Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [MarekD] Žádost o unban

#41
Ahoj Marku,
každopádně doufám, že jsi mě čekal, že zareaguju, a tak tě vítám.
Myslím si, že už jsem "zmoudřel" (nebo dospěl), 2 měsíce na střední mě dost změnily a na věci mám teď odlišný pohled.
Pět týdnů na střední očividně dělá víc, než devět let na základce, ale ne, vážně. Opravdu si nemyslím, že za pět týdnů se člověk změní, čistě aspekt v čem by tě mohla změnit střední, než v tom, že máš víc povinností fakt nevidím. Dle toho, jak si projíždím logy, které pochazejí už z prvních dvou týdnů na střední, kdy je defakto ten nátlak asi největší, tak se chováš nějak furt stejně... provokativně, tak jako za co jsi dostával dříve mute. :thinking:
Takže zdravím, ještě na začátek bych chtěl říct, že vím, že necelé 2 měsíce od banu ještě není tak dlouho doba, abych si mohl zažádat o Unban, ale chci to aspoň zkusit,
Na zkoušení máš právo to ano, ale čistě si myslím, že pouhých pět týdnů (včetně unban 6 týdnů) je opravdu fakt maličká doba na to, že se jedná o trest za 3x a dost v souvislosti s tím, za co jsi dostal ban. Obdobně mi to připomíná dobu, kdy si určitý hráč dal unban za 3x a dost po dvou týdnech a všichni víme jak to je, s čímž souvisí to, že většina těhle unbanů je prostě jen jako blokace hraní na Epesu a ne jako fakt trest, ze kterého by měl hráč respekt a unban by si dal po měsících po banování...
Vím, že jsem se k pár lidem choval dost hnusně (1-2 měsíce před banem už podle mě moc né, ale před prazdninami to bylo z mé strany dost hnusné...)
Tak u tohoto bodu, bylo dost lidí PRO, tak čistě logicky budu doufat, že ti to nezhatím když sem hodím pár odkazů a ti co hrají na Epesu, tak tuší jak hardcore to musí být se dostat vůbec ke kicku.
http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=kick&id=2023
http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=mute&id=43 -> http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=kick&id=1572

K prvním dvoum trestům se vyjadřovat nebudu, jdou kolem mě
3. trest
Na tenhle trest jsi si vydělával už delší dobu, jednoho večera bylo až neuvěřitelné, jak Lemo se neopovážel vás trestat hned a vaše drzost proti Lemodilovi byla k nevěření, neměl jsem nikdy větší chuť si vypnout chat jak tehdy a to ty urážky nebyly mířeny na mne nýbrž na Lema a to včetně toho, že na serveru byl i Epes. Ti co byli tehdy večer, si pamatují a ví, byl to sice brzký květen ale beru to spíš jako chybu Lemodile, že to nijak neřešil. A ještě samozřejmě celkově chování po té viz.
viewtopic.php?f=16&t=689

4. trest
To byl ten nejvážnější trest ze všech, upřímně +healing po dobu kterou jste tohoto bugu zneužívali, mělo to opravdu dost velký vliv na chod serveru a myslím si, že to byl trest hodný i k samostatnému tempbanu minimálně.
U jedné části ale nepíšeš pravdivě.
Po cca týdnu, kdy byl odebrán jsem si s wingsem sklízeli farmu na moji resce a přímo z té farmy se odportli pryč a zjistili jsem že něco není v pořádku...
Je fajn, že jste si všimli toho, že vydržíte i převahu 6 hráčů, to, čeho jsi si nevšimnul ty, je to, že po vytvoření subzone v resce se jakékoliv jiné / další flagy musí nastavovat znovu, ručně. Můžeme polemizovat o tom, proč by si sakra v subzoně na farmy dával healing+ nebo dával healing+ proto, protože /res info <název resky> dobře utajuje subzony a jejich flagy, a tak se dá krásně taková hračička schovat bez povšimnutí. No, přeci, koho by napadlo random házet /res info <názevr>.<sub>
A celkově mi spíše připadá, že jsi na sebe nechtěl ze strachu, že by na vás přišli, dělat pozornost, což se ti i tak nepodařilo.

