Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [MarekD] Žádost o unban

#21
rcrossCZ píše:
01 lis 2018 17:29
Podle mě na perma ban je 1 měsíc málo, mnoho lidí se nezměnilo ani za 1 rok né-li déle a podle chování které jsem viděl ti musím dát Proti, podle mě by většina serveru byla radši kdyby hráče jako ty na serveru už nepotkaly.
K tomuto se ještě vyjádřím, snad každý se všiml že DG je od doby co byl phiwings99 s MarekD zabanováni, tak tahle frakce upadá neaktivitě a myslím si že když bude markova žádost o unban zamítnuta tak tato frakce nebude neaktivní, nebude vůbec. Lidi z DG tam hrát přestanou, nechci tím nějak hrozit ani říkat aby dostal Unban jinak tam hrát nebudeme, jde jen o můj osobní názor. A s tím bych chtěl říct že se mi nelíbí zprávy od enemy frakce která hlasuje proti, nejde o to zda-li je daný hráč enemy a za každou cenu mu nedat PRO, aby se nedostal na server a nemohl hrát, že v tom vidíte hrozbu.

Re: [MarekD] Žádost o unban

#22
Mango112 píše:
01 lis 2018 17:50
Za mna osobne ti davam PROTI,tvoja arogancia a nevhodne chovanie zvacsa voci mne,ale aj urcite k inym ludom na serveru bola dost hnusna... Tiez si myslim,ze 1 mesiac aj par dni nieje dostatocna doba,aby si si uvedomil svoje chovanie ako si spraval a kolko ludom si denne zhorsoval naladu... Vyckaj nejaky ten cas a mozno budem sposobily dat pro...
Uvedomuješ si čo si písal neustále na wingsa? Jak si ho stále flamil že je nolifer apod.. aj možno preto sa k tebe tak choval. :)

Re: [MarekD] Žádost o unban

#23
Col píše:
01 lis 2018 17:21
Musím říct, že žádost je na dost dobré úrovni a v podstatě nemám co vytknout. Je pravda, že na začátku jsi se choval opravdu příšerně a jen mě jsi mnohokrát urážel.
Tvoje chování se sice začalo zlepšovat, ale nejsem si jistý jestli hlavní důvod k zlepšení tvého chování nebyl poslední trest do permanentního banu. Věřím v druhou šanci a tak nedám PROTI, ale bohužel zatím nemůžu dát ani PRO, pokud svůj názor změním určitě napíšu.
Díky cole. Můžu tě ujistit, že pokud by mi ten UnBan vyšel, tak budu maximalně hodný a nebudou semnou žádné problémy. :D (vím že to zní celkem směšně, ale vím, že to zvládnu)
ArkenThas píše: No, takže, k těm prvním třem trestům nemám moc co říci, v té době jsem ani na serveru možná nehrál a ty tresty by mi ani tolik nevadili. Pokud by i čtvrtým trestem, za který bys byl již banován, byl také slovník, tak by časová doba 40 dnů snad stačit mohla, ale ve Tvém případě to slovník nebyl.

Bugoval jsi pevnosti a bugoval jsi je pořádně. Více než měsíc jsi zneužíval bugu, který Ti dodával několikanásobnou výhodu nad nepřáteli. Snad jediné Pro u Tebe by bylo, že jsem Tě neviděl se do chatu moc vytahovat, jako jiné Tvé kumpány, kteří frajeřili v chatu, jak jsou s nabugovaným healingem hrozně silní a nikdo je nezabije. Každopádně, doba 40 dnů je opravdu málo na to, abys dostal UnBan za takovýto prohřešek. Nejen, že jsi porušoval pravidla serveru, ale narušil jsi kompletní systém pevností, překopal jsi tím bugováním mnoho ftopů, turnajů o vládce světa, zbraní, předmětů, apod. Dále jsi také okradl Admin Team o čas, který místo nově připravovaných updatů museli věnovat Vašemu počínání a dohledávat důkazy o Vašem bugování. Nebýt toho, možná už bychom se dnes potápěli se sirénami na jejich ostrově a bojovali s Krakenem.

A, myslím si, že doba 40 dnů je dostačující na to, aby ses ze svého chování ponaučil, ale rozhodně to není doba, kterou bys měl nést jako trest za své prohřešky. Ať už jsi se změnil nebo ne, bugoval jsi a ten trest, který za to momentálně neseš, se dle mého názoru neblíží ani k polovině jeho vypršení.

Rozhodně Proti!
Dobře si to zepsal. Vím, že to byla fakt velká hnusárna a taky vím že ani tisíce omluv prostě nepomůže, ale pokud bych dostal UnBan, tak bych chtěl pomáhat co nejvíc AT, aby jsem jim ten čas strávený nad hledání důkazu proti nám nějak vynahradil.

