Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#23
Ahoj, než začnu něco psát, toto je můj první příspěvek na fórku, takže se omlouvám za různé grafické a vizuální chyby..

Wingu, co ti mám na to říct... My se známe už delší dobu a to z DarkGods z epesu 2, vycházeli jsme spolu, dobře jsme se bavili, vyžířali jsme WBčka atd. to byla super doba.. Co se týče chování, na mě jsi se choval dobře, ale vždy jsem tušila, že to bylo kvůli tom, že jsem byla holka. Celkově jsi se na frakci choval dobře, ale na enemy to tak hezké nebylo, různé hádky, vytahování se, urážky a takové věci, neříkám, že to bylo jen z tvé strany, to samozřejmě nebylo. Ale teď už k samotným trestům.

První 3 tresty vznikly na bázi tvého chování, k těmto trestům se úplně vyjadřovat nebudu, bylo ta prostě hloupost a nevychovanost vůbec tohle psát.. Už od e2 tam byly urážky nadávky a myslím si že 2 měsíce nejsou úplně dlouhá doba na to, aby si se změnil, nebo to přestal dělat, jednoduše to po nějakém čase začneš dělat zase, jako 90% lidí co za to dostali unban..

4. trest - Tak tohle byla s prominutím strašná sviňárna, v tuto dobu co jste to začali používat jsem akorát přešla od Vás do Fallacy, tu změnu vašeho pvp skillu jsme já i mnoho dalších spolubojovníků pocítili, ne jen že jsi AT přidělal desítky hodin práce dohledáváním různých věcí a poté i vaší sankce ale dokonce jsi znechutil hraní na Epesu minimálně 10 hráčů a to zrovna jedněm z těch nejaktivnějších. "Přestávali jste na ně chodit, protože jsme vás poráželi už dávno předtím." tak u toho bych se na chvíli zastavila, dost dlouho dobu Fallacy suveréně válcovalo DarkGods, Fallacy měla v 90% všechny fragy pevnosti a ftopy, málo kdy DarkGods vyhráli, ale v jeden okamžik jste získali pevnosti, druhý den přišlo ještě více Fallacy, aby jste to neměli 2x za sebou, ale vy jste to dali, 3. ftop den. 4. ftop dne 20. ftop den. ftop měsíc, to byla asi ta chvíle kdy už jste na serveru hráli jen vy a pár kousků od nás, pevnosti byli vždy vaše a my jsme zjišťovali jak je to možné, že ze dne na den jste dokázali převrátit celý stav pvp a začali vše vyhrávat, nikdo nevěděl jak jste to dokázali, ale tušili jsme, že je možnost, že by to mohlo být něco proti pravidlům, nějaký hack client, nebo bug, dost lidí od nás dohledávalo společně s AT vše co se dalo, až se to podařilo najít, +healing, to byla ta věc díky které jste z ničeho nic vyhrávali, nebylo to kvůli tomu že jste trénovali, nebo nabrali nové hráče, to byla záminka jak na to upoutat co nejmenší pozornost. I já, hráčka Epesu od Epesu 1 jsem měla chuť úplně přestat a už se nikdy nevrátit, více jak měsíc jste z Epesu udělali svůj server, kde jste neměli žádnou konkurenci.. A díky tomuto vašemu výbornému kousku Epes přišel o hráče, nidgard zbraň a hlavně Epes ztratil více jak 2 týdny tímto, místo toho aby připravoval další skvělé updaty..

Závěr - Měla jsem tě opravdu ráda a fakt ti děkuji za to všechno co jsi pro mě udělal, ale prostě nemůžu ti dát to pro, je tu tolik špatných věcí co jsi na e2 a e3 udělal, že to ani z jedné desetiny nepřebijí ty dobré věci.. Můj konečný výsledek je tedy PROTI. Děkuji že jste to dočetli až sem, mějte se.

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#25
Ech.. tvoje žádost o unban nestojí ani za to, aby se tu nějaký hráč extrémně rozepisoval.

Dostal si ban za 3x a dost, warny ti nejspíše nestačily, neponaučil ses, jel sis dál svoje.
Dle mého ses vůbec nezměnil/neponaučil a si stále stejný, jaký si byl před banem.

PROTI

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#26
Takže ještě bych tady dal malej dotatek. Včera se ke mě doneslo pár screenu kde jde vidět, jak tyhlety odpovědi u UB nemají žádnou hodnotu když to vypadá tak, jak to vypadá. https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... 210552.png
Jako fakt? :D Tímhle tím u mě zhasla i ta malá naděje, že je to tu objektivní. Nechcí tím tady obhajovat winga... Spíše to tady píšu, protože ten ban souvisí z 1/4 se mnou a já bych tímhle tim rád ukázal, jak objektivní "PROTI" tady jsou. Jsem rád, že se u mě vyjádřilo "jen" 7 enemy :D . No nic tak to je už asi ode mě vše.

PS: Ještě něco pro pobavení
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... image0.jpg
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... image0.jpg

Tímhle tím zdravím Arkena, YouAreDEAD a další členy fallacy a jejich ally :!: :roll: :? :lol:

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#27
Jsem rád, že je screen oříznutý a není tam celý chat + chaty na Epesu. Ale chápu, že to hráč, co naše screeny posílá DG, vidět nemůže, bylo to psané jen do našich ally.
Každopádně, jen abych se vyjádřil, moc nechápu cíl tohoto příspěvku. Jestli se mě Marku snažíš pošpinit nebo pošpinit celou Fallacy, každopádně to bylo pro hráče, kteří si v Ally chatu stěžovali, že má hráč MarekD UnBan, tak jsem jim psal, že pokud tu nechtějí nějakého hráče, tak ať se tam vyjádří, že s tím nesouhlasí hromada lidí a vyjádřilo se nás tam 7.

Díky za vyjádření.
Naposledy upravil(a) ArkenThas dne 20 lis 2018 20:35, celkem upraveno 1 x.

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#30
Já tak nějak vím, co od každého z vás čekat, takže podle toho posuzujeme příspěvky zde.
Nicméně že taháte "enemy vztahy" i do tohohle mi přijde stupidní. A že se takhle chci zbavit nepřátel a pak nebudu mít proti komu bojovat se mi teda nezdá zrovna supr.
To si zapněte single, uvidíte jak je to zabavne.
cron