Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]HejpiCZ: Žádost o unban

#1
1) Důvod banu: Ban jsem dostal za Hack client
2) Situace: Trolleni kamarada v piratskem dungeonu
3) Datum a čas: November 25, 2018, 18:28
4) Druh banu: Permaban
5)
Ahoj lidi,
Sice tu hraji jen kratkou dobu, ale vaš server mi opravdu přirostl k srdci. Nechci to tu obkecavat, takže se rovnou vrhnu na věc. Dneska, když nefungoval anticheat jsem šel s kamaradem do piratskych dungeonu, a chtěl jsem ho ,,vytrollit,, tim že jsem si zapnul speedhack pomoci programu ,,Cheat Engine,, , ve kterem funguje pouze speedhack (tento program už je trvale odinstalovany z meho PC)- Jasně chapu duvod tohoto banu a nesnažim se nějakym spusobem obhajovat.

I přes to kolik mi je, tak mně bavi sedět třeba do třech hodin rana, abych splnil některy z questu. Tato chyba mě velice mrzi a pokud bych dostal unban, tak by se nikdy neopakovala. Vim že moje chyba kazi praci lidi kteři na tomto serveru pracuji, a staraji se o něho.

Timto vas žadam o unban (nebo koupeni unbanu) a slibuji že to co jsem udělal se již nikdy nestane. Doufam že od vas dostanu druhou šanci.

S pozdravem HejpiCZ

Re: HejpiCZ: Žádost o unban

#4
Plejmen píše: Obávám se, že tvoje jediná šance je, až bude amnestie, bývá na vánoce, ale není to zaručené, že bude.
Dobře děkuji
cron