal ban za speed hack a nevěděl jsem vůbec proč. Až po dodání důkazů jsem se mohl začít bránit a potvrdilo se, že jsem bez viny a šlo jen o banhunting... Takže jak říkám.. Všechny pro a proti smazat klidně, zveřejnit důkazy podle kterých byl zabanován a potom by se to mohlo pořádně vyřešit.

děkuju všem za pro/proti ale phiwings99 má pravdu :D

Re: unban

#17
LinnyY1 píše:
30 říj 2018 11:50
Jak již všichni ví slova členů DG nemají žádnou váhu pro ostatní "členy a-teamu" a jsou nimi utlačováni tak to napíši takto, ale i přes to sem napíši že jsem PRO.
Proč si to myslíš?
Gamer píše:PRO pro zveřejnění důkazů. :D
Toto jsou důkazy pro AT, nejsem si úplně jistý, že by to mělo nějaký význam to sem dávat.
Viděl jsem ty důkazy a tam prostě ty hacky byly.
PROTI

Re: unban

#18
Frowdex píše:
08 lis 2018 21:01
Toto jsou důkazy pro AT, nejsem si úplně jistý, že by to mělo nějaký význam to sem dávat.
Viděl jsem ty důkazy a tam prostě ty hacky byly.
PROTI
Nechci se do toho nějak montovat, ale pokud mutak s banem nesouhlasí tak si myslím že by bylo dobré zveřejnit důkazy už protože je to déle jak 7 dní staré a jinak se to podle mě nevyřeší.

Re: unban

#19
Frowdexi mělo by to smysl a to hodně velký. On se tomu nemůže takto bránit a co potom má dělat ?? Jak říkám, tak na e2 jsem měl podobný problém a kdyby mi ty zfalšované důkazy nikdy neposkytl, tak ten ban ještě platí. A navíc co by AT zveřejněním důkazů ztratil ? No asi nic.. A navíc když AT takto ty důkazy pečlivě skrývá, tak potom mohou vznikat jenom pochybnosti o tom, jestli toho hráče ty důkazy fakt usvědčují.

Re: unban

#20
AT je nejvyšší, nepřemožitelná jednotka státu Epesu. Je to žijící ústava, nemají povinnost vydávat důkazy a já je chápu. Proč? Protože lidi budou hledat každou jedinou chybičku, kterou by mohli využít ve svůj prospěch. Mutak má dávat důkazy, ne AT jemu, nemá ani povinnost.
cron