Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#42
Takže si to shrneme..... 1) Choval ses naprost o namyšleně a vychloubal ses mega giga ultra skilem, zatímco si sám vědomě používal bug, který ti dával neuvěřitelně velkou výhodu...
2) Buguješ co se dá
3) Jako sory, ale je to jen otázka času, než tohle uděláš znova, UB z E2 na tebe měl jen negativní efekt, po něm ses choval mnohem hůř, protože sis myslel že teď se ti nemůže nic stát díky efektu Svícnu. (kdo neví co to je SZ, asi neodpovim ale to je fuk)
4) Shrneme si to.... Mrvení komunity na obou serverech, zneužívání bugů na obou serverech, KA.
Prostě mi to přijde že při první další příležitosti uděláš znovu to samé a nebudeš se za to vůbec stydět, když se podívám zpět na tvou historii tak se o tom můžeme jen přesvědčit. Prostě si myslíš, že ti vše projde a podvodem ve hře na úkor ostatních hráčů si tu boostíš EGO a něco si dokazuješ... Nepřipadá mi že by ses změnil PROTI.

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#43
Začal bych asi tím, že většina zdejších PRO a PROTI jsou dle mě bezvýznamný výplod enemy, ally nebo lidí, co je sem někdo poslal. Přijde mi to tu skoro jak kampaň. Na jedné straně Fallacy v čele s leaderem DesTrixem a ministr propagandy ArkenThas, kteří své stoupence ženou na fórum, aby se jim do hry nedostal postrach pevností wings. Na druhé straně máme wingse, který mě až překvapuje, jak se sem vyjadřuje a hájí. Rozhodně jsem to čekal daleko horší. K němu je tu samozřejmě borko, který nezapomene připsat nějakou důlěžitou informaci jako je například
borko369 píše:
Fanda66 píše:
21 lis 2018 14:21
Proti, Mám to stejné jako sněk.
Daľší čo o wingosvi počul maximálne z discordu Fallacy.. :D

Nuže tedy, k trestům.
1. Nadávání hráčovi do rodiny.
Tohle je podle mě hnusná věc, kterou sis mohl odpustit. Věřím, že po zkušenosti z banu by sis za takovou blbost už znovu nenechal dát trest a vyvaroval by ses toho. To ti za to přece nestojí.
2. Sprosty znak, napis, lhani AT
Tohle se odehrálo v Chiméře u f homu mám dojem a z mého pohledu tam trochu hrál roly ban hunting, ale to je nic proti ničemu. Stavba sprostých věcí u enemy f home, když se nemají rádi? Přeci jen to byla hra a v tu chvíli to taky byla sranda, ale lhát potom o všem AT nebyl moc dobrý nápad. No jako u prvního trestu věřím, že se i toho vyvaruješ a najdeš lepší cestu jak ukázat kdo je alfasamec.

3. Provokace, dadávky, urazka AT
Tady si nejsem jist, jestli si pamatuju co to bylo, ale mám dojem, že to byla chvíle kdy se v chatu rozjela plnohodnotná válka a víc lidí překročilo hranice, což se jim taky moc nevyplatilo.

Nakonec k poslednímu trestu se zneužíváním bugu. Na jednu stranu vlastně ani nechápu, proč jste to využívali. Já sám osobně bych neměl tak dobrej pocit, že někoho porážím z důvodu toho, že to nejsem čistě já, ale ještě něco dalšího, co mi pomáhá. Podle mě byste si vystačili i bez toho a nemuseli jste hromadě lidí zkazit herní zážitek. Byl to asi největší zločin E3, kterej si vysloužil samotnej post na fórum a to už je něco. Řekl bych, že na nic takovýho už ani nepomyslíte, protože jste kvůi tomu ztratili úplně všechno kvůli čemu jste to vlastně dělali.