Můj hlas je pro tento unban PROTI ale myslím si, že pokud si ještě počkáš a žádost napíšeš tak dobrou jako nyní ba i lepší, tak se teoreticky malého PRO, nebo většího nerozhodnuto dočkáš ;)
Jo a u případného dalšího unbanu (pokud by se ti tento neschválil) ode mne takhle dlouhou odpověď asi ani nečekej.
// Je i krásné vidět, jak populární hráč jsi, když i hráči, kteří tu byli poprvé i naposled v roce 2017 na forku, sem záhadně ve složení dirip, rilip, zagur a gamefor rozhodli přijít dát PRO.
PS. Píšu to ve dvě ráno, tak kdybych tam hodil edit tak asi korektura...

Re: [MarekD] Žádost o unban

#42
DesTrixPlayer píše:
05 lis 2018 01:59
Ahoj Marku,
každopádně doufám, že jsi mě čekal, že zareaguju, a tak tě vítám.

Ahoj Desi, určitě jsem čekal, že zareaguješ, taky tě vítám.

Pět týdnů na střední očividně dělá víc, než devět let na základce, ale ne, vážně. Opravdu si nemyslím, že za pět týdnů se člověk změní, čistě aspekt v čem by tě mohla změnit střední, než v tom, že máš víc povinností fakt nevidím. Dle toho, jak si projíždím logy, které pochazejí už z prvních dvou týdnů na střední, kdy je defakto ten nátlak asi největší, tak se chováš nějak furt stejně... provokativně, tak jako za co jsi dostával dříve mute. :thinking:

Tak tady to má asi každý trochu jinak. Ty se cítíš asi pořád stejně jako na ZŠ, ale já se cítím, jak už jsem psal v žádosti, vyspěle. S tím, že se chovám furt stejně nesouhlasím. Možná si to myslíš ty, ale lidi co semnou byli každý den na DC určitě ví. A pokud si dobře pamatuju, tak jsem od toho 3 trestu nepsal nic ostrého, nedej bože vulgárního.

Na zkoušení máš právo to ano, ale čistě si myslím, že pouhých pět týdnů (včetně unban 6 týdnů) je opravdu fakt maličká doba na to, že se jedná o trest za 3x a dost v souvislosti s tím, za co jsi dostal ban. Obdobně mi to připomíná dobu, kdy si určitý hráč dal unban za 3x a dost po dvou týdnech a všichni víme jak to je, s čímž souvisí to, že většina těhle unbanů je prostě jen jako blokace hraní na Epesu a ne jako fakt trest, ze kterého by měl hráč respekt a unban by si dal po měsících po banování...

Jak už jsem psal, o ten UnBan vážně stojím a tak jsem to chtěl podat už teď, v minulosti se (co mi lidi říkali) dával UB za 3x a dost už za 1 měsíc (nijak jsem si to neověřoval, píšu jen co jsem slyšel). Dále bych tě chtěl poprosit, aby si mě neházel do stejného pytle, jako ostatní. Každý člověk je jiný a taky se chová jinak. Jak už jsem psal, pokud UB dostanu, nebudu ten vulgární Marek z dob květen-červen.

Tak u tohoto bodu, bylo dost lidí PRO, tak čistě logicky budu doufat, že ti to nezhatím když sem hodím pár odkazů a ti co hrají na Epesu, tak tuší jak hardcore to musí být se dostat vůbec ke kicku.
http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=kick&id=2023
http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=mute&id=43 -> http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=kick&id=1572


No za mých dob dostat kick zase nebylo tak moc hardcore. K tomu prvnímu kicku... Co jsem se koukal do logu tak jsem našel jediný možný kick za tpč AnocraLSD . Pokud by někdo chtěl poslat celý log. Nemám s tím problém. Nic co by se dalo trestat kickem jsem tam nepsal. Druhý trest... opět jsem nepsal nic strašného, pouze eskaron bez healek neumis? popř. byl jsem tu sam, nebreč Spíše si myslím, že ten mute tady byl aby nevzniklo něco závažnějšího. Známe eskarona (horká hlava, jako já). Celý log z toho samozřejmě taky můžu poslat. Třetí kick... no :D :D Tam jsem se smál, že Gamer chce jít na helpera no... Samozřejmě jsem opět nic vulgárního nenapsal, bylo tam do toho zapleteno ale více lidí a já tam napsal asi jenom 3 věty. V podstatě jsem tam psal hromadu "xd" a taky že je scamer. Tento log mužu taky poslat
Na tenhle trest jsi si vydělával už delší dobu, jednoho večera bylo až neuvěřitelné, jak Lemo se neopovážel vás trestat hned a vaše drzost proti Lemodilovi byla k nevěření, neměl jsem nikdy větší chuť si vypnout chat jak tehdy a to ty urážky nebyly mířeny na mne nýbrž na Lema a to včetně toho, že na serveru byl i Epes. Ti co byli tehdy večer, si pamatují a ví, byl to sice brzký květen ale beru to spíš jako chybu Lemodile, že to nijak neřešil. A ještě samozřejmě celkově chování po té viz.
viewtopic.php?f=16&t=689

