Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#61
Dovolím si tvrdit, že wingse znám nejlíp ze všech lidí, kteří se zde vyjádřili k jeho žádosti o unban. Většina z nich věc neposuzovala subjektivně. Já ho znám z RL a jeho chování oproti Epesu je dosti odlišné, je spíše introvert (což se neslučuje s tím, co předváděl na Epesu) Nevím čím to je, možná na něj působí až moc někteří jedinci nebo skupina lidí. K spojencům se chová normálně, k enemy už to není tak vřelé. Já jeho předchozí 3 tresty nezažil, v době kdy jsem začal znova hrát na Epesu mi připadal bezkonfliktní. I když je to lempl a komunista, který ani pořádně neumí ruštinu a za komára by beztak byl ve straně, tak si podle mě zaslouží unban (PRO unban). Už je na čase, aby se začal chovat, tak jak ho znám, což mimo Epes dokazuje.

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#62
Takže chtěl bych poděkovat všem, kdo jste mě podpořili. Od některých lidí jsem to ani nečekal, ale takový je holt život. Delší dobu jsem se nevyjadřoval a ani neodpovídal, ale na to je už teď pozdě, protože dodatečně psát něco k starým věcem by už nemělo cenu. Akorát se tu teda ještě vyjádřím k Frowdexovi.

Ty jsi zde možná pomáhal hráčům ale také mi řekni, kolikrát jsi někomu vyžíral? Moc dobře si pamatuji, jak jsi mi psal, že třeba Anocra je tu od toho, aby se jí vyžíralo a ještě sis z toho dělal srandu a akorát tím otravoval hru ostatním hráčům. Pak když jsem ti psal, proč to děláš tak tvá jediná odpověď byla, že je to Anocra a té se vyžírat může, když jsem ti napsal, co by jsi udělal ty, kdyby ti někdo něco vyžral, tak jsi napsal, že na tebe nikdo nemá a že by si to nikdo k tobě nedovolil.

To kolikrát jsem vyžíral ti neřeknu, protože je to nespočetně mnohokrát.. Ale na vyžírání není nic proti pravidlům a vyžíráním jsem žil celou tu dobu, co jsem hrál na Epesu.
Prostě každý má jiný styl hraní a s tím nic neuděláš. S tou Anocrou na to si vzpomínám no. Ale jak říkám, je to o stylu a hraná a o ničem jiném. Někdo jde tou cestou, že si něco poctivě zabíjí sám a někdo to jenom "poctivě" vyžere. A já si zvolil to druhé. A s tím když by mi někdo něco vyžral, tak ono to zní namyšleně nebo tak, ale na všem něco pravdy.. Opravdu to většina hráčů nedělala, protože věděli, že bych jim to několikanásobně vrátil. A neboj, taky mi ze začátku hraní bylo vyžíráno, ale nebrečel jsem kvůli tomu. Spíš jsem se začal zlepšovat a porážet ty, co mi vyžírali a tak by to měli dělat i ti druzí. :)

Jen tak jsem nepřihlížel, v tu dobu mi psali i ostatní hráči s tím, že potřebují pomoct, já vám do chatu psal, ať se uklidníte, místo toho, jste tam začali dělat ještě větší problém. Je jednoduché napsat, že jsem nic nedělal, když ani nevíš, co všechno jsem v tu dobu dělal.
To je klidně možné, že jsi něco řešil a hned jsi nemohl zareagovat, ale zas po 15-30min jsi čas musel mít.. Taky by bylo dobré mi napsat, že něco v tento moment řešíš a nemáš čas..
Už od začátku co jsem se stal helperem jsi se mnou měl problém, nejdříve to, když jsi psal, že zde jednoho dne byla hádka a já nic nedělal, přitom jsem tam v tu dobu ani nebyl. A pak ještě další kecy na mě.
Ten den si pamatuji. Byla hádka, viděl jsem tě na serveru a do chatu si napsal jenom, ať se těší až dojde Telefon nebo něco v tom smyslu. A pak jsi mě s tím taky co si pamatuji otravoval v msg.. Možná si to trochu blbě pamatuji, v tom případě se ti omlouvám.

Ke zbytku nemám asi už ani co napsat.

Ještě jednou bych chtěl poděkovat lidem, kteří mě podpořili a doufám, že se co v nejbližší době uvidíme na serveru ;)

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#64
Wingse jsem znal zhruba stejně jako Marka. Wings mi pomáhal, na discordu aktivní téměř každý den, přišel jeden z těch klidnějších členů DG. Jasně že ten healing bylo závažné bugování, ale furt tam jsou ty 2 téměř zbytečné warny který rozhodujou. Nechápu odpovědi na unban jako "Ani jsem to nečetl, proti" atd poctivě si to pročtěte a zjistíte že ten 1-2 warny byli úplně hloupý, ani warn by za to mít nemusel. Je načase aby "Postrah pevností" přišel zpět, aby Epes zase začal trochu žít, poněvadž se už ani na pevnostech nebojuje. Wingsovi dávám PRO

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#66
Vážení přátelé,

Taktika typu ''jděte hlasovat ať ho nemáme na pevnostech'' nám přijde trochu přes čáru. Pakliže se o někom takovém příště zase dozvím, vyhrazuju si právo s nim naložit podle svého uvážení. :twisted:

Abyste si pamatovali, že taková taktika se obrátí proti vám bereme takovou věc spíše jako plus pro tohoto hráče a unban mu povolíme.

Ovšem ty ph, abys to neměl tak snadné, což by sis nezasloužil udělíme unban až s měsíčním odkladem - tedy 29.12.
Během této doby tě nechci vidět na nějakém druhém účtě, půjčeném účtě, jiné IP apod, jinak bude unban zrušen.
Po unbanu si dej větší pozor na tvé chování, pokud zase uslyším stížnosti ze všech stran opět unban stáhnu. Chápu, že v tom PVP je snadné se namočit do nějaké hádky, nebo průšvihu, nicméně má to svý limity, kde to jsme ještě schopni pochopit a kdy už ne.
cron