Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [MarekD] Žádost o unban

#31
Marka jsem znal z Epesu 3. Aspoň pro mě byl celkem výrazný hráč v dobrém slova smyslu. Svojí frakci vedl dobře a být s ním ally bylo fajn. Za mě určitě PRO.

Re: [MarekD] Žádost o unban

#32
Marka znám několik let, a myslím si, že 3x a dost mu bylo jasným ukazatelem a nárazníkem, aby pochopil, že je něco špatně. I když chápu jistou závažnost těch trestů, neboť hádky a toxicita na serveru je ta nejhorší možná zkušenost (podle mě), dal bych mu s klidným svědomím pro. Jistě, možná to chtělo ještě nějakou chvíli počkat, ale myslím, že to není až takovej problém.

-Tangy

Re: [MarekD] Žádost o unban

#35
já sem pro každý dělá chyby s mě jen lidé a lidé delají chyby :) ale hlavní je že každý se že svojí chyby umí pousit :) a Věřím že od ted bude MarekD velmi slušní Hrač :) a přejí vám všem pěkní večer :)

Hrač:BacharX
na epesu sem od roku 2013 :)
a sem spolu majitel Frakce Samota :) :)

Re: [MarekD] Žádost o unban

#36
Přihláška je pěkná, hezky napsána, budí i pěkný dojem ale měsíc neni úplně dlouhá doba na to, aby se ponaučil, trestů jsi ale na to, aby sis uvědomil, že děláš něco špatně dostal dost, kdyby to byl první trest, tak ti to pro dám ale tohle je už docela závazný test, který nebyl ani první. Za mě tedy PROTI.

Re: [MarekD] Žádost o unban

#39
Přečetl sem žádost i všechny "objektivní" odpovědi na tvůj unban a zvážil sem znova situaci. Předtím, než začnu psát zdůraznuju, hraju tu od začátku prázdnin a předtím chováni Marka neberu v potaz, když jsem přece zde nehrál a nemůžu to posoudit ze hry. Co se týče tématu, přes prázdniny jsi se choval v pořádku, nějaké vyvolávaní zbytečných hádek sem snad neviděl ( nemůžu si pamatovat všechno přece ). Nějakou dobu jsem přežíval v DarkGods a chování jsi měl v pohodě. Přesto nevěřím v změnu chování během měsíce, určitě ne, tímhle na epesu pohrdám. Když se ještě vrátím k těm prázdninám, nechoval si se zle, ale jen kvůli možnému banu, ne kvůli změne chování. Zvlášte zde na epesu, jak jste ve frakci a chodíte ještě na discord, dokážou ostatní nebo celkově skupina se dost ovlivňovat. Lákadlo, nelákadlo i tak jste se měli zamyslet nad tím, co děláte. Využívat to tak dlouho a nenahlásit nic, zvlášt od negja a wingse, kteří nemají rozmezí věku 12-15, ale víc. Zkrátka měsíc je málo, prozatím jsem PROTI.

Re: [MarekD] Žádost o unban

#40
Tož tedy, Marku, vzhledem k tomu, že jsi se teda dostal na tu střední a píšeš, že tě ty 2 měsíce tam změnily a zmoudřel jsi, tak to nebudu zpochybňovat. Sám jsem pocítil změnu (snad k lepšímu), když jsem se dostal na střední a věci tam chodí jinak.

K tvým trestům, všechny před healingem+ jsou jen potyčky, mute, provokace, čehož už si myslím, že se odprostíš.

Musím říct, že mě docela překvapilo jak je ta přihláška napsaná. Na tvoje poměry rozhodně 10/10.

Jinak co se vybanovali hlavní lidé z DG a přestalo se pořádně bojovat na pevnostech, které byly minimálně pro mě hlavní herní náplní, tak mě to dost přestalo bavit. Podle mě je na čase zas ukončit krutovládu Fallacy.

Za mě PRO
cron