Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔][phiwings99] Žádost o unban.

#1
Takže zdravím všechny epesáky. Už jsou to 2 měsíce od mého banu, což je celkem dlouhá doba a já jsem se rozhodl, že nastal čas podat žádost o unban.
Přemýšlel jsem, že tu žádost podám už dřív, ale vzhledem k pár věcem ji podávám až teď. Ty 2 měsíce jsou podle mě adekvátní doba vzhledem k mým prohřeškům.
Hraní mě tu už přes 3 roky hodně baví a chtěl bych v tom zas nadále pokračovat. Doufám, že si žádost dočtete až do konce, protože mi celkem dost dala zabrat.
A teď už k žádosti.


1) Za co jsi dostal ban ?
Ban jsem dostal za 3x a dost - 4x jsem porušil pravidla.

2) Popis situace
Jak jsem již psal, tak jsem dostal ban za 4x porušení pravidel a teď bych vás s těmi tresty chtěl seznámit.

Svůj 1. trest jsem dostal asi v půlce prázdnin. Bylo to za nadávání do rodiny. Přiznávám, že to byla celkem dost velká hnusárna a taky podpásovka. Tomuto jsem se vyhýbal a chtěl bych se tomu vyhýbat dál, sice ten trest za to tady mám, ale MrLakymu jsem se omluvil a je to můj 1. trest tohoto typu.

2. trest jsem dostal asi po 2 týdnech od 1. a byl o tom, že jsem za f homem fallacy postavil sprosté slovo společně se sprostým znakem. Což je úplně zbytečný trest, když bych nedělal kraviny... Tahle stavba tam stála asi necelý den, pak ji zbořil jeden člen frakce, když jsem nebyl na serveru. V trestníku mám ještě zapsané lhaní AT, ale s tím já nesouhlasím. Jedná se o to, že když jsem se připojil na server, tak mi do msg psal helper Lemodile a za chvíli mi psal ať se hned přiznám a nebo bude následovat "větší" trest. Psal mi bez jediného důkazu, že jsem to postavil já a já jsem to bral jako vyhrožování, když mi píše jen tak a neví kdo to mohl být a hned chce, abych se přiznal, jinak bude následovat tvrdší postih, tak jsem mu napsal, že v těchto podmínkách když mi "vyhrožuje" bez jediného důkazu se přiznávat nebudu a to je k téhle věci asi všechno.

3. trest na sebe nechal čekat zase 2 týdny a tentokrát od Frowdexe za provokaci,nadávky a urážka AT. To byl celkem pestrý večer, kdy se v chatu hádalo strašně moc lidí a celkově tam byl bordel. A já jsem se tam do toho zapojil.. Ta urážka na AT byla o tom, že jsem Frowdexovi říkal, ať něco začne dělat, protože na serveru to strašně hučelo a on jen tak přihlížel. Víc se k tomu asi ani nijak nebudu, byla to prostě větší epesácká hádka.

A teď ten osudový a zároveň i nejhorší 4. trest. Jak už mnozí z vás ví, tak se jednalo o zneužití bugu flagu z residence. Byl to flag healing a ten dělal to, že i po opuštění residence vám zůstal regen o úrovni něco mezi regen I/II řekl bych. On se tenhle bug už jednou řešil a Epes ten flag na všech residencích zrušil, ale jak jsem později zjistil tak ne úplně. Našel jsem ten flag na jedné residenci a to jsem hned nahlásil. Jenomže jsem po chvilce zjistil ještě jednu věc. Když jsem byl u Marka na resce a sklízel jsem farmu a po té jsem odešel do pekla farmit a po chvilce jsem si všiml, že mám velký regen a i po uběhnutí hungeru se mi HP regenerují. Tak jsem hned šel informovat Marka a řekl jsem mu o co jde. Šli jsme k němu na resku, ale u flagu healing bylo - a tak jsme šli hledat a jelikož na jeho farmě je udělaná subres a tam jdou udělat nastavení jiné než v resce, tak tam bylo necháno healing + z dřívějška. No a místo toho aby jsme to nahlásili jsme se rozhodli, že si to necháme pro sebe.
Ještě jsme se s tím svěřili negjovi a všichni 3 jsme se to rozhodli využívat. (To byla osudová chyba.) Využívali jsme to celkem dlouho - něco přes měsíc.

