Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]stefan568 - unban

#1
Hou hou hou , som tu. Asi uz bolo na case sa sem ist pozriet a poziadat o ten unb aj ked som na blackliste.

1) Za co jsi dostal ban ?
Ban som dostal za spravanie , hacky ale na inom uctu

2) Popis situace
Takze moju situaciu vsetci poznate drzost toxickost a proste vselijake nevhodne veci ktore siahaju minimalne do roku 2015 . Na uctu Pukanec_ to bolo za hacky , staval som strechu :D :D

3) Datum a čas banu
Stefan568:August 18, 2016, 17:26
Pukanec_:February 09, 2017, 16:56

4) Druh banu
Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Tak zasluzim si ho podla mna kvoli tomu ze je to uz dlha doba , kazdy ma pozna , kazdy vie aky som , aj ked tu su novy ludia isto vedia kto som. To ze sa viem uz spravat som dokazal na uctu Pukanec_ ale tam bola chyba trosku ina.. Hacky .. Ale tu som sa dopocul ze hacky nejdu pouzivat a nic take a spravat sa viem a nejsom uz tupec tak by som sa tu chcel zacat hrat , spoznat nejakych novych ludi , pochillovat kus pri nudnych chvilach. Som na blackliste , som si toho vedomi ale tak musim sa skusit z neho dostat , za skusku nic nedam.

Prajem pekny den , Vianoce <3
Viem , ze to vyzera , ze so ziadostou som si skoro nedal ziadnu pracu ale kazdy videl moje 2500 slovove ziadoste ktorych bolo dost a pochybujem ze by niekoho bavilo citat tie moje kecy :D

Re: stefan568 - unban

#2
Já jsem PRO. I když je hráč na BL. Myslím, že se už uvědomil a chtělo by to zase nějakého "free" hráče na server co to tak moc nehroti a umí udělat srandu. 😎

Re: stefan568 - unban

#3
Taktiez som PRO, s tymto hracom bola na serveri vzdy kopa srandy, a v spomienkach si ho pamatam ako bezkonfkliktneho hraca <3

Re: stefan568 - unban

#6
sverrirCZ píše:
09 pro 2018 17:40
PRO

PB za takový způsob zneužívání hacku mi přijde neúměrný , tudíž jsem pro unban ;)
Hack jako hack, neřešíme jak byl využívaný

Re: stefan568 - unban

#7
Z mého pohledu je zbytečné se k této žádosti jakkoliv vyjadřovat, nesplňuje mnoho podmínek, automaticky bych to bral za žádost bez možnosti unbanu.

Re: stefan568 - unban

#10
MarekD píše:
09 pro 2018 17:27
Já jsem PRO. I když je hráč na BL. Myslím, že se už uvědomil a chtělo by to zase nějakého "free" hráče na server co to tak moc nehroti a umí udělat srandu. 😎
nedělejte ze sebe prosim blbouny 😁
Plejmen píše: Z mého pohledu je zbytečné se k této žádosti jakkoliv vyjadřovat, nesplňuje mnoho podmínek, automaticky bych to bral za žádost bez možnosti unbanu.
Jak řekl plejmen. Jsi na blacklistu a o unban požádat nemůžeš.
cron