Re: [MarekD] Žádost o unban

#24
Osobně mi je jedno kdo na serveru hraje, ale počítejte s tím že do pár týdnů to bude zase jako ve starých kolejích, tak si nenechte zacpat hubu sladkými řečmi a buďte trošku realističtí než se zase rozhodnete někoho odhlasovat a pustit ho na server. Sice Marek není žádný hrozný level hráče, protože se s ním dá rozumně domluvit a z mých zkušeností ho na server pustil, ale když určitý člověk zapadne do určitého kolektivu, tak dělá určité věci které by asi jinak nedělal.
rilip píše:PRO.!
NeverGuy píše:
01 lis 2018 16:00
Proti
Souhlasym s váma objema, lovu zdar

Re: [MarekD] Žádost o unban

#25
Sice na E3 nehraji dlouho, cca od půlky srpna, ale za tu chvilku jsem poznal jaký Marek je. Téměř každý den jsme volali na discordu a až na nějaké události mi přišel téměř nevznětlivý. Jak už tu někdo psal Dostal 3 tresty za 14 dní a pak půl roku nic což mi přijde jako dostatečná doba k tomu aby se ponaučil. A proto mu dávám PRO

Re: [MarekD] Žádost o unban

#26
Marka znám chvilku, a vím že je v pohodě a unban si zaslouží, ta doba kterou ban má podle mě stačí na to aby si uvědomil čeho se dopustil a vyvaroval se podobnému chování.

PRO

Re: [MarekD] Žádost o unban

#27
LinnyY1 píše:
01 lis 2018 18:31
rcrossCZ píše:
01 lis 2018 17:29
Podle mě na perma ban je 1 měsíc málo, mnoho lidí se nezměnilo ani za 1 rok né-li déle a podle chování které jsem viděl ti musím dát Proti, podle mě by většina serveru byla radši kdyby hráče jako ty na serveru už nepotkaly.
K tomuto se ještě vyjádřím, snad každý se všiml že DG je od doby co byl phiwings99 s MarekD zabanováni, tak tahle frakce upadá neaktivitě a myslím si že když bude markova žádost o unban zamítnuta tak tato frakce nebude neaktivní, nebude vůbec. Lidi z DG tam hrát přestanou, nechci tím nějak hrozit ani říkat aby dostal Unban jinak tam hrát nebudeme, jde jen o můj osobní názor. A s tím bych chtěl říct že se mi nelíbí zprávy od enemy frakce která hlasuje proti, nejde o to zda-li je daný hráč enemy a za každou cenu mu nedat PRO, aby se nedostal na server a nemohl hrát, že v tom vidíte hrozbu.
Znal jsem marka dávno před tím než jsem byl v enemy frakci a furt si stojím za tím co jsem tu napsal za důvod. To že se ti nelíbí proti od enemy frakce, tak já můžu říct to samé, že každý kdo dává pro je zase v dg nebo s ním má ally.

Re: [MarekD] Žádost o unban

#28
Rozhodně Pro Kámoš už z E2 který mi hodně pomáhal. Na E3 mi také hodně pomáhal a proto si myslím že by si zasloužil unban. Bez něho to už ve frakci není takova sranda a nemužeme dělat naše výborné eventy

Re: [MarekD] Žádost o unban

#29
rcrossCZ píše:
02 lis 2018 14:27
LinnyY1 píše:
01 lis 2018 18:31
rcrossCZ píše:
01 lis 2018 17:29
Podle mě na perma ban je 1 měsíc málo, mnoho lidí se nezměnilo ani za 1 rok né-li déle a podle chování které jsem viděl ti musím dát Proti, podle mě by většina serveru byla radši kdyby hráče jako ty na serveru už nepotkaly.
K tomuto se ještě vyjádřím, snad každý se všiml že DG je od doby co byl phiwings99 s MarekD zabanováni, tak tahle frakce upadá neaktivitě a myslím si že když bude markova žádost o unban zamítnuta tak tato frakce nebude neaktivní, nebude vůbec. Lidi z DG tam hrát přestanou, nechci tím nějak hrozit ani říkat aby dostal Unban jinak tam hrát nebudeme, jde jen o můj osobní názor. A s tím bych chtěl říct že se mi nelíbí zprávy od enemy frakce která hlasuje proti, nejde o to zda-li je daný hráč enemy a za každou cenu mu nedat PRO, aby se nedostal na server a nemohl hrát, že v tom vidíte hrozbu.
Znal jsem marka dávno před tím než jsem byl v enemy frakci a furt si stojím za tím co jsem tu napsal za důvod. To že se ti nelíbí proti od enemy frakce, tak já můžu říct to samé, že každý kdo dává pro je zase v dg nebo s ním má ally.
Každý kdo mu dává PRO, není z Frakce ani Ally ;)

Re: [MarekD] Žádost o unban

#30
kaemon_ píše:
01 lis 2018 19:03
Osobně mi je jedno kdo na serveru hraje, ale počítejte s tím že do pár týdnů to bude zase jako ve starých kolejích, tak si nenechte zacpat hubu sladkými řečmi a buďte trošku realističtí než se zase rozhodnete někoho odhlasovat a pustit ho na server. Sice Marek není žádný hrozný level hráče, protože se s ním dá rozumně domluvit a z mých zkušeností ho na server pustil, ale když určitý člověk zapadne do určitého kolektivu, tak dělá určité věci které by asi jinak nedělal.
rilip píše:PRO.!
NeverGuy píše:
01 lis 2018 16:00
Proti
Souhlasym s váma objema, lovu zdar
cron