Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Fanda66 Žádost o UnBan

#12
Fanda66 píše:
20 pro 2018 19:37
ale už to nemá cenu hold utratím tu stovečku za unban. stejnak mám 10000 kč ;c


wings xd
Za těch 10k by ti brain který potřebuješ neprodal ani patolog, protože by toho mozku byla škoda. Nazdar, nehackuj.

Re: Fanda66 Žádost o UnBan

#15
Jako podle toho, co tu píšeš, si moc k unbanu nepomůžeš :D. Být tebou, bych se tu vyjadřoval alespoň na nějaké úrovni, aby se vůbec o nějakém unbanu mohlo bavit a ne, že napíšeš, že máš 10k, že si ten unban klidně koupíš, tím sis tedy moc k unbanu nepomohl :D.

Re: Fanda66 Žádost o UnBan

#16
Je to ban za hacky a za ty se UB nedává. Máš šanci v amnestii, jestli teda bude, ale vzhledem k tomu tvému chování v předchozích příspěvcích a ještě, že je ten ban teď čerstvý, tak kdo ví.

Re: Fanda66 Žádost o UnBan

#17
Jelikoz je tohle jenom tvrzeni tak navrhuju aby mi treba nekdo z AT prohledal pocitac a zjistil, s tim ze tohle podavam i jako navrh ze pokud by si AT treba nebyl jisty s hackama tak by mohl prohledat pocitac - v pripade ze by hrac nesouhlasil tak by nasledoval ban

Re: Fanda66 Žádost o UnBan

#18
SantaJunior píše: Jelikoz je tohle jenom tvrzeni tak navrhuju aby mi treba nekdo z AT prohledal pocitac a zjistil, s tim ze tohle podavam i jako navrh ze pokud by si AT treba nebyl jisty s hackama tak by mohl prohledat pocitac - v pripade ze by hrac nesouhlasil tak by nasledoval ban
To jsme si mohli vyžádat i do teď, včetně logů ;)
cron