Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔][MarekD] Žádost o unban

#1
Takže zdravím, ještě na začátek bych chtěl říct, že vím, že necelé 2 měsíce od banu ještě není tak dlouho doba, abych si mohl zažádat o UnBan, ale chci to aspoň zkusit, protože hraní na Epesu mě fakt hodně bavilo a chtěl bych dostat druhou šanci...
Vím, že jsem se k pár lidem choval dost hnusně (1-2 měsíce před banem už podle mě moc né, ale před prazdninami to bylo z mé strany dost hnusné...) nýbrž, ten ban beru jako možnost, udělat za tím vším velkou, tlustou čáru a začít odznova.
Teda pokud mi to dovolíte. A teď už k moji žádosti, s kterou jsem si dal fakt hodně práce.


1) Za co jsi ban dostal
Ban jsem dostal za 3x a dost

2) Popis situace
Noo... takže asi by bylo nejvhodnější seznámit vás s mými čtyřmi tresty...

1. trest

Jak si asi někteří z vás pamatují, tak v dubnu/květnu byly na serveru 2 hlavní frakce... Frostwolf a Fallacy. Ty 2 frakce se vůbec neměly rády a tak se 24/7 hádali v chatu a přemýšleli, jak někomu z té druhé frakce uškodit.
No a jelikož byli na serveru jen 2 helpeři tak to měli podle mě hodně těžké, často byli terčem posměchu (hlavně helper, který byl na straně Fallacy). Já jsem se, jako každý den, zapojoval do hádky (v té době mi byl následek fakt jedno...).
Bylo to 31 dubna kdy jsme se takhle hádali a ja jsem nedostal žádný mute, ale když jsem se připojil 1 května na server tak jsem měl mute na 1 den. V té době jsem to nechapal takže jsem vyjel na helpera, který mi to mute dal že proč tak pozdě, proč mi to mute nedal hned
a další nepěkné věci, za které se teďka stydím.

2. trest
Ten jsem dostal za Provokace/Urážení.. takže klasika jako u prvního trestu. Detaily si už moc nepamatuju. Bylo to 6 května.

3. trest
Tady už ten trest je poněkud kontroverzní a já si furt stojím za tím, že neměl být. Jak jistě víte, s helperem Lemodilem se moc nemusím a taky to tak vypadalo... Ja jsem šel po něm on zase po mě. Ale příjde mi zbytečné to tu rozepisovat, opět vlastně stéjne věci... (Provokace a Nadávky)
Furt si stojim za tím že tenhle trest neměl platit. Pokud vás tento trest zajímá více, přečtěte si tenhle topic: viewtopic.php?f=16&t=689


A tak šel čas a já se snažil držet na uzdě, protože jsem nechtěl dostat ban. Myslím že mi to celkem i vycházelo... poslední trest jsem dostal 11 května a potom už dlouho nic, až na jednu nepříjemnou věc, která mě teďka stála ban. :(

4. trest
Jednalo se o to, že bývalý člen frakce, kde jsme oba byli, si hrál se sponzorskými flagy a najednou přišel na jeden kouzelny příkaz +healing... 1 den jsem to spolu s ním používal a potom jsme to oba nahlásili a flag byl odebrán... Jenže
bohužel ne všude. Po cca týdnu, kdy byl odebrán jsem si s wingsem sklízeli farmu na moji resce a přímo z té farmy se odportli pryč a zjistili jsem že něco není v pořádku... Samozřejmě nam bylo hned jasné o co se jedná. Říkali jsme si, že to
odstraníme, ale to lákadlo to využívat proti enemy a na WB bylo moc silné a neodolali jsme. Po pár týdnech používáni jsme si říkali že teď už fakt dost, už to je moc nápadné a odstraníme to, jenže furt jsme se k tomu nějak neměli až to došlo k tomu,
že bylo pozdě... Uvědomuji si škody, co jsme napáchali, tolik práce nás vyhledat... Mrzí mě to... Snažil jsem se moc nevyjadřovat do chatu a krotit se potom, co jsem dostal 3 trest, ale prostě ten flag +healing bylo moc silné lákadlo
na to, nevyužívat to proti soupeřům.