Ještě bych rád dodal, že jste zkazili herní zážitek nejen zneužitím toho bugu, ale i když jste dostali ban, tak už na serveru nebyla taková zábava, protože na pevnostech nebylo co dělat. Přeci jen, ty masivní boje o pevnosti tomu dodávaly ten správný říz.

Můj verdikt. Psal jsi, že jsi dlouhou dobu předtím (asi 7 měsíců) nedostal žádný trest, to je mám dojem i pravda. Všechny tresty se ti seběhly najednou. Byly to tresty vždy jiného původu a nejednalo se o žádnou recidivitu, což mě přivádí k závěru, že ses alespoň z něčeho poučil a neuděláš stejnou blbost 2x. Nakonec ti teda dávám PRO a doufám, že už se uklidníš a nebudeš dělát žádný blbosti. Další pro bys ode mě už nedostal.

Nakonec, aby to tu nebylo tak suchý, si dáme nějaké obrázky pro pobavení týkající se této kauzy.
https://ctrlv.cz/ePT0
ArkenThas po unbanu MarkaD
https://ctrlv.cz/tqq4

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#44
Za mna určite PRO myslim si, že už nebude robit problemi.myslim si že sa za ten čas sa zmenil a pochopil to čo spachal,a poučil sa z vlastných chýb.Prosim vas neberte važe tych ludí, ktorý sem píšu a wingsa ani nepoznaju a ani s nim nehrali.Dakuejm

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#45
Col píše:
19 lis 2018 19:27
phiwings99 píše: Takže zdravím všechny epesáky.


Taky tě zdravím.

phiwings99 píše:
Už jsou to 2 měsíce od mého banu, což je celkem dlouhá doba a já jsem se rozhodl, že nastal čas podat žádost o unban.
Přemýšlel jsem, že tu žádost podám už dřív, ale vzhledem k pár věcem ji podávám až teď. Ty 2 měsíce jsou podle mě adekvátní doba vzhledem k mým prohřeškům.
Hraní mě tu už přes 3 roky hodně baví a chtěl bych v tom zas nadále pokračovat. Doufám, že si žádost dočtete až do konce, protože mi celkem dost dala zabrat.


Bohužel 2 měsíce opravdu nejsou dlouhá doba, takže při hodnocení PRO/PROTI budu brát tento fakt v potaz.

phiwings99 píše: 1) Za co jsi dostal ban ?
Ban jsem dostal za 3x a dost - 4x jsem porušil pravidla.

2) Popis situace
Jak jsem již psal, tak jsem dostal ban za 4x porušení pravidel a teď bych vás s těmi tresty chtěl seznámit.

Svůj 1. trest jsem dostal asi v půlce prázdnin. Bylo to za nadávání do rodiny. Přiznávám, že to byla celkem dost velká hnusárna a taky podpásovka. Tomuto jsem se vyhýbal a chtěl bych se tomu vyhýbat dál, sice ten trest za to tady mám, ale MrLakymu jsem se omluvil a je to můj 1. trest tohoto typu.


Nadávání tohoto typu je opravdu hnusárna a pevně doufám, že už to nikdy dělat nebudeš, ať už na Epesu nebo kdekoliv jinde.

phiwings99 píše: 2. trest jsem dostal asi po 2 týdnech od 1. a byl o tom, že jsem za f homem fallacy postavil sprosté slovo společně se sprostým znakem. Což je úplně zbytečný trest, když bych nedělal kraviny... Tahle stavba tam stála asi necelý den, pak ji zbořil jeden člen frakce, když jsem nebyl na serveru. V trestníku mám ještě zapsané lhaní AT, ale s tím já nesouhlasím. Jedná se o to, že když jsem se připojil na server, tak mi do msg psal helper Lemodile a za chvíli mi psal ať se hned přiznám a nebo bude následovat "větší" trest. Psal mi bez jediného důkazu, že jsem to postavil já a já jsem to bral jako vyhrožování, když mi píše jen tak a neví kdo to mohl být a hned chce, abych se přiznal, jinak bude následovat tvrdší postih, tak jsem mu napsal, že v těchto podmínkách když mi "vyhrožuje" bez jediného důkazu se přiznávat nebudu a to je k téhle věci asi všechno.


