Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#11
U tebe nějak nevím, jestli se tomu smát nebo to myslet vážně. Tvá žádost mi přijde, že je úplně průměrná, napíšeš zde jak jsi se změnil jak chceš všem pomáhat. Dobře, někdo se změní nástupem na střední, nebo když se dostane do jiného kolektivu ale u tebe si prostě myslím, že jsi se nijak extra nezměnil. Je dost lidí, co napíše, že se změnili, pustí se pak na server a za měsíc dělají to, co dělali před banem. Žádost je sice dlouhá ale nejsem si jistý, jestli jsi se změnil tak, že by jsi na Epesu už nic špatného neudělal.
Gamer píše: Chtěl bych čas vynahradit AT tak že bych testoval stavěl a nebo dokonce tvořil příběhy které díky své literární vzdělanosti z fantasy mam bych si dovolil říct ucházející.
No, tady si nejsem úplně jistý, jelikož když se podívám na to, kolik zde máš gramatických chyb, tak bych se na to podíval být tebou ještě jednou a opravil si to, jelikož tvá žádost tím vypadá pak hůř, navíc pokud si to hodíš do Wordu, tak ti to tam ukáže, kde máš chyby, aby sis je mohl opravit, pokud si zde žádné nenašel ale to nejsem první, kdo ti to zde napsal a upozornil tě. Ještě s tím DC, když tam píšeš, jestli se ti někdo k té žádosti ještě vyjádří, a pak znovu, pokud budou chtít, tak se ti k tomu vyjádří, tímhle tomu ale moc nepomůžeš a i na mě s tím pak děláš horší dojem, stejně jako s tou trávou, co jsi psal na DC.
Gamer píše: Pokud by někoho zajímalo jak jsem se změnil a svou mysl dovedl k lepšímu tak bojem. Říkám tomu tanec osvobození a funguje to tak že si předtsavuji démony které jsem v sobě měl dřív a ty porážím a osvobozuji odnich svou mysl. Je to fajn věc pro uklidnění odebrání přebytečné energie a pro vyrovnanou mysl.
Tady si nejsem jistý, jestli jsi to myslel jako vtip, nebo to jestli to myslíš vážně, určitě bych si ale přečetl něco o Exorcismu, možná by ti to i pomohlo.
Myslím si, že jsi ještě nijak nevyspěl a ani si nejsem jistý, že by jsi se na Epesu choval normálně, kdo ale ví, možná, kdyby jsi tu žádost upravil, tak bych ti dal menší PROTI.

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#12
Frowdexi děkuji za tvůj názor žádost opravím a jinak změnil jsem se a strávou to myslím jako vtip. Přechodem do jiné komunity jsem sice neprošel ale kvůli některým životní situacím a i kvůli epesu jsem se změnil.

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#13
UPOZORNUJI toto je opravená verze žádosti chci vám říct že jsem víc negramot takže se omlouvám za pravopis.


Takže předem chci všem říct že si uvědomuji že neuběhly dva měsíce od mé poslední žádosti.Ale chci tuto žádost napsat proto že jsem již dospěl a vím co jsem provedl.Když se podívám na své já před 3měsíci(někdy kolem mého banu) je mi nazvracení ztoho jaký jsem byl.Arogantní provokativní a hlavně jsem dělal věci za které bych se měl škvířit v pekle minimálně rok.Chci vám tím říct že za dobu třech měsíců jsem se změnil a to dost a jsem za to rád.Chovám se ted jinak, jsem slušnější a hlavně pokud bych tento unban dostal tak bych chtěl pomáhat AT a začítečníkům a předat jim své zkušenosti a pomoc do začátku.AT semnou strávilo až moc času a za ten se jim hluboce omlouvám protože tento čas který jste semnou mladým arogantním a vulgárním blbečkem strávily jste mohly využít ktomu abyste chystaly updaty které byly přednější než já.Taktéž se omlouvám všem hráčům kterým jsem učinil příkoří a doufám že mi aspon časem odpustíte.

1) Za co jsem dostal ban? :Za opětovný pokus o scam

2)Popis situace? :Takže bylo by dobré abych vám tu vypsal obě nechutnosti které jsem provedl.


1)Ohavnost
Byl jeden večer a já jsem celkem přemýšlel mou dřívější temnou myslí a napadlo mě že hráč phiwings99 chtěl odemně koupit Arthuriánskou sekeru kterou jsem vlastnil.A tak jsem mu napsal jestli nechce koupit tu sekeru ale měl jsem blbej nápad udělat tu věc protože jsme se bavily jen o sekeře né o Arthuriánské sekeře tak mu dát dia sekeru.Po té co jsem toto udělal jsem se mu jako malé děcko vysmál jaký je tup** a následně poté přišly chris s epesem a epes si semnou popovídal.Následně to dopadlo tak že jsem mu vrátil lovkyni lebek a 1M a dostal jsem warn.Takže to pro mě dopadlo dobře ale stejně to byla hloupost tohle dělat protože karma je karma a vždy si vás najde a potrestá jak nejhůř může.

