Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Žádost o unban-GamerCZE

#1
Takže předem chci všem říct že si uvědomuji že neuběhly dva měsíce od mé poslední žádosti.Ale chci tuto žádost napsat proto že jsem již dospěl a vím co jsem provedl.Když se podívám na své já před 3měsíci(někdy kolem mého banu) je mi nazvracení ztoho jaký jsem byl.Arogantní provokativní a hlavně jsem dělal věci za které bych se měl škvířit v pekle minimálně rok.Chci vám tím říct že za dobu třech měsíců jsem se změnil a to dost a jsem za to rád.Chovám se ted jinak, jsem slušnější a hlavně pokud bych tento unban dostal tak bych chtěl pomáhat AT a začítečníkům a předat jim své zkušenosti a pomoc do začátku.AT semnou strávilo až moc času a za ten se jim hluboce omlouvám protože tento čas který jste semnou mladým arogantním a vulgárním blbečkem strávily jste mohly využít ktomu abyste chystaly updaty které byly přednější než já.Taktéž se omlouvám všem hráčům kterým jsem učinil příkoří a doufám že mi aspon časem odpustíte.

1) Za co jsem dostal ban? :Za opětovný pokus o scam

2)Popis situace? :Takže bylo by dobré abych vám tu vypsal obě nechutnosti které jsem provedl.


1)Ohavnost
Byl jeden večer a já jsem celkem přemýšlel mou dřívější temnou myslí a napdalo mě že hráč phiwings99 chtěl odemně koupit Arthuriánskou sekeru kterou jsem vlastnil.A tak jsem mu napsal jestli nechce koupit tu sekeru ale měl jsem blbej nápad udělat tu věc protože jsme se bavily jen o sekeře né o Arthuriánské sekeře tak mu dát dia sekeru.Po té co jsem toto udělal jsem se mu jako malé děcko vysmál jaký je tup** a následně poté přišly chris s epesem a epes si semnou popovídal.Následně to dopadlo tak že jsem mu vrátil lovkyni lebek a 1M a dostal jsem warn.Takže to pro mě dopadlo dobře ale stejně to byla hloupost tohle dělat protože karma je karma a vždy si vás najde a potrestá jak nejhůř může.

2) Osudná ohavnost
Jednoho dne (podotýkám v té době bylo populární dražení skladů) mě napadlo že bych udělal dražbu beden a do item framů hodil cené itemy jako byla již zmíněná Arthur sekera a dal jsem jí tedy do rámečku i s jinými cenými itemy. Poté jsem začal dražit a psal jsem dražba beden. Hráč ŠnekCZ se mě několikrát ptal jestli se to draží i s item framy a já mu záměrně neodpovídal. Tak tedy sklad s arthur sekerou vyhrál citronix a ten když se dozvěděl jak to je chtěl prachy spátky ale já jako největší mrd** jsem mu je vrátit nechtěl a opět jsem se mu vysmál.Poté jsem vybíral itemy z item framů a Arthur sekera zmizla a já jsem se lekl a tak jsem citronixovy i s omluvou vrátil money a když jsem se potom další den chtěl připojit viděl jsem že mám permu za opětovný pokus o scam.

Ještě chci oznámit že si uvědomuji co jsem provedl a za svoje chybi a za svojí blbost nesu na svých bedrech plnou zodpovědnost.