Tenhle trest mi přijde jako jeden ze slabších, určitě by se nemělo nic takového dělat, ale není to nikterak vážný trest.

phiwings99 píše:
3. trest na sebe nechal čekat zase 2 týdny a tentokrát od Frowdexe za provokaci,nadávky a urážka AT. To byl celkem pestrý večer, kdy se v chatu hádalo strašně moc lidí a celkově tam byl bordel. A já jsem se tam do toho zapojil.. Ta urážka na AT byla o tom, že jsem Frowdexovi říkal, ať něco začne dělat, protože na serveru to strašně hučelo a on jen tak přihlížel. Víc se k tomu asi ani nijak nebudu, byla to prostě větší epesácká hádka.


Nevím jak to bylo zrovna tenhle konkrétní večer, ale mnohokrát jsem od Frowda poslouchal jak se do něj navážíš ať už v publicu nebo v /msg. Opravdu navážet se do někoho pravidelně není nějak příjemné.

phiwings99 píše:
A teď ten osudový a zároveň i nejhorší 4. trest. Jak už mnozí z vás ví, tak se jednalo o zneužití bugu flagu z residence. Byl to flag healing a ten dělal to, že i po opuštění residence vám zůstal regen o úrovni něco mezi regen I/II řekl bych. On se tenhle bug už jednou řešil a Epes ten flag na všech residencích zrušil, ale jak jsem později zjistil tak ne úplně. Našel jsem ten flag na jedné residenci a to jsem hned nahlásil. Jenomže jsem po chvilce zjistil ještě jednu věc. Když jsem byl u Marka na resce a sklízel jsem farmu a po té jsem odešel do pekla farmit a po chvilce jsem si všiml, že mám velký regen a i po uběhnutí hungeru se mi HP regenerují. Tak jsem hned šel informovat Marka a řekl jsem mu o co jde. Šli jsme k němu na resku, ale u flagu healing bylo - a tak jsme šli hledat a jelikož na jeho farmě je udělaná subres a tam jdou udělat nastavení jiné než v resce, tak tam bylo necháno healing + z dřívějška. No a místo toho aby jsme to nahlásili jsme se rozhodli, že si to necháme pro sebe.
Ještě jsme se s tím svěřili negjovi a všichni 3 jsme se to rozhodli využívat. (To byla osudová chyba.) Využívali jsme to celkem dlouho - něco přes měsíc.


Tenhle trest je opravdu nejhorší, tenhle bug jste zneužívali mnoho týdnů a nebýt něj server by určitě vypadal jinak.

