Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#51
Takže hráča phiwings99poznám od Epesu 2 od tej doby sa dosť zmenil.
Na Epes 3 poznám jeho chovanie k vlastnej frakci ale i k enemy frakci keď som prišiel po pauze znovu na Epes 17.4 som bol pozvaný do začínajúcej novej frakcie Fallacy do ktorej ma pozval bývali kamarát Lemodile.
Vtedy sme boli proti Frostwolf a DG teda proti wingsovy jeho správanie ako enemy frakciam teda k nám nebolo veľmi pekne [Ale zase aj my sme sa ku nim nechovali moc dobre] niekoľkokrát sme to aj aj riešili z AT,kopu hráčov si to ešte určite dobre pamätá :D
Potom ma 3.6 kickli z Fallacy hráči ktorí prišli po mne. Po nejakom čase som sa dostal do DG kde bol wings uznávam dlho som si naňho zvykal xD ale zvykol som si je to pohode hráč k f sa chova dobre.Čo sa tyká tého
2 trestu to si veľmi dobre pamätám,raz wings si zmyslel že pred Fallacy f home postaví tu kravinu som mu dohováral neustále aby to nerobil lebo že ho Falačaci ho údaju :) a budu z toho zbytočne problémy ale ten tupec to urobil :lol: ,tak som to potom rýchlo zbúral a dúfal že si to nikto nevšimol,ale nakoniec si toho niekto všimol a boli z toho problémy[Aj keď ten trest bol oničom :) ]
3 trest to bola blbosť,vtedy mango stále provokoval [HELPER]Frowdex bol na serveri cca 15minut a ignoroval to,čo som mu musel až ja napísať aby sa konečne prebral a začal to riešiť a potom wings ho zprdol v tom zmysle že nevie si robiť svoje povinnosti a potom dostali všetci mute.
Ako wings zmenil sa dosť niekedy sa chova ako tupec,arogantná socka :) Ale je to môj kamoš ktorého si zastanem,či sa vám to páči alebo nie dávam mu
PRO. ;)
Aj tak väčšinou ked sa dava niekomu unban a hráč ma vyjadriť svoj názor tak PRO dávajú ty ktorí ho poznajú z jeho f a máju ho radi a PROTI tý ktorí ho nemajú radi alebo su z enemy f a chcu sa zbaviť konkurencie alebo ich vybanovať alebo oboje.

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#53
Jako obvykle jsem si nečetl většinu předešlých příspěvků..
Myslím si že wingsovi by dal proti jen člověk co si nečetl tu žádost myslím si že pokud člověk napíše jen proti ani to nečtu už stojí za zamyšlení jestli na to vůbec stojí brát zřetel.Tak např Gamer ten sem napsal že ta doba od kdy podal žádost o unban je nedostatečná a srovnal ho se sebou i když jeho žádost byla na mnohem nižší úrovni .No nic a teď již k unbanu .Celkem se mi líbil je vidět že sis na něm dal velkou práci.Přihlížím také k tomu že jsi dříve pomáhal na serveru.Také si myslím že jsi vcelku fér a znovu to už neuděláš.Za mě tedy PRO

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#54
Gamer píše:
23 lis 2018 13:54
Wingsi ani to nečtu a PROTI! Dva měsíce je málo až moc málo. Já sám jsem první žádost uspěchal a druhou jsem podal 4měsíce od banu a to je dvojnásobek tvé čekací lhůty. Ty i marek jste dělaly na serveru stejné sv****vo jak já. A žádáš po dvou měsících. Prostě ne ty na server stejně jako já nepatříš.
Přirovnávat tvoje tresty a tresty Winga je trochu od věci. Nebál ses na féra okrádat lidi a neměl jsi zrovna na srdci svoje schování. Kdežto Wings nejspíše zná svojí pomyslnou hranici a moc jí nepřekračoval, akorát postupně posunoval jak to přišlo vhod. To že jsi to nečetl je taky celkem smutný, ale to už snad ani nemá cenu komentovat.

V žádosti se sebelítost určitě najde a ani nepochybuji o tom, že by svoje chování dostatečně přizpůsobil. Znám ho dlouho, sebekontrolu má na lepší úrovni než většina serveru, pokud by unban dostal tak by se určitě víc hlídal. Každopádně to co se zdá zřejmé, je, že páni z protější konkurence se nebojí vztáhnout na likvidaci lidí skrze očerňování a tak, i když to asi není žádná novinka a je to obousměrné. I kdyby někdo z protějšku za Wingsem alespoň trochu stál a sympatizoval s ním, tak by ho jeho vlastní frakce sežrala a dokopala k tomu to změnit.

Opakovaně zmiňuji, reakce na tuhle žádost o unban se nedají z drtivé většiny hodnotit vzhledem k situaci která se na serveru už delší dobou děje. Z komárů dělají velbloudy, každej táhne za jeden provaz. Smutný.