Datum a čas mého banu? : Prvního srpna 2018 v 14hodin a 5minut

Druh mého banu : Permaban

Proč si myslím že bych měl dostat další šanci? : Jak již jsem psal myslím že jsem se změnil a to k lepšímu a chtěl bych pomáhat AT a nováčkům ale není to jen kvůli tomu. Na serveru jsem měl jen spoustu přátel a chtěl bych uzavřít staré spory a navázat nové přátelství. Také bych chtěl zakusit nové updaty a užívat si je s ostatnímy.Chtěl bych na serveru stavět a hlavně se usmířit s jedním helperem + jménem Lemodile.Protože stím jsme se rozhádaly a most se mezi námi propadl potom co dropla z krá lovny sekera krále Arthuriuse a my jsme se oní pomalu porvly... ale to je zas jiný příběh.Taky bych chtěl zase zahrát s Telefonem a Pavlitkem protože to jsou dva super hráči s kterými se znám dost dlouho a hodně mě podržely když se mi vněčem nedařilo a tak podobně.Chtěl bych čas vynahradit AT tak že bych testoval stavěl a nebo dokonce tvořil příběhy které díky své literární vzdělanosti z fantasy mam bych si dovolil říct ucházející. Chybí mi to jak se na epesu žilo i když někdy to bylo dost těžký tak to pořád bylo super. Frakce byla vaše druhá rodiny s kterou jste přes den bojovaly o pevnosti a worldbosse a večer jste se při vaření elíků nebo v dungeonech smály vtipům co lidi říkaly. To byly super časy a hodně často na ně se slzami v očích vzpomínám. A v neposlední řadě se chci věnovat spisovatelství a tak bych chtěl napsat fantasy knihu o Epesu pokud by mi to Epes povolil. Mockrát vám děkuji za přečtení a budu moc rád za všechna PRO a ze všech PROTI se poučím.Já jsem odsouzený trestanec a vy jste moji soudci co mi bud udělí život či smrt.Prosím dejte mi tu poslední šanci svámy být svámy hrát.Mír ve vás. Vojtěch

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#2
Pokud by někoho zajímalo jak jsem se změnil a svou mysl dovedl k lepšímu tak bojem. Říkám tomu tanec osvobození a funguje to tak že si předtsavuji démony které jsem v sobě měl dřív a ty porážím a osvobozuji odnich svou mysl. Je to fajn věc pro uklidnění odebrání přebytečné energie a pro vyrovnanou mysl.

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#3
Celkem mi nad žádostí ukápla slzička. Nikoliv slzička soucitu nebo smutku za ty voloviny co jsi dělával, ale slzička a následné škrábaní očí holýma rukama nad tím kolik v té žádosti máš chyb.. Ale to ponechám stranou.
Nechci se nad žádostí moc vykecávat, se svými slohy jsem vyšel tak trochu ze cviku, přeci jen na epesáckým forku nebyla příležitost a vyvolávat hádky tím že nenápadně pošťouchnu 2 kritické body nepřichází k tělesnému ani mentálnímu uspokojení.. zkrátka forum už není to co bývalo :( Ale to zase spadá do jiného soudku, omlouvám se za odbočení od tématu.

Gamer píše: Takže předem chci všem říct že si uvědomuji že neuběhly dva měsíce od mé poslední žádosti.Ale chci tuto žádost napsat proto že jsem již dospěl a vím co jsem provedl.Když se podívám na své já před 3měsíci(někdy kolem mého banu) je mi nazvracení ztoho jaký jsem byl.Arogantní provokativní a hlavně jsem dělal věci za které bych se měl škvířit v pekle minimálně rok

Nepřipadá mi že by sis byl vědom toho, jak k opravdové změně chování a celkově charakteru dochází. Člověk se k tomu v drtivé většině případech má problém sám dostat, většinou tomu dochází na popud blízkých lidí, či důvěrných kamarádů nebo nějaké významné změny v životě. Tady na internetu to od lidí, kteří zatraceně chtějí dostat unban dopadá tak, že se jen na oko přetvařují a po 2 týdnech spadnou do stejných kolejí jako před 3-4 měsící, ale i klidně déle. Opravdu, dostat ban na Epesu tě nedokáže dohnat k tomu, aby jsi od základu změnil svoje chování, maximálně si do podvědomí dokážeš zafixovat pár věcí které se neoplácí přecházet, ale na to člověk stejně zapomene a hodí za hlavu zábrany, když je dotyčný mezi svojí partou lidí kteří na tom jsou dosti podobně.

