Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#32
MarekD píše:
20 lis 2018 18:21
Takže ještě bych tady dal malej dotatek. Včera se ke mě doneslo pár screenu kde jde vidět, jak tyhlety odpovědi u UB nemají žádnou hodnotu když to vypadá tak, jak to vypadá. https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... 210552.png
Jako fakt? :D Tímhle tím u mě zhasla i ta malá naděje, že je to tu objektivní. Nechcí tím tady obhajovat winga... Spíše to tady píšu, protože ten ban souvisí z 1/4 se mnou a já bych tímhle tim rád ukázal, jak objektivní "PROTI" tady jsou. Jsem rád, že se u mě vyjádřilo "jen" 7 enemy :D . No nic tak to je už asi ode mě vše.

PS: Ještě něco pro pobavení
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... image0.jpg
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... image0.jpg

Tímhle tím zdravím Arkena, YouAreDEAD a další členy fallacy a jejich ally :!: :roll: :? :lol:
Musím uznat, že i když nejspíše každý kdo hraje na Epesu ví, jak to tu u žádostí o UnBan funguje a to tak, že pokud je hráč spojencem od spojenců dostane PRO a pokud nepřítelem tak dostane hned PROTI, jakékoliv vyjádření k žádosti o UnBan potom ztrácí jakoukoliv váhu, když už do předu pomocí členů frakcí poznáme kolik bude PRO a kolik PROTI. Opravdu nemám co dodat, tohle je k pláči a při posuzování schválení UnBanu by se hlasy těchto hráčů neměli ani uznávat, i když je pravda že pak by tu nebyl nejspíše ani jeden..

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#33
ArkenThas píše:
20 lis 2018 18:26
Jojo, tohle je screen z chatu naší f a našich ally. Byla to reakce pro hráče, kteří si stěžují, proč má hráč Marek UnBan. Proto jsem jim říkal, pokud nechcete hráče na Epesu, tak se tam aspoň vyjádřete.
Ano přesně tak to z toho, co jsi napsal vyplává...
Myslím, že jestli to chceš zakecat, bdue to chtít o trochu lepší výmluvu....
DesTrixPlayer píše: Tady bych se chtěl přiznat já sám osobně, že jsem na náš discord postnul link k unban žádosti phiwingse.
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png
Očekávám stejné reakce.
Sice chápu na co to má bejt narážka, ale jestli opravdu nevidíš, ten rozdíl mezi tvým a arkhentasovím příspěvkem, tak je asi něco špatně a měl byses na sebou zamyslet.

-------------------------------

Jinak jsme samozřejmě PRO, věřím, že se wingz ze svých chyb poučil a bude se sanžit mírnit své chování a vystupování.

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#35
Ahoj, předem bych napsal že budu brát v potaz hlavně E3, protože na E2 jsem skoro nehrál a je to "úplně" jiný server.
Jelikož jsem u pár trestů byl ze strany ally, ale u pár tvých trestů také ze strany enemy tak to, že jsi byl před banem enemy nebudu brát v potaz.

První dva tresty jsou čistě z tvé blbosti, když jsi dostal první trest, tak jsem si myslel že se ponaučíš, ale ono ne... uběhl týden a zase jsi měl další trest podobný tomu prvnímu...

Třetí trest byla hádka snad všech hráčů co zrovna byli na severu a pokud jsi napsal Frowdexovi, "ať něco začne dělat" tak by jsi snad ani trest dostat neměl. Já jsem zrovna na serveru nebyl tak beru informace jen z toho, co je tu napsaný.
EmberIsolte píše:
19 lis 2018 23:06
Čtvrtý trest: Tak tohle byla s prominutím strašná sviňárna, v tuto dobu co jste to začali používat jsem akorát přešel od vás do Fallacy, tu změnu vašeho pvp skillu jsme já i mnoho dalších spolubojovníků pocítili, ne jen že jsi AT přidělal desítky hodin práce dohledáváním různých věcí a poté i vaší sankce.
Tady nemám co dodat... tenhle trest je zaslouženě, ale měl ho i Marek který dostal UB a troufnu si říct, že měl horší tresty než ty.