3) Datum a čas banu
Ban jsem dostal dne 20. září 2018

4) Druh banu - Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Tohle je trošku ošemetná věc.. Nicméně se pokusím to nějak zvládnout. Ikdyž se mnou byly v poslední době problémy, tak bych to chtěl napravit a myslím si, že oproti E2 jsem se zlepšil. Vlastně svůj 1. trest jsem dostal v půli prázdnin a pak už jich naskákalo víc. Byl to trochu úlet o těch prázdninách a já bych se chtěl vrátit do té doby před prázdinami, kdy se mnou problém nebyl. Jak je nahoře zmíněno, využíval jsem jendoho bugu, ale nespočet jsem jich taky nahlásil a někdy to byly dost závažné bugy. Dostával jsem za to i nějaké PP a to byla příjemná odměna za nahlašování bugů. Další věcí jak asi většina z vás ví je ta, že jsem už delší dobu pomáhal Epesovi s testováním. Ať už to bylo na test serveru a nebo taky i na oficiálním někdy něco. Nepřipisuji si za to žádné velké zásluhy, ale jak to šlo, tak jsem pomáhal aspoň nějak trochu s vývojem serveru. Mrzmí mě ta věc s tím healingem, kdy jsem Epese asi zklamal a dal mu zbytečnou práci navíc. Tohle byly asi nejdůležitější věci, proč si myslím, že by mi měla dána být nová šance. Taky bych se zase chtěl zapojit do frakčního chodu, protože naše frakční komunita byla dobrá a skoro každý večer mi to zvedlo náladu a taky bych chtěl jít objevovat “Ostrov sirén”. No sice jsem na něm byl už 1./2. den co jel server, ale chtěl bych tam vidět ty změny a novinky, protože od mého banu jsem s chozením na test server krom pár dní po banu skončil. Tohle bude ode mě zatím nejspíš vše, snad jsem tu zmínil všechno co jsem chtěl, když bych si na něco ještě vzpomněl, tak to sem připíši. Budu rád za vaše ohlasy, očekávám PRO i PROTI, ale to tak prostě je. Někteří lidi mě určitě neměli/nemají v lásce, ale i přes to si myslím, že s velkou částí serveru jsem byl za dobře a někdy jsem pomáhál i těm nováčkům, když si řekli a já jim mohl pomoci. Tohle je teda doopravdy konec a pokud jste to dočetli až jsem, tak si toho cením. :)

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#3
Takže wingu... :D Na tebe je ta žádost napsána fakt dobře a udělala na mě i dojem. O tom období.. Měli jsme to uplně stéjně, akorát já před prázdninami a ty během no. Když jsem já dostával ty tresty tak si i pamatuju že si mě celkem klidnil a psal, abych se na to vykašlal. Nevím co se v tobě zlomilo že ses choval potom stéjně jako já. Nejspíš ti lidi no. :D Ale věřím ti že ses už změnil, stejně jako já a doufám, že dostaneš možnost opět hrát. Jsem tedy PRO.

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#5
Za mna osobne som nuteny dat PROTI. Nemam ta rad ako si sa ku mne choval v hre, samozjreme beriem,ze niekedy som ten Banan bol ja,ale aj tak ti nic nebrani ma hodit do ignore a riesit si nasu osobnu hadku v globalu...Som rad,ze ta na serveru aktualne nevidim a pevne dufam,ze ta aspon do vianoc tam ani neuvidim... Kebyze vyckas trosku dlhsiu dobu mal by si aj male pro..

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#7
Upřímně, tady ty permy máte fakt na háku.
Čekal jsem tvoji unban žádost a stejně tak takto brzo a po minule jsem si myslel, že se poučíš, páč posledně, co jsi dostal permaban za 3x a dost, 4 tresty tak se ponaučíš a počkáš ale trpělivost asi není dar pro všechny.


Tresty jsi doskal v rekordně malém období, takže tady dva měsíce je jen pár chvil, na to kdy a kolik trestů jsi dostal za jakou dobu,
fajn, že se omlouváš Epesovi za healing ale je tu řada jiných hráčů, který si poškodil.