Přesto musím vzít v potaz fakt, že ti je stále 13-14 let a vstupuješ do období puberty, kdy jsou výchylky chování a celkové změny v naprostém pořádku. Ve tvém věku se člověk dokáže změnit rok, dokonce i jak zde píšeš ty, za půl roku. Kolikrát efektivněji a výrazněji než u dospělého člověka za 5 let.

Tím chci říci, že tento tvůj text není k zahození, ale stále v mých očích spadá do úrovně typické žádosti o unban u lidí, kteří se na to zkrátka stejně vykašlou.
Svým nenápadným, ale vyčnívajícím dodatkem „bych se měl škvířit v pekle minimálně rok" jsi mi přidal akorát více pochybností, i když si to člověk může vybavit jak chce.

Gamer píše: Takže to pro mě dopadlo dobře ale stejně to byla hloupost tohle dělat protože karma je karma a vždy si vás najde a potrestá jak nejhůř může.

Výstižně a přesně napsáno, tahle věta by stačila bohatě na to shrnout celou žádost do pár slov a zahodit jí, pokud by se tedy ovšem jednalo o odpověď.

Gamer píše: Jednoho dne (podotýkám v té době bylo populární dražení skladů) mě napadlo že bych udělal dražbu beden a do item framů hodil cené itemy jako byla již zmíněná Arthur sekera a dal jsem jí tedy do rámečku i s jinými cenými itemy. Poté jsem začal dražit a psal jsem dražba beden. Hráč ŠnekCZ se mě několikrát ptal jestli se to draží i s item framy a já mu záměrně neodpovídal. Tak tedy sklad s arthur sekerou vyhrál citronix a ten když se dozvěděl jak to je chtěl prachy spátky ale já jako největší mrd** jsem mu je vrátit nechtěl a opět jsem se mu vysmál.Poté jsem vybíral itemy z item framů a Arthur sekera zmizla a já jsem se lekl a tak jsem citronixovy i s omluvou vrátil money a když jsem se potom další den chtěl připojit viděl jsem že mám permu za opětovný pokus o scam.

Člověk by ti sem ani napsal co jsi za bezohledného kreténa, ale škoda slov. Když koukám pár řádků výše tak to samé co bych ti sem napsal já, píšeš ty sám o sobě, tak jsi nejspíše vědom toho, co jsi záměrně dělal. Musím říct, že celkem originální ohavnost, ta vše "válka skladů", dračka peněz pokud to není požehnané admin teamem, jinak bych od těchto vašich eventů dával ruce pryč.

Gamer píše: Jak již jsem psal myslím že jsem se změnil a to k lepšímu a chtěl bych pomáhat AT a nováčkům

Ruku na srdce - Nevěřím tomu já, předpokládám že tomu nebudou věřit i další lidé kteří dočtou až sem a mám i jisté pochybnosti o tom, že tomu věříš i ty a píšeš to sem jen proto aby jsi uměle vyvolal lítost a na ten server se dostal, ale každý ví jak to dopadá, rozebírat to už nebudu.

Gamer píše: A v neposlední řadě se chci věnovat spisovatelství a tak bych chtěl napsat fantasy knihu o Epesu pokud by mi to Epes povolil.

Bezesporu by bylo zajímavé jestli se k tomu dostaneš a nějak hlouběji do toho ponoříš, co by to asi bylo za příběh.. Nejlepší fantasy příběhy prý vznikají v mládí, určitě by to bylo zajímavé.. Ale to jde také mimo téma.


Gamer píše: Pokud by někoho zajímalo jak jsem se změnil a svou mysl dovedl k lepšímu tak bojem. Říkám tomu tanec osvobození a funguje to tak že si předtsavuji démony které jsem v sobě měl dřív a ty porážím a osvobozuji odnich svou mysl. Je to fajn věc pro uklidnění odebrání přebytečné energie a pro vyrovnanou mysl.