Tak jak víme, Lemo trestal uplně za vše, někdy i dřív než se stihlo něco stát. Teďka si přesně nevybavuji co jsem psal ale bylo to v tom kritickém období kde jsem nasbíral 3 tresty během 2 týdnů. Pokud, jak ty píšeš, měl Lemo trestat hned a měl za co, tak tenhle topic ani nezakládám. Stojím si prostě za tím že ten 3 trest neměl vůbec platit. Můžeš tady (nebo na DC) klidně poslat co jsem psal, zajímá mě to. Popř. poslat datum a já si to už najdu.

4. trest
To byl ten nejvážnější trest ze všech, upřímně +healing po dobu kterou jste tohoto bugu zneužívali, mělo to opravdu dost velký vliv na chod serveru a myslím si, že to byl trest hodný i k samostatnému tempbanu minimálně.
U jedné části ale nepíšeš pravdivě.

Po cca týdnu, kdy byl odebrán jsem si s wingsem sklízeli farmu na moji resce a přímo z té farmy se odportli pryč a zjistili jsem že něco není v pořádku...

Je fajn, že jste si všimli toho, že vydržíte i převahu 6 hráčů, to, čeho jsi si nevšimnul ty, je to, že po vytvoření subzone v resce se jakékoliv jiné / další flagy musí nastavovat znovu, ručně. Můžeme polemizovat o tom, proč by si sakra v subzoně na farmy dával healing+ nebo dával healing+ proto, protože /res info <název resky> dobře utajuje subzony a jejich flagy, a tak se dá krásně taková hračička schovat bez povšimnutí. No, přeci, koho by napadlo random házet /res info <názevr>.<sub>
A celkově mi spíše připadá, že jsi na sebe nechtěl ze strachu, že by na vás přišli, dělat pozornost, což se ti i tak nepodařilo.


Jak píšeš, i já bych dál hned ban. Nevím proč to AT řešil pouze warnem. Tá žádost je upřímná a nedovolil bych si tady lhát, takže věci uvedu na správnou míru. Ten flag jsem si tam dal v době, kdy to ještě bylo povolené a ty si začal obcházet moje resky. Nechtěli jsme s frakci, ať o tom víte i vy, tak jsem si to dal do subzony. Když to Epes odstranil, tak v té subzoně to zůstalo. A né :D opravdu jsem z toho neměl strach, spíše jsem se snažil mírnit. Samozřéjmě že mi za ty 2 měsíce nějake to slůvko uteklo, ale přeci, je to PvP, nikdo neni svatý.

Je i krásné vidět, jak populární hráč jsi, když i hráči, kteří tu byli poprvé i naposled v roce 2017 na forku, sem záhadně ve složení dirip, rilip, zagur a gamefor rozhodli přijít dát PRO.


Tak na Epesu už hraju řadu let, tak je jasné že mě zná hodně lidí. Můžu tě ale ujistit, že žádným lidem jsem nepsal s tím ať mi dají pro na UB. S těmito 4 lidmi nejsem vůbec v kontaktu, vše je jejich rozhodnutí. Nejspíše to viděli na DC kde jsem hodil link s tímto UnBanem. Popř. se o tom bavili lidi na Epesu tak se rozhodli přijít a dát pro. Těžko říct.



Každopádně, díky všem za PRO nečekal jsem, že toho tady bude tolik. Pokud dostanu možnost hrát opět na Epesu, věřím, že už podobnou žádost muset nikdy psát nebudu. Ještě jednou, díky moc.