Na závěr si myslím, že by každý měl dostat druhou šanci ať jsi enemy či ally, prostě každý si to zaslouží. Pár tvých trestů byla zbytečnost (1,2 a 3 trest), ale věřím, že se tomu budeš vyhýbat a že další tresty nedostaneš. Takže já ti dávám malé PRO.

S pozdravem PAVLiTKO 🔥

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#37
LinnyY1 píše:
20 lis 2018 18:05
Ech.. tvoje žádost o unban nestojí ani za to, aby se tu nějaký hráč extrémně rozepisoval.

Dostal si ban za 3x a dost, warny ti nejspíše nestačily, neponaučil ses, jel sis dál svoje.
Dle mého ses vůbec nezměnil/neponaučil a si stále stejný, jaký si byl před banem.

PROTI
Souhlasím, podle mě se chování nezměnilo. Proti

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#38
kaemon_ píše:Fraška jak od člověka co tu žádost podává, tak i od lidí co na ní reagují stylem „přeju ti všechno zlý, (vůbec nejsem zaslepenej a neprahnu po tom co chci já bez ohledu na ostatní) chcípni“ anebo „Moje zájmy nad zájmy většiny“.

Opravdu, mentálně zdravý člověk nad tímhle kroutí hlavou a říká si, jaký hovadiny lidé umí vymyslet a jaký hovadinský argumenty proti tomu dávat.. Žádost co žádost, měsíc co měsíc a furt je ta komunita na tom hůř a hůř, i když pomyslná hranice průměrného hráče Epesu přesuhuje klidně i 16 let. Do 13 let lidem mozek graduje, od 13 let lidem mozek degraduje, nebo já nevím jak si to vysvětlit. I když se mi to těžce říká, jedinou kvalitní žádost co jsem v poslední době viděl byla ta Gamerova, páč si neuvědomuje dost věcí a to je právě dobře. To jak tady Destrix na to reaguje,... Na to se nedá ani argumentovat.. To nemá hlavu, natož patu a jde mu fakt jen o osobní prospěch a o to aby bylo po jeho.. Na druhou stranu blbostí je i ta reakce na ten komentář, když v 99% případech dobrovolně skáče do hnoje.. Zdravá odpověď na to asi není.
Zaujatost, pokrytectví, osobní prospěch nemá v žádostech co dělat, přitom teď už to je standart bez kterého se nedá obejít.

Už delší dobu se začínám přiklánět k názoru, aby se komentáře u žádostí začali brát opravdu na lehkou váhu, né-li přestal brát z většiny i ohled ve finálním verdiktu.
Nechce se mi věřit, že člověk který zde tráví více jak 20h týdně je nezaujatý, rozvážný, dobrý, ohleduplný. Vůbec mě stojí relativně dost sil napsat tenhle krátký komentář, páč chytám celkem nervy už jak sem příjdu, a to si vůbec nedovedu představit jaké to hraní pro některé jedince dokáže být.. Natož pro ty jedince kteří to tzv. "Tryhardí", o nich a jejich mentálním stavu si nechám konspirace a domněnky pro sebe.

Celkem respekt Plejmenovi který si dokáže zachovat zdravej mozek a zároveň tam hrát a pár dalším lidem.. A Chrisovi za to čtení těchto věčně fajn a pozitivních komentářů..
Pěkně sepsáno

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#40
Tak začnime od začiatku, s týmto hráčom som prežil celú e2 (pokým som hral), a nejaký ten mesiac na e3 pričom na e3 sme neboli až tak veľmi v kontakte (voice chat..). Určite bol miestami toxic, ale z 90% kvôli správam ostatných.. Medzi jeho vlastnosti kvôli ktorým dostal nejaký ten warn bolo hovorenie/písanie pravdy ktorá sa väčšine nepáčila a tým bol odsudzovaný 70% komunity epesu. Keďže jediná chyba ktorú urobil kvôli tomu že je "greedy" po loote (+ healing na WB/pevnostiach), tak si myslím že druhú šancu si ako aktívny hráč epesu zaslúži, či sa poučil za 2 mesiace povedať neviem, ale určite si uvedomil že každý bug čo človek využije pre svoj prospech sa jedného dňa prevalí a bude za to niesť následky. Z tohoto dôvodu dávam PRO.
cron