3) Datum a čas banu
Ban jsem dostal 20 září

4) Druh banu
Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban
Velmi těžká otázka... Myslím si, že už jsem "zmoudřel" (nebo dospěl), 2 měsíce na střední mě dost změnily a na věci mám teď odlišný pohled. Pokud dostanu možnost hrát opět na serveru, tak bych chtěl všechny svoje spory hodit za hlavu a přijít, jako
úplně nový člověk. Taky jsem často po nocích trávil hodiny a hodiny na DC s ostatními epesáky a chtěl bych to zase zažít. Snažil jsem se i pro server udělat pár dobrých věcí, ikdyž jich moc nebylo, tak se najde třeba to, že jsem
negjovi pomáhal psát nové WB na E3, snažil jsem se pomáhat lidem do začátku a taky nabídnout své zkušenosti členům své frakce (do publicu jsem se už moc nevyjadřoval). Takže to je asi vše... Víc věcí mě už nenapadá. Doufám, že jste se
dozvěděli vše co jste chtěli. Budu rád za všechná PRO. Pokud budete mít nějaké otázky, čož mi je asi jasné, určitě se budu snažit na vše odpovědět. Tak tedy, díky za přečtení. ;)

Re: [MarekD] Žádost o unban

#2
Je pravda že pár měsíců po spuštění serveru si byl trochu přehnaně toxický, ale o prázdninách a i po mi přišlo že jsem tě neviděl vyvolat nějakou hádku. Od té doby kdy si byl zabanován sem na epesu hrál vlastně spíš vůbec nehrál a myslím si že kdyby ses ta zas dostal tak bych tam někdy přišel jelikož s tebou mi epes přišel zajímavější. I když si udělal několik přešlapů bylo vidět že ke konci už si toho nechal a trochu ses uvědomil proto dávám PRO a doufám že tě v dohledné době uvidím na serveru. :)

Re: [MarekD] Žádost o unban

#3
Súhlasím stým čo napísal citronix na začiatku ako serveru keď som bol ešte u Fallacy si bol niekedy dosť toxic vlastne z toho máš 1 mute za skraxxxsan :lol: keď nato spomínam je mi to dosť smiešne ale potom si už bol pohode a vlastne si mi dokázal že aj ľudia z DG môžu byť v pohode :) za mňa PRO

Re: [MarekD] Žádost o unban

#5
Já jsem absolutně PRO, nikdy jsem s tímto hráčem neměl problém ani nějaký konflikt ať už se týče komunikace, obchodů s ním a vše kolem toho.
Nepíšu tohle jen z důvodu že jsme ze stejné F, kdybych MarkaD neznal už z e2 tak do té F ani nevlezu, nehleď na to že je to už delší doba od banu který právem dostal za své činy.
Myslím si že doba <1 měsíc | 10 dnů | 20 hodin > již byla dostatečně dlouhá k tomu aby si MarekD uvědomil čeho se dopustil a tuto dobu využil k tomu, aby se nad sebou zamyslel a řekl si, zda mu takovéto věci za to ještě stojí nebo už takovéto věci ho omrzely a ví jejich následky a nebude už nic konat co je proti pravidlům serverů.

Re: [MarekD] Žádost o unban

#7
Jen pro
myslim si že by mal dostat un ban preto lebo je hrač ktory by obvplivnil dostatok ludi aby to zaťali hrat a to epes dost potrebuje lebo zachvilu upadne ak to pojde takymto tempom ze Fallacy banhatia DarkGods myslim si naozaj že by mal dost un ban som ZA

//(Edit, spojeni přispěvků)

Re: [MarekD] Žádost o unban

#8
Rozhodně PRO, kromě toho healingu s ním nebyli téměř žádné problémy a věřím, že se polepšil a podobnou blbost už neudělá.

Re: [MarekD] Žádost o unban

#9
Podotykam, ze nevidim do ruznych sporu mezi frakcemi (protoze v podstate v zadne nejsem), ale chapu situaci mezi nimi cca.
První 3 tresty (za urazeni) jsi dostal v rozmezi 14 dnu, pak az za 4-5 mesicu jsi dostal trest za healing. Jestli jsi tu pulroku nikoho neurazel/neprovokoval, tak me osobne by nevadilo, kdybys na tomto serveru hral. PRO

Re: [MarekD] Žádost o unban

#10
LinnyY1 píše:
01 lis 2018 16:10
Myslím si že doba <1 měsíc | 10 dnů | 20 hodin > již byla dostatečně dlouhá k tomu aby si MarekD uvědomil čeho se dopustil a tuto dobu využil k tomu, aby se nad sebou zamyslel a řekl si, zda mu takovéto věci za to ještě stojí nebo už takovéto věci ho omrzely a ví jejich následky a nebude už nic konat co je proti pravidlům serverů.
negjo píše:
01 lis 2018 16:29
Rozhodně PRO, kromě toho healingu s ním nebyli téměř žádné problémy a věřím, že se polepšil a podobnou blbost už neudělá.
Naposledy upravil(a) Pavlitko dne 01 lis 2018 17:33, celkem upraveno 1 x.
cron