To krásné milé a často opakované klíše, to už snad působí jen pro slabomyslné a naopak se to spíše bere jako samozřejmost :
a někdy jsem pomáhál i těm nováčkům, když si řekli a já jim mohl pomoci.
Vždy jsem rád, když se někdo skromně přizná k dobrosrdečným činům...

Taky bych rád připomenul, že jsi na Epes II získal
* Pernamentní ban za Hack Client
A to víc, už jednou jsi dostal ban za 3x a dost, už jsi dostal druhou, ba i třetí šanci a stejně jsi ji vyhodil. to rád připomínám, že dostal unban po třech týdnech, tady uběhli zase jenom dva měsíce, to moc rozdíl není.

Suma sumárum,
Už jsi jednou dostal ban za 3x a dost a také za Hack Client na Epes II, na Epes III jsi dostal 3x a dost za tresty, které jsi nasekal nedávno (období prázdnin). UNB máš moc brzo a nevěřím ti ani slovo, že budeš hodný a takové věci, na střední už jsi ve druháku co vím, takže nějaký šok jsi nedostal. Unban žádost vlastně podobná Gamerovi, jen bez užití návykových látek.
Jasně PROTI, tady není co řešit.
Jo heh, CringeTrix zasahuje : - )
Naposledy upravil(a) DesTrixPlayer dne 22 lis 2018 20:23, celkem upraveno 1 x.

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#9
Musím říct, že posledních pár žádostí celkem překvapilo. Od hráčů, kteří je napsali, jsem čekal něco slabšího a tak jsem si možná zvykl na více propracované žádosti, mezi které si osobně myslím, že Tvoje nepatří. Žádost je sice poměrně dlouhá, to ano, ale nevidím v ní nic moc nového, než co bych od Tebe čekal.

Tresty jsi dostal celkem v krátké době, přeci jen poslední trest byl ještě o prázdninách, tuším, že někdy v období Turnaje o vládce v červenci a 4. trest jsi dostal ani ne 2 měsíce po něm. To není zas tak dlouhá doba.

Dále u Tebe nevidím žádné nové chování, věřím, že by se to velmi rychle vrátilo zpět do starých kolejí.

Ke Tvým trestům za nadávky, apod. už něco málo říci mohu, v té době jsem na serveru již hrál a Tvé chování se mi v těch jednotlivých situacích rozhodně nelíbilo a myslím si, že jsi byl správně potrestán. Ale 4. trest byl poněkud jiný. Dostal jsi warn za bugování, nikoliv jen za slovník. Dohledání Tvé viny Admin Team nestálo jen pár chvil na projetí screenů, ale šlo o několika hodinové prohledávání. Navíc to nebylo jentak nějaké bugování diamantů v Miningu, ale bugování jednoho z největších “pilířů”, na kterých Epes stojí, a to jest pevnosti. Více, než měsíc jsi využíval healingu, který Ti dával neuvěřitelnou sílu na pevnostech. Kompletně jsi tím znechutil hraní mnoha hráčům, zničil jsi na více než měsíc systém pevností, kompletně jsi překopal všechny ftopy, apod. A k tomu všemu jsi se choval jako arogantní spratek. Místo toho, abys na sebe neupozorňoval a byl jsi zticha, jsi před velkou částí serveru machroval, jakej jsi frajer, jak jsi hrozně drsnej, že s nabugovaným healem na Tebe ostatní nemají a na pevnostech všechny drtíš. A to nemluvě jen o chatu, úplně stejně ses choval na Discordu, když jsem s Tebou párkrát mluvil.

Jak jsem již jednou psal, takováto doba je možná dostačující k tomu, aby se hráč nad sebou zamyslel, ale u Tebe vůbec nevěřím v jakoukoliv změnu. Navíc si stále stojím za názorem, že takto krátká doba v žádném případě není dostačující trest za to, jak dlouho jsi ničil hru ostatním hráčům.

Bugoval jsi cca 2 měsíce, pevnosti jsou 3. 2x3=6.
Počkej si půl roku a možná změním názor.

Proti

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#10
phiwings99 píše: Takže zdravím všechny epesáky.


