Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#31
Thoudead wings tam taky trochu patří jinak moc děkuji za tvé PRO. Chci vám všem poděkovat za PRO i PROTI protože již zítra asi vyjde rozsudek a narodí se mi bratr😀. Mír ve vás.

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#32
Já ti musím dát proti. Promiň ale já prostě nevěřím tady tomu co píšeš, jak někdo zmínil že je to hodně populisticky psáno a tak aby to vnucovalo lidem pocit že si to zasloužíš. Podle mě si unban nezasloužíš - Minimálně 1x si okradl o nemalé množství cenných itemů hráče na E2 které Interka dost dlouho dohledávala. 2x si někoho okradl na E3 a já tě měl chuť nechat zabanovat už po prvním pokusu a můžu ti říct že lituju že jsem to neudělal, bylo by to lepší pro oba protože bys měl jen jeden vážnější vroubek a já bych tě neměl tolik v paměti. Bohužel ty chvíli na to si okradl někoho znova. Nemůžu a ani nechci ti dát PRO přes to všechno co si provedl na E3. Je mi líto že ses vydal na cestu jakou ses vydal a ani obrovský vykřičník který jsem ti dal po první krádeži s tebou nic neudělal.

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#33
Souhlasím se Skullem, mnohdy když si něco ve hře psal, přišlo mi to egoistické jako tvé chování a i kdybych se snažil uvěřit, že by to teď bylo jinak, to co se stalo se už nezmění.
Jinak když vidím jaký je tu poměr Pro/PROTI tak vidím že žádost neuspěje. A proto chci všem poděkovat za přečtení žádosti a za veškeré ohlasy. Neudělejte blbosti jako já. Mír ve vás.
Už jenom tímto si u mě získal další bezvýznamné mínus

Moje rozhodnutí není konečné, jen je to můj názor -> Proti

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#34
Skulle E3 ano ale na E2 ne huh :D . Tam jediné co se s Inter řešilo bylo to že jsem si na splátky vzal jeden meč jménem plenitel a ten jsem nedokázal splácet a daný hráč mi vyhrožoval tak jsem napsal Interce a potom se dohodlo vklidu že meč vrátím. Samotný hráč mi ho pak nechal. Jinak tebe i pleje chápu a skulle to co píšu myslím vážně.

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#36
Pokud je tomu tak jak říkáš tak se ti omlouvám za to co jsem řekl ohledně té krádeže na E2, nevím z jakého důvodu jsem ji měl spojenou s tebou. Každopádně na mém rozhodnutí to nic nemění, bohužel.
cron