Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#11
Rado díky za pro, ale měl bys k tomu něco připsat.
Marku díky. Ty prázdniny byl trochu větší úlet a tak to dopadlo..
Šnečku.. Ani to nečtu. PROTI.. neuměl se chovat a pochybuji, že došlo ke zlepšení. Zdar Asi vím proč mi toto dáváš. Kritizoval jsem ti furt shop, že je to scam. Tak nějak tě potom chápu.
Teď k tobě Mango.
Za mna osobne som nuteny dat PROTI. Nemam ta rad ako si sa ku mne choval v hre, samozjreme beriem,ze niekedy som ten Banan bol ja,ale aj tak ti nic nebrani ma hodit do ignore a riesit si nasu osobnu hadku v globalu...Som rad,ze ta na serveru aktualne nevidim a pevne dufam,ze ta aspon do vianoc tam ani neuvidim... Kebyze vyckas trosku dlhsiu dobu mal by si aj male pro..
Mě se zdá, že si tady trošku vymýšlíš. Já si dobře pamatuji začátky E3, kdy jsem tě zabíjel u divokých v dungeonu a i jsem ti něco vyžíral. To není nic proti pravidlům ani podobně. A ty jsi mi pak po tomhle začal furt nadávat a urážet mě. Pak jsi teda přestal hrát, ale jak jsi se teď zas před nějakým měsícem vrátil, tak jsi v tom zase začal.
Jistě jsi rád, že jsem pryč ze serveru. Proč ne. Konkurence je pryč a ty si tak vesele můžeš hrát. K tomu abych čekal delší dobu se vyjádřím později.
Kraliku beru, sice nevím co jsem ti někdy udělal nebo tak podobně, ale aspoň sis mohl napsat vlastní odpověď.

Teď k tobě Destrixi.
Upřímně, tady ty permy máte fakt na háku.
Čekal jsem tvoji unban žádost a stejně tak takto brzo a po minule jsem si myslel, že se poučíš, páč posledně, co jsi dostal permaban za 3x a dost, 4 tresty tak se ponaučíš a počkáš ale trpělivost asi není dar pro všechny.

Permy na háku nemám..K tomu ostatnímu se vyjádřím níže.
Tresty jsi doskal v rekordně malém období, takže tady dva měsíce je jen pár chvil, na to kdy a kolik trestů jsi dostal za jakou dobu,
fajn, že se omlouváš Epesovi za healing ale je tu řada jiných hráčů, který si poškodil.


Ano tresty jsem dostal ve velice malém období, ale jak jsem psal, byl to spíš takový prázdninový úlet, protože když se podíváš na dobu předtím, tak jsem 7 měsíců nedostal ani 1 trest. A ano poškodil jsem hráče. Těžko říct jestli to bylo víc na hráče z mojí frakce nebo z enemy frakce. Nicméně tady tohle se vykompenzovalo a mělo by být vše v pořádku.

To krásné milé a často opakované klíše, to už snad působí jen pro slabomyslné a naopak se to spíše bere jako samozřejmost :
a někdy jsem pomáhál i těm nováčkům, když si řekli a já jim mohl pomoci.
Vždy jsem rád, když se někdo skromně přizná k dobrosrdečným činům...


Je hezké, že se tu snažíš shodit i dobré věci, které jsem někdy udělal. Nicméně jsem jim někdy doopravdy pomáhal. Nebudu tu říkat, jak jsem do toho byl nadšený a pomáhal jim furt, ale když mi řekli, tak jsem jim pomohl.

Taky bych rád připomenul, že jsi na Epes II získal
* Pernamentní ban za Hack Client
A to víc, už jednou jsi dostal ban za 3x a dost, už jsi dostal druhou, ba i třetí šanci a stejně jsi ji vyhodil. to rád připomínám, že dostal unban po třech týdnech, tady uběhli zase jenom dva měsíce, to moc rozdíl není.


To je teda taky hezká podpásovka. Vytahuješ tu ban za hacky starý přes 2 roky a ban za 3x dost, který je starý rok a půl. Navíc je to, jak jsi sám psal z E2. To byl jinší server a teď je E3. Fakt takovéhle věci vytahovat je spíše ubohé.. A ano tam jsem dostal ub po 3 týdnech.

Suma sumárum,
Už jsi jednou dostal ban za 3x a dost a také za Hack Client na Epes II, na Epes III jsi dostal 3x a dost za tresty, které jsi nasekal nedávno (období prázdnin). UNB máš moc brzo a nevěřím ti ani slovo, že budeš hodný a takové věci, na střední už jsi ve druháku co vím, takže nějaký šok jsi nedostal. Unban žádost vlastně podobná Gamerovi, jen bez užití návykových látek.
Jasně PROTI, tady není co řešit.
Jo heh, CringeTrix zasahuje : - )


Nikde jsem jsem nepsal, jak jsem se zlepšil, jaké jsem teď neviňátko a podobně. Psal jsem, že bych se chtěl vrátit k období před prázdninami, protože tam to bylo v pohodě a to bych taky udělal.
A ještě jedna taková věc, kterou jsi zmínil ty několikrát a ještě někdo nad tebou. A tou je to, že jsem si nepočkal. To je podle mě blbost. Čekal jsem 2 měsíce, což je dlouhá doba. Delším a delším čekáním se nic nezmění.
To je asi tak ode mě k tobě zatím vše. Možná bych ještě zmínil to, že to tvoje vyjádření vypadá strašně jednostranně a zaujatě.