Taky tě zdravím.

phiwings99 píše:
Už jsou to 2 měsíce od mého banu, což je celkem dlouhá doba a já jsem se rozhodl, že nastal čas podat žádost o unban.
Přemýšlel jsem, že tu žádost podám už dřív, ale vzhledem k pár věcem ji podávám až teď. Ty 2 měsíce jsou podle mě adekvátní doba vzhledem k mým prohřeškům.
Hraní mě tu už přes 3 roky hodně baví a chtěl bych v tom zas nadále pokračovat. Doufám, že si žádost dočtete až do konce, protože mi celkem dost dala zabrat.


Bohužel 2 měsíce opravdu nejsou dlouhá doba, takže při hodnocení PRO/PROTI budu brát tento fakt v potaz.

phiwings99 píše: 1) Za co jsi dostal ban ?
Ban jsem dostal za 3x a dost - 4x jsem porušil pravidla.

2) Popis situace
Jak jsem již psal, tak jsem dostal ban za 4x porušení pravidel a teď bych vás s těmi tresty chtěl seznámit.

Svůj 1. trest jsem dostal asi v půlce prázdnin. Bylo to za nadávání do rodiny. Přiznávám, že to byla celkem dost velká hnusárna a taky podpásovka. Tomuto jsem se vyhýbal a chtěl bych se tomu vyhýbat dál, sice ten trest za to tady mám, ale MrLakymu jsem se omluvil a je to můj 1. trest tohoto typu.


Nadávání tohoto typu je opravdu hnusárna a pevně doufám, že už to nikdy dělat nebudeš, ať už na Epesu nebo kdekoliv jinde.

phiwings99 píše: 2. trest jsem dostal asi po 2 týdnech od 1. a byl o tom, že jsem za f homem fallacy postavil sprosté slovo společně se sprostým znakem. Což je úplně zbytečný trest, když bych nedělal kraviny... Tahle stavba tam stála asi necelý den, pak ji zbořil jeden člen frakce, když jsem nebyl na serveru. V trestníku mám ještě zapsané lhaní AT, ale s tím já nesouhlasím. Jedná se o to, že když jsem se připojil na server, tak mi do msg psal helper Lemodile a za chvíli mi psal ať se hned přiznám a nebo bude následovat "větší" trest. Psal mi bez jediného důkazu, že jsem to postavil já a já jsem to bral jako vyhrožování, když mi píše jen tak a neví kdo to mohl být a hned chce, abych se přiznal, jinak bude následovat tvrdší postih, tak jsem mu napsal, že v těchto podmínkách když mi "vyhrožuje" bez jediného důkazu se přiznávat nebudu a to je k téhle věci asi všechno.


Tenhle trest mi přijde jako jeden ze slabších, určitě by se nemělo nic takového dělat, ale není to nikterak vážný trest.

phiwings99 píše:
3. trest na sebe nechal čekat zase 2 týdny a tentokrát od Frowdexe za provokaci,nadávky a urážka AT. To byl celkem pestrý večer, kdy se v chatu hádalo strašně moc lidí a celkově tam byl bordel. A já jsem se tam do toho zapojil.. Ta urážka na AT byla o tom, že jsem Frowdexovi říkal, ať něco začne dělat, protože na serveru to strašně hučelo a on jen tak přihlížel. Víc se k tomu asi ani nijak nebudu, byla to prostě větší epesácká hádka.


Nevím jak to bylo zrovna tenhle konkrétní večer, ale mnohokrát jsem od Frowda poslouchal jak se do něj navážíš ať už v publicu nebo v /msg. Opravdu navážet se do někoho pravidelně není nějak příjemné.

phiwings99 píše:
A teď ten osudový a zároveň i nejhorší 4. trest. Jak už mnozí z vás ví, tak se jednalo o zneužití bugu flagu z residence. Byl to flag healing a ten dělal to, že i po opuštění residence vám zůstal regen o úrovni něco mezi regen I/II řekl bych. On se tenhle bug už jednou řešil a Epes ten flag na všech residencích zrušil, ale jak jsem později zjistil tak ne úplně. Našel jsem ten flag na jedné residenci a to jsem hned nahlásil. Jenomže jsem po chvilce zjistil ještě jednu věc. Když jsem byl u Marka na resce a sklízel jsem farmu a po té jsem odešel do pekla farmit a po chvilce jsem si všiml, že mám velký regen a i po uběhnutí hungeru se mi HP regenerují. Tak jsem hned šel informovat Marka a řekl jsem mu o co jde. Šli jsme k němu na resku, ale u flagu healing bylo - a tak jsme šli hledat a jelikož na jeho farmě je udělaná subres a tam jdou udělat nastavení jiné než v resce, tak tam bylo necháno healing + z dřívějška. No a místo toho aby jsme to nahlásili jsme se rozhodli, že si to necháme pro sebe.
Ještě jsme se s tím svěřili negjovi a všichni 3 jsme se to rozhodli využívat. (To byla osudová chyba.) Využívali jsme to celkem dlouho - něco přes měsíc.