Teď nevím co tímto příspěvkem jako dodatkem k žádosti chceš řict. Napadá mě pár věcí..
1) Přemýšlíš o tom během chvíle když jsi schoulený na zemi, máš pod sebou kaluž slin a 2 gramy trávy v sobě, cestuješ mezigalaktickými proudy a mimo tělo cestuješ po naší krásné zemi.
2) Chceš se přidat k mnichům v Bangladéši, žít ve 4 tisícové výšce v Himalájích a hledat jiný životní styl.
3) Byl jsi na kurzu u nějaký thajský vědmy která do tebe lila zelený čaj a vymývala mozek
4) Jsi mentálně narušený.
5) Přečetl jsi to v knížce pro těhotné ženy.
6) Přečetl jsi to v knížce pro těhotné muže.
7) Toužíš po tom aby jsi se na Epes dostal vážně za každou cenu.


Nebudu to okecávat, tímhle osvobozením mysli a vnitřním bojem s démony jsi mě donutil dát ti pro, celkem jsem se zasmál, taková třešnička na dortu která je větší než samotný dort :D :D. Na epesu nehraji, na oči mi lézt moc nebudeš, tak ať si tě užije komunita co tam je. Rozhodně nejvtipnější žádost co jsem za rok viděl.. Tohle člověk dokáže napsat jen tehdy, když se snaží o to aby vtipně nepůsobila.

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#4
Kae zaprvé ti moc děkuju za PRO co jsi mi dal hodně to pro mě znamená. Zadruhé ruku na srdce chci pomáhat nováčkům a za třetí v tom tanci jde oto že zklidním svou mysl vyženu zní vše zlé a soustředím se na jedinou věc.

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#6
No, minule jsem Ti napsal, ať se nad tou žádostí trošku zamyslíš a popřemýšlíš nad lepšími důvody, proč dostat UnBan. Tanec s démony jsem tím sice zrovna nemyslel, ale musím říct, že mě žádost docela překvapila.

Jsou tam některé pasáže, kterým reálně nevěřím já a možná ani Ty, ale chápu, že musíš zaujmout dobrým chováním. Tvůj životní styl v podobě Tančení s démony Ti neberu, ale musím uznat, že něco takového jsem tu ještě nezažil. 😅

Jako, žádost fakt pobavila a zároveň mě asi přesvědčila Ti dát Pro.

Snad jsi tedy už dospěl a budeš se chovat líp, čímž myslím celkové chování i na Discordu, ne jen scammování hráčů, kterého už se hádám budeš vyhýbat obloukem.

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#7
Arkene moc to děkuju za Pro které pro mê moc znamená a pokud timy pasážemi myslíš pomoc nováčkům a AT tak u nováčků už mam plán že pokud dostanu unban tak vim jak to budu dělat a pokud mi AT dovolí pomoct i AT dovolí tak se jim budu snažit pomoct.

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#8
ArkenThas píše:
08 lis 2018 17:03
No, minule jsem Ti napsal, ať se nad tou žádostí trošku zamyslíš a popřemýšlíš nad lepšími důvody, proč dostat UnBan. Tanec s démony jsem tím sice zrovna nemyslel, ale musím říct, že mě žádost docela překvapila.

Jsou tam některé pasáže, kterým reálně nevěřím já a možná ani Ty, ale chápu, že musíš zaujmout dobrým chováním. Tvůj životní styl v podobě Tančení s démony Ti neberu, ale musím uznat, že něco takového jsem tu ještě nezažil. 😅

Jako, žádost fakt pobavila a zároveň mě asi přesvědčila Ti dát Pro.

Snad jsi tedy už dospěl a budeš se chovat líp, čímž myslím celkové chování i na Discordu, ne jen scammování hráčů, kterého už se hádám budeš vyhýbat obloukem.

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#9
Jinak věci kteréch byl chtěl udělat pokud bych ten unban vážně dostal(což hodně pochybuju protože x z vás mě zde jistě nechce) ale i tak pokud ho dostanu tak bych první chtěl udělat party ve svém hradu potom připojit se znovu k nějáké frakci a hlavně zakusit nový update.
cron