K tobě Spartakus. Prepač wings 2 mesiace je malo počkaj do nového roka vtedy by som ti i ja dal Pro teraz proti podla mňa 2 mesiace je malo aspon do 1.1.2019 to budu +-3mesiace vtedy budem pro
K tomu čekání jsem se vyjádřil už nahoře.

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#12
phiwings99 píše:
19 lis 2018 19:31
Šnečku.. Ani to nečtu. PROTI.. neuměl se chovat a pochybuji, že došlo ke zlepšení. Zdar Asi vím proč mi toto dáváš. Kritizoval jsem ti furt shop, že je to scam. Tak nějak tě potom chápu.

Na to se dá napsat jen: AHA ok

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#13
Musím říct, že posledních pár žádostí celkem překvapilo. Od hráčů, kteří je napsali, jsem čekal něco slabšího a tak jsem si možná zvykl na více propracované žádosti, mezi které si osobně myslím, že Tvoje nepatří. Žádost je sice poměrně dlouhá, to ano, ale nevidím v ní nic moc nového, než co bych od Tebe čekal.
Nikdy jsem nebyl dobrý ve slohových pracích a ničem podobném.
Tresty jsi dostal celkem v krátké době, přeci jen poslední trest byl ještě o prázdninách, tuším, že někdy v období Turnaje o vládce v červenci a 4. trest jsi dostal ani ne 2 měsíce po něm. To není zas tak dlouhá doba.
Jo to uznávám, ty tresty byly fakt hned po sobě, ale jak jsem říkal, tak 7 měsíců před těmito tresty nebyl problém.
Dále u Tebe nevidím žádné nové chování, věřím, že by se to velmi rychle vrátilo zpět do starých kolejí.
To fakt nevím, jak můžeš chtít vidět změnu chování v pár řádcích nějaké žádosti...
Ke Tvým trestům za nadávky, apod. už něco málo říci mohu, v té době jsem na serveru již hrál a Tvé chování se mi v těch jednotlivých situacích rozhodně nelíbilo a myslím si, že jsi byl správně potrestán. Ale 4. trest byl poněkud jiný. Dostal jsi warn za bugování, nikoliv jen za slovník. Dohledání Tvé viny Admin Team nestálo jen pár chvil na projetí screenů, ale šlo o několika hodinové prohledávání. Navíc to nebylo jentak nějaké bugování diamantů v Miningu, ale bugování jednoho z největších “pilířů”, na kterých Epes stojí, a to jest pevnosti. Více, než měsíc jsi využíval healingu, který Ti dával neuvěřitelnou sílu na pevnostech. Kompletně jsi tím znechutil hraní mnoha hráčům, zničil jsi na více než měsíc systém pevností, kompletně jsi překopal všechny ftopy, apod. A k tomu všemu jsi se choval jako arogantní spratek. Místo toho, abys na sebe neupozorňoval a byl jsi zticha, jsi před velkou částí serveru machroval, jakej jsi frajer, jak jsi hrozně drsnej, že s nabugovaným healem na Tebe ostatní nemají a na pevnostech všechny drtíš. A to nemluvě jen o chatu, úplně stejně ses choval na Discordu, když jsem s Tebou párkrát mluvil.
Ano ten healing byl op. Ale spíš víc op byl na bossech než na pevnostech. Na pevnostech se tou dobou už nebojovalo, když jsme s tím healingem zrovna začli.
A určitě by jste ty pevnosti nevzdali ze dne na den. A taky že ne. Přestávali jste na ně chodit, protože jsme vás poráželi už dávno předtím. Ano byl tam někdy nějaký pokus ty pevnosti obsadit, ale ty pokusy byly typu 2DG:1FALL. Takže by jste to s největší pravděpodobností nedali ani tak. A k tomu všemu jsi se choval jako arogantní spratek. To je celkem dost velké nařknutí. Místo toho, abys na sebe neupozorňoval a byl jsi zticha, jsi před velkou částí serveru machroval, jakej jsi frajer, jak jsi hrozně drsnej, že s nabugovaným healem na Tebe ostatní nemají a na pevnostech všechny drtíš. Toto slyším prvně.A to nemluvě jen o chatu, úplně stejně ses choval na Discordu, když jsem s Tebou párkrát mluvil. Nevím jak to bylo když jsem s tebou mluvil, ale když se podívám do naší historie zpráv, tak si tam mezi sebou úplně v pohodě o něčem povídáme.

