Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [MarekD] Žádost o unban

#11
Musím říct, že žádost je na dost dobré úrovni a v podstatě nemám co vytknout. Je pravda, že na začátku jsi se choval opravdu příšerně a jen mě jsi mnohokrát urážel.
Tvoje chování se sice začalo zlepšovat, ale nejsem si jistý jestli hlavní důvod k zlepšení tvého chování nebyl poslední trest do permanentního banu. Věřím v druhou šanci a tak nedám PROTI, ale bohužel zatím nemůžu dát ani PRO, pokud svůj názor změním určitě napíšu.

Re: [MarekD] Žádost o unban

#12
Podle mě na perma ban je 1 měsíc málo, mnoho lidí se nezměnilo ani za 1 rok né-li déle a podle chování které jsem viděl ti musím dát Proti, podle mě by většina serveru byla radši kdyby hráče jako ty na serveru už nepotkaly.

Re: [MarekD] Žádost o unban

#14
Za mna osobne ti davam PROTI,tvoja arogancia a nevhodne chovanie zvacsa voci mne,ale aj urcite k inym ludom na serveru bola dost hnusna... Tiez si myslim,ze 1 mesiac aj par dni nieje dostatocna doba,aby si si uvedomil svoje chovanie ako si spraval a kolko ludom si denne zhorsoval naladu... Vyckaj nejaky ten cas a mozno budem sposobily dat pro...

Re: [MarekD] Žádost o unban

#16
No, takže, k těm prvním třem trestům nemám moc co říci, v té době jsem ani na serveru možná nehrál a ty tresty by mi ani tolik nevadili. Pokud by i čtvrtým trestem, za který bys byl již banován, byl také slovník, tak by časová doba 40 dnů snad stačit mohla, ale ve Tvém případě to slovník nebyl.

Bugoval jsi pevnosti a bugoval jsi je pořádně. Více než měsíc jsi zneužíval bugu, který Ti dodával několikanásobnou výhodu nad nepřáteli. Snad jediné Pro u Tebe by bylo, že jsem Tě neviděl se do chatu moc vytahovat, jako jiné Tvé kumpány, kteří frajeřili v chatu, jak jsou s nabugovaným healingem hrozně silní a nikdo je nezabije. Každopádně, doba 40 dnů je opravdu málo na to, abys dostal UnBan za takovýto prohřešek. Nejen, že jsi porušoval pravidla serveru, ale narušil jsi kompletní systém pevností, překopal jsi tím bugováním mnoho ftopů, turnajů o vládce světa, zbraní, předmětů, apod. Dále jsi také okradl Admin Team o čas, který místo nově připravovaných updatů museli věnovat Vašemu počínání a dohledávat důkazy o Vašem bugování. Nebýt toho, možná už bychom se dnes potápěli se sirénami na jejich ostrově a bojovali s Krakenem.

A, myslím si, že doba 40 dnů je dostačující na to, aby ses ze svého chování ponaučil, ale rozhodně to není doba, kterou bys měl nést jako trest za své prohřešky. Ať už jsi se změnil nebo ne, bugoval jsi a ten trest, který za to momentálně neseš, se dle mého názoru neblíží ani k polovině jeho vypršení.

Rozhodně Proti!

Re: [MarekD] Žádost o unban

#18
Tvoje žádost na mě udělala velký dojem, na druhou stranu, když se zamyslím nad tím kdy jsi ban dostal,.. připadá mi to jako by to byl sotva týden.
Je to pro mě ještě dost čerstvá informace, i když to už je déle než měsíc. Moc čerstvá na unban za Permu. Myslím si, že v některých případech by hráč mohl vůbec uvažovat o unbanu jako o reálné možnosti nejdříve za 2-3 měsíce,.. Nikdo tu nemá zrovna dobré zkušenosti s unbanem za kratší dobu ..
Teď je jenom otázka, jestli do té kategorie spadáš, nebo ne..

Zatím nerozhodnuto.

Re: [MarekD] Žádost o unban

#19
LinnyY1 píše:
01 lis 2018 16:10
Já jsem absolutně PRO, nikdy jsem s tímto hráčem neměl problém ani nějaký konflikt ať už se týče komunikace, obchodů s ním a vše kolem toho.
Nepíšu tohle jen z důvodu že jsme ze stejné F, kdybych MarkaD neznal už z e2 tak do té F ani nevlezu, nehleď na to že je to už delší doba od banu který právem dostal za své činy.
Myslím si že doba <1 měsíc | 10 dnů | 20 hodin > již byla dostatečně dlouhá k tomu aby si MarekD uvědomil čeho se dopustil a tuto dobu využil k tomu, aby se nad sebou zamyslel a řekl si, zda mu takovéto věci za to ještě stojí nebo už takovéto věci ho omrzely a ví jejich následky a nebude už nic konat co je proti pravidlům serverů.

Re: [MarekD] Žádost o unban

#20
Táákže..
Známe se už nějakou delší dobu a taky jsme spolu byli ve frakci a musím uznat, že když jsem tam byl s tebou tak si se choval jako ... ale mělo to i světlé chvíle :D Potom co jsem přešel do enemy frakce tak mi to přišlo že to šlo čímdál tím víc z kopce (možná to bylo kvůli tomu, že jsem měl jiný uhel pohledu). A osobně si moc nemyslím, že necelé 2 měsíce jsou dlouhá doba na to se změnit (neříkám ale že se to nemůže stát). Mě samotnému to trvalo půl roku :D Hůl jsem nad tebou nezlomil, ale nemyslím si, že je pravý čas se vrátit na server. Žádost je pěkná a upřímná ale jak jsem už psal, nepříjde mi že je ten správný čas. Pro teď dávám proti.

PS: Neber to tak, že ti dávám proti kvůli tomu že jsem v enemy frakci, ale proto, že nevěřím že se někdo může změnit za tak krátkou dobu :D

+ Když jsme u těch frakcí.. Vím že každý z Fallacy nemá rád každého člena DG, jejich ally a naopak, ale prosím obě strany aby se vyhnuli hádkám, flamům, urážkám (jak na hráče tak na frakci).
--------------------------------------------------------------------------------
NeverGuy píše:
01 lis 2018 16:00
Proti
rilip píše:PRO.!
dirip píše:Rozhodně Pro
Hoši, prosím doplňte tam důvody :D Jinak se to nedá moc brát jako hlas :D
cron