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#55
Stručně, proč by měl hráč tohoto rázu který toho tolik spáchal dostat další šanci i přes to, kolik jich měl a kolikrát zneužil všemožné bugy, choval se jako prase a navrch i hackoval?

Proti, divím se že máš stále odvahu (a nejen ty) psát žádosti o unBAN.

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#59
DesTrixPlayer píše:
Plejmen píše:
24 lis 2018 18:19
SnekCZ píše:
24 lis 2018 18:04
Na E2 měl jeden účet a tam dostal ban Ha heky plz
Plejmen píše: Tuším že na aktuálním serveru neměl hacky.
A psal snad na E3?
Byť jen se nejedná o aktuální server ale o jiný (stále Epes) jedná se o profilovou součást hráče.
Destrix, psal jsem to Sejbrosovi, Snek na to reagoval, jako bych neveděl na kterém E se to stalo...
Pokud se nepletu tak už tu byli hráči, kteří dostali šanci na E3 i když na E2 hacky měli. Nemyslím si, že je nutné, aby jsme tu řešili tresty, které se nijak nezapočítávají do jeho aktuálního banu.

Re: [phiwings99] Žádost o unban.

#60
Takže abych se k tomu také vyjádřil, tvoje žádost neni ani krátká a ani nějak dlouhá, je zde napsáno, jak by jsi se změnil, jak jsi pomáhal hráčům, takže to splňuje plnohodnotnou průměrnou žádost o unban. U tebe si opravdu nemyslím, že zrovna ty by jsi se změnil a už nic neudělal.
phiwings99 píše:
19 lis 2018 17:41
někdy jsem pomáhál i těm nováčkům, když si řekli a já jim mohl pomoci.

Ty jsi zde možná pomáhal hráčům ale také mi řekni, kolikrát jsi někomu vyžíral? Moc dobře si pamatuji, jak jsi mi psal, že třeba Anocra je tu od toho, aby se jí vyžíralo a ještě sis z toho dělal srandu a akorát tím otravoval hru ostatním hráčům. Pak když jsem ti psal, proč to děláš tak tvá jediná odpověď byla, že je to Anocra a té se vyžírat může, když jsem ti napsal, co by jsi udělal ty, kdyby ti někdo něco vyžral, tak jsi napsal, že na tebe nikdo nemá a že by si to nikdo k tobě nedovolil.
phiwings99 píše:
19 lis 2018 17:41
3. trest na sebe nechal čekat zase 2 týdny a tentokrát od Frowdexe za provokaci,nadávky a urážka AT. To byl celkem pestrý večer, kdy se v chatu hádalo strašně moc lidí a celkově tam byl bordel. A já jsem se tam do toho zapojil.. Ta urážka na AT byla o tom, že jsem Frowdexovi říkal, ať něco začne dělat, protože na serveru to strašně hučelo a on jen tak přihlížel. Víc se k tomu asi ani nijak nebudu, byla to prostě větší epesácká hádka.

Jen tak jsem nepřihlížel, v tu dobu mi psali i ostatní hráči s tím, že potřebují pomoct, já vám do chatu psal, ať se uklidníte, místo toho, jste tam začali dělat ještě větší problém. Je jednoduché napsat, že jsem nic nedělal, když ani nevíš, co všechno jsem v tu dobu dělal.
Už od začátku co jsem se stal helperem jsi se mnou měl problém, nejdříve to, když jsi psal, že zde jednoho dne byla hádka a já nic nedělal, přitom jsem tam v tu dobu ani nebyl. A pak ještě další kecy na mě.
Takže, u tebe si prostě nemyslím, že by jsi se mohl změnit a začít se zde už nějak chovat, dostal jsi už tolik trestů, že se divím, že jsi na tomto serveru ještě byl, ty tvé nadávky do rodiny, povyšování se, tím, že jsi i schválně kazil ostatním hru s přínosem asi zvýšení ega, jinak nevidím důvod, proč by tohle někdo dělal. To, že jsi zde pak využíval ještě chybu v serveru, díky které jste měli mnohem větší šanci na to, porazit protivníka. V ten den, co jsi dostal ten ban, tak si moc dobře pamatuji, jak jsi se připojil k nám na dc a měl jsi tam ještě na mě nějaké kecy.
Takže závěř: Myslím si, že se nezměníš a za pár týdnů či měsíců začneš dělat to stejné znovu. Na serveru jsi se choval jako egoistické prase, co zde akorát povyšovalo nad ostatními, kazil jsi zde hru ostatním a ještě zde způsobil problémy, které se museli zdlouhavě řešit. U Marka ten unban chápu ale ty si unban nezasloužíš, je spoustu lidí, které bych zde viděl raději, než tebe.
Za mě tedy PROTI
cron