2) Osudná ohavnost
Jednoho dne (podotýkám v té době bylo populární dražení skladů) mě napadlo že bych udělal dražbu beden a do item framů hodil cené itemy jako byla již zmíněná Arthur sekera a dal jsem jí tedy do rámečku i s jinými cenými itemy. Poté jsem začal dražit a psal jsem dražba beden. Hráč ŠnekCZ se mě několikrát ptal jestli se to draží i s item framy a já mu záměrně neodpovídal. Tak tedy sklad s arthur sekerou vyhrál citronix a ten když se dozvěděl jak to je chtěl prachy spátky ale já jako největší mrd** jsem mu je vrátit nechtěl a opět jsem se mu vysmál.Poté jsem vybíral itemy z item framů a Arthur sekera zmizla a já jsem se lekl a tak jsem citronixovy i s omluvou vrátil money a když jsem se potom další den chtěl připojit viděl jsem že mám permu za opětovný pokus o scam.

Ještě chci oznámit že si uvědomuji co jsem provedl a za svoje chyby a za svojí blbost nesu na svých bedrech plnou zodpovědnost.

Datum a čas mého banu? : Prvního srpna 2018 v 14hodin a 5minut

Druh mého banu : Permaban

Proč si myslím že bych měl dostat další šanci? : Jak již jsem psal myslím že jsem se změnil a to k lepšímu a chtěl bych pomáhat AT a nováčkům ale není to jen kvůli tomu. Na serveru jsem měl spoustu přátel a chtěl bych uzavřít staré spory a navázat nové přátelství. Také bych chtěl zakusit nové updaty a užívat si je s ostatnímy.Chtěl bych na serveru stavět a hlavně se usmířit s jedním helperem+ jménem Lemodile.Protože stím jsme se rozhádaly a most se mezi námi propadl potom co dropla z královny sekera krále Arthuriuse a my jsme se oní pomalu porvaly... ale to je zas jiný příběh.Taky bych si chtěl zase zahrát s Telefonem a Pavlitkem protože to jsou dva super hráči s kterými se znám dost dlouho a hodně mě podržely když se mi vněčem nedařilo a tak podobně.Chtěl bych čas vynahradit AT tak že bych testoval stavěl a nebo dokonce tvořil příběhy které díky své literární vzdělanosti z fantasy mam (dovolil říct ucházející). Chybí mi to jak se na epesu žilo i když někdy to bylo dost těžký tak to pořád bylo super. Frakce byla vaše druhá rodina s kterou jste přes den bojovaly o pevnosti a worldbosse a večer jste se při vaření elíků nebo v dungeonech smály vtipům co lidi říkaly. To byly super časy a hodně často na ně se slzami v očích vzpomínám. A v neposlední řadě se chci věnovat spisovatelství a tak bych chtěl napsat fantasy knihu o Epesu pokud by mi to Epes povolil. Mockrát vám děkuji za přečtení a budu moc rád za všechna PRO a ze všech PROTI se poučím.Já jsem odsouzený trestanec a vy jste moji soudci co mi bud udělí život či smrt.Prosím dejte mi tu poslední šanci svámy být svámy hrát.Mír ve vás. UPOZORNUJI toto je opravená verze žádosti chci vám říct že jsem víc negramot takže se omlouvám za pravopis

Upravi

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#17
furt přemýšlím o tam jak si "scamnul" winga a pak ty scam sklady stejně si musel vědět že to praskne a jednou tě trest dostihne a potom tvoje chování to bylo přes čáru

"Chtěl bych čas vynahradit AT tak že bych testoval stavěl a nebo dokonce tvořil příběhy které díky své literární vzdělanosti z fantasy mam bych si dovolil říct ucházející."
> Nechápu proč chceš tvořit příběhy a pak tu píšeš že si negramotný / to sis rovnou mohl počkat na amnestii jestli si teda literárně zdatný /
> Chtěl by si pomáhat nováčkům ale od toho tu jsou helpeři a nechci tě urazit ale nemyslím si že by si ním dobrý byl (nejen kvůli minulosti)
UPOZORŇUJI toto je opravená verze žádosti chci vám říct že jsem víc negramot takže se omlouvám za pravopis.
No hold si musíš dávat pozor na pravopis

over all
Žába močál vždy najde.
co si uvařil to si sněz.