Re: [MarekD] Žádost o unban

#43
Frowdex píše: Přihláška je pěkná, hezky napsána, budí i pěkný dojem ale měsíc neni úplně dlouhá doba na to, aby se ponaučil, trestů jsi ale na to, aby sis uvědomil, že děláš něco špatně dostal dost, kdyby to byl první trest, tak ti to pro dám ale tohle je už docela závazný test, který nebyl ani první. Za mě tedy PROTI.
A uvděmuješ si, že všechny předchozí tresty jsou pomalu půl roku starý a od té doby s ním nebyly téměř žádné problémy?
DesTrixPlayer píše: // Je i krásné vidět, jak populární hráč jsi, když i hráči, kteří tu byli poprvé i naposled v roce 2017 na forku, sem záhadně ve složení dirip, rilip, zagur a gamefor rozhodli přijít dát PRO.
A na to jsi prosimtě přišel jak? Rilip a dirip hrajou na serveru aktivně už přes měsíc, Zagur se sem taky občas zajde podívat a u Gamefora(jako u jedinýho) jsi se kupodivu trefil, že na serveru v poslední době moc aktivně nehraje, to ale neznamená, že tu nehrál dost dlouho na to, aby věděl, že marek už podobnou blbost neudělá...
Jinak mi toto příjde pouze jako trapný pokus o to zdiskreditovat kladné hlasy...

Ke zbytku příspěvku se marek vyjádřil vcelku trefně a já k němu asi nemám víc co dodat.

Re: [MarekD] Žádost o unban

#45
DesTrixPlayer píše:
05 lis 2018 01:59
Pět týdnů na střední očividně dělá víc, než devět let na základce, ale ne, vážně. Opravdu si nemyslím, že za pět týdnů se člověk změní, čistě aspekt v čem by tě mohla změnit střední, než v tom, že máš víc povinností fakt nevidím. Dle toho, jak si projíždím logy, které pochazejí už z prvních dvou týdnů na střední, kdy je defakto ten nátlak asi největší, tak se chováš nějak furt stejně... provokativně, tak jako za co jsi dostával dříve mute. :thinking:
MarekD píše:
05 lis 2018 16:42
Tak tady to má asi každý trochu jinak. Ty se cítíš asi pořád stejně jako na ZŠ, ale já se cítím, jak už jsem psal v žádosti, vyspěle. S tím, že se chovám furt stejně nesouhlasím. Možná si to myslíš ty, ale lidi co semnou byli každý den na DC určitě ví.

Předem píšu nechci tady nikoho branit píšu to jen z vlastní zkušenosti.

Tady souhlasím naprosto s Markem, každý člověk se mění, někdo se nedokáže změnit ani za 2 roky, ale někdo se zas dokáže změnit za pouhý měsíc, někdy stačí i méně... z mé vlastní zkušenosti, jistě si všichni pamatují jaký jsem byl zmr* ohledně frakcí (Nerad bych to sem teď zatahoval) vůbec nechápu jak jsem to mohl dělat, bylo to ode mne hnusné všem se strašně omlouvám, ale změnil jsem se ani ne za měsíc od mého posledního incidentu.. takže podle mě záleží, jak se k tomu člověk postaví a já věřím že se Marek za ten měsíc na střední změnil a že už žádnou další takovou chybu neudělá. Jak jsem již dříve psal stojím si za tím dát mu další pokus.

S pozdravem PAVLiTKO.

Re: [MarekD] Žádost o unban

#48
Unban jsme se rozhodli po delší úvaze povolit.

Ovšem co se týče kauzy která byla vyvolalo to na serveru opravdu hodne negativnich veci. Tak bych byl rad, aby bez ohledu na to jak moc velka byla jeho míra zavinění měl občas někdo dost svědomí na to, abys si řekl hele kluci, asi děláme kravinu, znechutíme hru sobě i ostatním a nakonec nebudeme mít proti komu hrát.

Co se týče konfliktu s helperem/y. Budu věřit, že jsi už dost rozumny na to, abys pod sebou zbytečně neškrtal zápalkou.
Avšak i my můžeme občas udělat chybu. Nicméně to pak pro příště řešit třeba s odstupem až budeš klidnější a na foru. Nikoliv se hádat s helpery.
cron