Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]SamorMods Žádost o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?
Xray
2) Popis situace
Jsem z toho smutny a ponaucil jsem se (opravdu)
3) Datum a čas banu
December 18, 2018, 14:25
4) Druh banu: Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Hraji na tomto serveru uz od verze 2.0 (pod jinym nickem) a nemel jsem s nikym problem nikdo nemel problem semnou a ja jsem si hral svou hru a ostatni jsem nechal si delat jejich veci nemel jsem nikdy na tomto serveru hacky az na to ze jsem si rekl ze si stahnu xray tak jsem to udelal hral jsem si ale s tim me to stejne nebavilo tak jsem si rekl ze to odstranim ale uz jsem mel permaban coz me zamrzelo ale vedel jsem proc a ze si za to muzu sam vzkazuju tady timto vsem adminum kterym jsem zpusobil problemy mrzi me ze jsem porusil pravidla a uz se to vickrat nestane to slibuju budu rad kdyz me zadosti vyhovite <3 hned po odeslani teto zadosti si jdu precist pravidla abych uz nic nezvoral :D dekuji za vas cas (a oci kvuli gramatice ale nepisu hacky a carky omlouvam se)
Predem dekuji Samor.
cron