Tenhle trest je opravdu nejhorší, tenhle bug jste zneužívali mnoho týdnů a nebýt něj server by určitě vypadal jinak.

phiwings99 píše:
Datum a čas banu
Ban jsem dostal dne 20. září 2018

4) Druh banu - Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Tohle je trošku ošemetná věc.. Nicméně se pokusím to nějak zvládnout. Ikdyž se mnou byly v poslední době problémy, tak bych to chtěl napravit a myslím si, že oproti E2 jsem se zlepšil. Vlastně svůj 1. trest jsem dostal v půli prázdnin a pak už jich naskákalo víc. Byl to trochu úlet o těch prázdninách a já bych se chtěl vrátit do té doby před prázdinami, kdy se mnou problém nebyl. Jak je nahoře zmíněno, využíval jsem jendoho bugu, ale nespočet jsem jich taky nahlásil a někdy to byly dost závažné bugy. Dostával jsem za to i nějaké PP a to byla příjemná odměna za nahlašování bugů. Další věcí jak asi většina z vás ví je ta, že jsem už delší dobu pomáhal Epesovi s testováním. Ať už to bylo na test serveru a nebo taky i na oficiálním někdy něco. Nepřipisuji si za to žádné velké zásluhy, ale jak to šlo, tak jsem pomáhal aspoň nějak trochu s vývojem serveru. Mrzmí mě ta věc s tím healingem, kdy jsem Epese asi zklamal a dal mu zbytečnou práci navíc. Tohle byly asi nejdůležitější věci, proč si myslím, že by mi měla dána být nová šance. Taky bych se zase chtěl zapojit do frakčního chodu, protože naše frakční komunita byla dobrá a skoro každý večer mi to zvedlo náladu a taky bych chtěl jít objevovat “Ostrov sirén”. No sice jsem na něm byl už 1./2. den co jel server, ale chtěl bych tam vidět ty změny a novinky, protože od mého banu jsem s chozením na test server krom pár dní po banu skončil. Tohle bude ode mě zatím nejspíš vše, snad jsem tu zmínil všechno co jsem chtěl, když bych si na něco ještě vzpomněl, tak to sem připíši. Budu rád za vaše ohlasy, očekávám PRO i PROTI, ale to tak prostě je. Někteří lidi mě určitě neměli/nemají v lásce, ale i přes to si myslím, že s velkou částí serveru jsem byl za dobře a někdy jsem pomáhál i těm nováčkům, když si řekli a já jim mohl pomoci. Tohle je teda doopravdy konec a pokud jste to dočetli až jsem, tak si toho cením. :)


Je pravdou, že ve světě temna byli i světlé stránky. Ovšem toto není tvůj první ban ale již 2. a to pouze pokud počítám tento nick. Žádost je na dobré úrovni, mohu říct že od tebe jsem čekal něco horšího, takže mě mile překvapila. I když mě osobně jsi nikdy nijak neubližoval, sám jsem byl svědkem mnoho tvých hádek, ať už jsi byl článek co je vyvolal nebo ten co se do nich namočil. Mohlo jít o nějaké období v tvém životě, ovšem úplně nevěřím tomu, že by se za 2 měsíce zlomilo a už nikdy nevrátilo ( U Marka jsem to bych ochotný tolerovat jelikož šlo o jeho 1. vážný ban [Nepočítám ban za spawner] ). Jednou jsem ti k UnBanu pomohl, jelikož byl opravdu neprávem a tak víš, že pokud se stane nějaké bezpráví i když jsme proti sobě dokáži ti pomoci, ovšem po druhé i když jsme zrovna spolu už ti opravdu nepomohu, ne za 2 měsíce od Banu. Dávám ti tedy PROTI, máš ještě dost času na to mě přesvědčit..
cron