phiwings99 píše:
Datum a čas banu
Ban jsem dostal dne 20. září 2018

4) Druh banu - Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Tohle je trošku ošemetná věc.. Nicméně se pokusím to nějak zvládnout. Ikdyž se mnou byly v poslední době problémy, tak bych to chtěl napravit a myslím si, že oproti E2 jsem se zlepšil. Vlastně svůj 1. trest jsem dostal v půli prázdnin a pak už jich naskákalo víc. Byl to trochu úlet o těch prázdninách a já bych se chtěl vrátit do té doby před prázdinami, kdy se mnou problém nebyl. Jak je nahoře zmíněno, využíval jsem jendoho bugu, ale nespočet jsem jich taky nahlásil a někdy to byly dost závažné bugy. Dostával jsem za to i nějaké PP a to byla příjemná odměna za nahlašování bugů. Další věcí jak asi většina z vás ví je ta, že jsem už delší dobu pomáhal Epesovi s testováním. Ať už to bylo na test serveru a nebo taky i na oficiálním někdy něco. Nepřipisuji si za to žádné velké zásluhy, ale jak to šlo, tak jsem pomáhal aspoň nějak trochu s vývojem serveru. Mrzmí mě ta věc s tím healingem, kdy jsem Epese asi zklamal a dal mu zbytečnou práci navíc. Tohle byly asi nejdůležitější věci, proč si myslím, že by mi měla dána být nová šance. Taky bych se zase chtěl zapojit do frakčního chodu, protože naše frakční komunita byla dobrá a skoro každý večer mi to zvedlo náladu a taky bych chtěl jít objevovat “Ostrov sirén”. No sice jsem na něm byl už 1./2. den co jel server, ale chtěl bych tam vidět ty změny a novinky, protože od mého banu jsem s chozením na test server krom pár dní po banu skončil. Tohle bude ode mě zatím nejspíš vše, snad jsem tu zmínil všechno co jsem chtěl, když bych si na něco ještě vzpomněl, tak to sem připíši. Budu rád za vaše ohlasy, očekávám PRO i PROTI, ale to tak prostě je. Někteří lidi mě určitě neměli/nemají v lásce, ale i přes to si myslím, že s velkou částí serveru jsem byl za dobře a někdy jsem pomáhál i těm nováčkům, když si řekli a já jim mohl pomoci. Tohle je teda doopravdy konec a pokud jste to dočetli až jsem, tak si toho cením. :)


Je pravdou, že ve světě temna byli i světlé stránky. Ovšem toto není tvůj první ban ale již 2. a to pouze pokud počítám tento nick. Žádost je na dobré úrovni, mohu říct že od tebe jsem čekal něco horšího, takže mě mile překvapila. I když mě osobně jsi nikdy nijak neubližoval, sám jsem byl svědkem mnoho tvých hádek, ať už jsi byl článek co je vyvolal nebo ten co se do nich namočil. Mohlo jít o nějaké období v tvém životě, ovšem úplně nevěřím tomu, že by se za 2 měsíce zlomilo a už nikdy nevrátilo ( U Marka jsem to bych ochotný tolerovat jelikož šlo o jeho 1. vážný ban [Nepočítám ban za spawner] ). Jednou jsem ti k UnBanu pomohl, jelikož byl opravdu neprávem a tak víš, že pokud se stane nějaké bezpráví i když jsme proti sobě dokáži ti pomoci, ovšem po druhé i když jsme zrovna spolu už ti opravdu nepomohu, ne za 2 měsíce od Banu. Dávám ti tedy PROTI, máš ještě dost času na to mě přesvědčit..


Jinak bych to asi nenapsal :D Proti

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#46
Když jsem začínal na serveru skoro nikdo se o mě nezajímal, nikdo mi nepomohl... Ale bigmike mě seznámil s DG a wings mi pomohl pochopit server a jeho fungování...
Oblíbil jsem si ho...
PRO

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#47
Zdravím po zvážení okolností mi příjde že se hráč polepší a když provede něco dalšího že už nebude mít takovou šanci, takže prozatím bych mu to povolil.
jinak ho mám taky rád <3

PRO

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#49
Wingsi ani to nečtu a PROTI! Dva měsíce je málo až moc málo. Já sám jsem první žádost uspěchal a druhou jsem podal 4měsíce od banu a to je dvojnásobek tvé čekací lhůty. Ty i marek jste dělaly na serveru stejné sv****vo jak já. A žádáš po dvou měsících. Prostě ne ty na server stejně jako já nepatříš.

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#50
Lol gamere po tom co si napsal doufám že se nemusíme bát 3 žádosti o unban :) když si sám uznal že na server nepatříš. Sám osobně bych ani nevěděl jestli dát Pro/Proti jelikož pro mě většina z těch trestů jsou absolutní blbosti ale to jak wings napsal něco o rodině bylo to nejhorší co pomalu mohl udělat ale když se podívám na ty další tresty přijde mi že některé z toho jsou za absolutní blbosti např.. sprosté znaky za to bych fakt nečekal že bude i záznam protože i za horší věci se záznam nedal a díky tomuto trestu dávám PRO jelikož byl dle mého absolutně nezasloužený.
cron