Jak jsem již jednou psal, takováto doba je možná dostačující k tomu, aby se hráč nad sebou zamyslel, ale u Tebe vůbec nevěřím v jakoukoliv změnu. Navíc si stále stojím za názorem, že takto krátká doba v žádném případě není dostačující trest za to, jak dlouho jsi ničil hru ostatním hráčům.
Každý nějakým způsobem ničí hru. Nejčastěji to pak bývá nepřátelským frakcím. Vy jste ji nějak ničili nám a my nějak vám..

Bugoval jsi cca 2 měsíce, pevnosti jsou 3. 2x3=6.
Počkej si půl roku a možná změním názor.

2 měsíce to nebyly a jak říkám, čekáním se nic nezmění,nevylepší a nic podobně.
Proti

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#14
phiwings99
Plz, bud to barevne odděluj nebo používej ty citace, které tu od toho jsou, nevím co je cizí text a co je tvoje vyjádření a číst 3x stejnou dlouhou věc se moc lidem neche. Díky

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#17
za mě PROTI
u marka to chápu, první měsíc na střední je těžký. Ale u tebe nevím o nějaké velké změně která by tě změnila.
moc jsem se do chatu nedíval jaký si byl toxic ale myslím že ty komentáře mi to přiblížily
příště to pro možná dám ale zatím ne

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#18
Fraška jak od člověka co tu žádost podává, tak i od lidí co na ní reagují stylem „přeju ti všechno zlý, (vůbec nejsem zaslepenej a neprahnu po tom co chci já bez ohledu na ostatní) chcípni“ anebo „Moje zájmy nad zájmy většiny“.

Opravdu, mentálně zdravý člověk nad tímhle kroutí hlavou a říká si, jaký hovadiny lidé umí vymyslet a jaký hovadinský argumenty proti tomu dávat.. Žádost co žádost, měsíc co měsíc a furt je ta komunita na tom hůř a hůř, i když pomyslná hranice průměrného hráče Epesu přesuhuje klidně i 16 let. Do 13 let lidem mozek graduje, od 13 let lidem mozek degraduje, nebo já nevím jak si to vysvětlit. I když se mi to těžce říká, jedinou kvalitní žádost co jsem v poslední době viděl byla ta Gamerova, páč si neuvědomuje dost věcí a to je právě dobře. To jak tady Destrix na to reaguje,... Na to se nedá ani argumentovat.. To nemá hlavu, natož patu a jde mu fakt jen o osobní prospěch a o to aby bylo po jeho.. Na druhou stranu blbostí je i ta reakce na ten komentář, když v 99% případech dobrovolně skáče do hnoje.. Zdravá odpověď na to asi není.
Zaujatost, pokrytectví, osobní prospěch nemá v žádostech co dělat, přitom teď už to je standart bez kterého se nedá obejít.

Už delší dobu se začínám přiklánět k názoru, aby se komentáře u žádostí začali brát opravdu na lehkou váhu, né-li přestal brát z většiny i ohled ve finálním verdiktu.
Nechce se mi věřit, že člověk který zde tráví více jak 20h týdně je nezaujatý, rozvážný, dobrý, ohleduplný. Vůbec mě stojí relativně dost sil napsat tenhle krátký komentář, páč chytám celkem nervy už jak sem příjdu, a to si vůbec nedovedu představit jaké to hraní pro některé jedince dokáže být.. Natož pro ty jedince kteří to tzv. "Tryhardí", o nich a jejich mentálním stavu si nechám konspirace a domněnky pro sebe.

Celkem respekt Plejmenovi který si dokáže zachovat zdravej mozek a zároveň tam hrát a pár dalším lidem.. A Chrisovi za to čtení těchto věčně fajn a pozitivních komentářů..

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#19
josef04 píše: za mě PROTI
u marka to chápu, první měsíc na střední je těžký. Ale u tebe nevím o nějaké velké změně která by tě změnila.
moc jsem se do chatu nedíval jaký si byl toxic ale myslím že ty komentáře mi to přiblížily
příště to pro možná dám ale zatím ne
YouAreDEAD píše:proti
Meh :D hrali si tam vôbec ešte keď wings nemal ban?

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#20
Coliku k tobě se vyjádřím asi někdy později.

Jinak sverrire díky za pro, mohl jsi ale aspoň něco připsat.

YouAreDEAD tady bych chtěl rozepsat tvůj důvod. Pokud vím, tak na serveru hraješ asi tak 2 týdny a tudíž jsi neměl možnost mě nijak poznat ani nic podobného.

josef04 za mě PROTI
u marka to chápu, první měsíc na střední je těžký. Ale u tebe nevím o nějaké velké změně která by tě změnila.
moc jsem se do chatu nedíval jaký si byl toxic ale myslím že ty komentáře mi to přiblížily
příště to pro možná dám ale zatím ne


moc jsem se do chatu nedíval jaký si byl toxic
To si myslím, že by sis všiml. Spíš jsi tam skoro neměl co vidět, až na nějaké výjimky.
ale myslím že ty komentáře mi to přiblížily
To fakt nevím, jak ti to mohly ty komentáře přiblížit.