PROTI

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#18
No, co s tebou, nad touhle žádostí jsem pár dní přemýšlel, protože je to opravdu zvláštní žádost.
Na jednu stranu je žádost poměrně dlouhá, ale na druhou stranu s ní necítím úplně ,,polepšení". Vidím zde spoustu populistických slov, které se snažíš využít kvůli potřebnému PRO od hráčů, ale nemám z nich úplně dobrý pocit.
Gamer píše: 1)Ohavnost

2) Osudná ohavnost

Dále ti také moc nevěřím tohle :
Gamer píše:
Pokud by někoho zajímalo jak jsem se změnil a svou mysl dovedl k lepšímu tak bojem. Říkám tomu tanec osvobození a funguje to tak že si předtsavuji démony které jsem v sobě měl dřív a ty porážím a osvobozuji odnich svou mysl. Je to fajn věc pro uklidnění odebrání přebytečné energie a pro vyrovnanou mysl.
Neříkám, že to není možné, proto bych měl pár otázek.
Jak a proč jsi začal dělat tento tanec osvobození? ( Pochybuji, že je hlavní důvod změna chování na Epesu )
Jak jsi se k tomuto tanci dostal? ( viděl jsi o něm někde článek, video, nebo jsi si prostě hledal jak změnit své chování? )
Máš nějaký návod, jak tento tanec provádět? Nebo jsi si vše vymyslel sám?
Jak dlouho tanec provozuješ ( myslím každý den 20 minut, 30 minut... Už 2 měsíce nebo tak něco :D )

Závěrem chci říct, že jsem čekal u někoho jako ty mnohem kratší a odfláknutější přihlášku a její délka mně celkem překvapila. Ovšem tvoje chování taky nebylo úplně ukázkové a tím nemyslím jen ty 2 krádeže. Žádost je napsaná dosti populisticky a upřímně moc nevěřím nikomu kdo píše, že začne pomáhat nováčkům a další podobné věci, protože ze zkušenosti vím, že hodně lidí píše tyhle věci jen a opravdu pro přihlášku, ano někdo po UnBanu třeba začne pomáhat nováčkům ale pár dní maxímálně pár týdnů a mnohokrát se vrátí zpátky do starých kolejí. Pokud k tomu připočtu, že jsi mi mnohokrát lhal nemohu přihlášce 100% věřit, a co jsem zjistil nebyl jsem sám komu jsi mnohokrát lhal, bohužel PRO ti dát nemohu.
Hodně štěstí, _col_

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#19
Cole děkuji ti za vyjádření. Nováčkům pomáhat vážně chci. Jinak ano máš pravdu hledal jsem jak změnit své chování kvůli věci kterou jsem napsal jen Pavlitkovy a sem jsem jí psát 2x nechtěl. Ve škole na mě začaly dopadat posměšky od mnoha žáků kvůli tomu že jsem opálený a po prababičce z matčiny strany mám stálý pigment a ktomu byly i klasické nadávky a dokonce po mě ve třídě házely j své svačiny. Dokonce mě i dva učitelé nazvaly jen tak ukrajincem a cikánem. Myslel jsem si že chyba je ve mě a tak jsem začal hledat jak se změnit. Celkově jsem to shrnul potom tak že bude nejlepší se začít chovat líp a svojí přebytečnou energii něčemu věnovat. A tak jsem vymyslel tento tanec kterému cca věnuji 15minut deně. Ale ve škole se něco změnilo.... NE. Naštěstí zhruba asi 3tejdny dozadu se to vyřešilo a vše je něják tak v normálu.

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#20
Gamer píše:
10 lis 2018 19:07
Cole děkuji ti za vyjádření. Nováčkům pomáhat vážně chci.
Nemáš zač.
pokud chceš nováčkům opravdu pomáhat je to určitě dobré a takových lidí není nikdy málo, ovšem bohužel desítky lidí už tuto větu v přihlášce použili a nedodrželi ji, takže ji nemohu brát úplně vážně, při zvážení PRO a PROTI.
Gamer píše:
10 lis 2018 19:07
Jinak ano máš pravdu hledal jsem jak změnit své chování
Uznávám, že pokud je pravda co píšeš, vybral jsi si dosti atypický způsob. změny svého chování.
Gamer píše:
10 lis 2018 19:07

kvůli věci kterou jsem napsal jen Pavlitkovy a sem jsem jí psát 2x nechtěl. Ve škole na mě začaly dopadat posměšky od mnoha žáků kvůli tomu že jsem opálený a po prababičce z matčiny strany mám stálý pigment a ktomu byly i klasické nadávky a dokonce po mě ve třídě házely j své svačiny. Dokonce mě i dva učitelé nazvaly jen tak ukrajincem a cikánem.
Pokud je to opravdu tak, není to určitě pěkné, ovšem nejsem si úplně jistý a rovněž tomu nemohu věřit, když se podívám na celý obsah žádosti a srovnám vše co jsi zde napsal, přijde mi že se snažíš útočit na city a celá žádost je psaná hrozně populisticky, nemohu samozřejmě vědět jestli je to vymyšlená pohádka nebo smutná pravda.
Ale bohužel, vzhledem k tomu že i já byl párkrát součástí tvoji mozaiky lží a samotné 2 tresty jsi dostal za lež, nemohu ti věřit, nyní ne.
Bohužel
cron