Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Fanda66 Žádost o UnBan

#1
1) Za co jsi ban dostal : hack klient lul. asi auto fish. já nevim co jsem udělal špatně se klopenou židlý.
2) Popis situace : Na mém Main účtě se mi Bugly questy na rybaření, tak jsem to furt odkládal a odkládal, a najednou mně napadl skvělý nápad. Udělat jsi účet "Panda66" abych si to dodělal. a jen tak si rybařím u domečku Vincenta, Mám sklápěcí židly tak jsem si jí sklopil až dolů. a poslouchal jsem zvuky a vždycky kdy to udělalo "Bžlunk" tak jsem rychle zmáčkl pravé tlačítko, a počkal jsem si sekundu (ryba se ještě jednou vrací tím pádem sekne háček) a tak dále.a najednou si jdu pro jídlo, protože mně mamka zavolala, tak jsem se zvedl, A potom vidím na obrazovce nějaký okruch bloku asi barriera idk. tak se hned koukám. jako vždy vyhodím háček abych věděl jestli to je fakt někdo z at (s vanishem). Ale mněl jsem v hlavě "jestli dostanu ban tak to bude blbý, jen za tu židly" tak už jsem to rači nedělal a skákal jsem při rybaření. a jdu po Overwatchy (uplně na nervách" jdu na Epes. a BŮŮŮŮM banán přiletěl jak z vokna. nevím co chcete po mně aby jste si nemysleli že fakt ty "heki" mám. Cokoliv si napište sem na forko. udělám to do 3-5 hodin max. moc často se nevěnuji forkům.
3) Datum a čas banu ( najdeš v rejsříku zde: http://264445_web.fakaheda.eu/index.php) <---- nebylo nalezeno. ale připojil jsem se ¨tam o 17 hodiny večerní (20.12.2018)
4) Druh banu: Tempban/---->[Permaban]<---- This Thicc boi
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban: jsem jeden z hráču co podporuje "HODNĚ" Epes ve vývoji (peněžní stranou) a taky si myslím že jsem spravedlivý hráč co tvoří srandu na epesu. A zasloužím si ho protože žádné "heki" nemám, tak proč bych si nechal líbit ban ? a to ještě perma. no nic je to na vánoce takže vám odpovím bud zítra nebo po vánocích. Hezký den přeji vám. Ale doufám že jsi mohu kupit unban xd

Re: Fanda66 Žádost o UnBan

#2
asi auto fish.
a poslouchal jsem zvuky a vždycky kdy to udělalo "Bžlunk" tak jsem rychle zmáčkl pravé tlačítko, a počkal jsem si sekundu (ryba se ještě jednou vrací tím pádem sekne háček) a tak dále.a najednou si jdu pro jídlo, protože mně mamka zavolala, tak jsem se zvedl, A potom vidím na obrazovce nějaký okruch bloku asi barriera idk. tak se hned koukám. jako vždy vyhodím háček abych věděl jestli to je fakt někdo z at (s vanishem)
Ano, hned jak si vylovil z vody, hodil jsem ti tam asi barrieru, ovšem rytmus nahazování a vytahování zůstal stejný i po dobu, co si nahazoval do země a né do vody, tak mi řekni, kde je v této době to, jak si odběhl pryč. Říkáš že si šel pryč a pak si viděl asi barriery, ale od toho, co si naposledy vytáhl z vody si neustále házel do barriery, než si se po xtém náhozu pohl a všiml si že tam opravdu něco je.

Navíc, žádáš o unban s tím že tedy víš že si měl autofish, nebo nevíš za co máš ban a tudíž s ním nesouhlasíš ?

Re: Fanda66 Žádost o UnBan

#3
Ano, hned jak si vylovil z vody, hodil jsem ti tam asi barrieru, ovšem rytmus nahazování a vytahování zůstal stejný i po dobu, co si nahazoval do země a né do vody, tak mi řekni, kde je v této době to, jak si odběhl pryč. Říkáš že si šel pryč a pak si viděl asi barriery, ale od toho, co si naposledy vytáhl z vody si neustále házel do barriery, než si se po xtém náhozu pohl a všiml si že tam opravdu něco je.

Navíc, žádáš o unban s tím že tedy víš že si měl autofish, nebo nevíš za co máš ban a tudíž s ním nesouhlasíš ?
[/quote]



1. Napsal jsem tam že mně zavolala mamka na jídlo a potom jsem se zvedl (to znamená,že jsem se jenom kousek odstrčil od počítače,zahodil sluchátka na stůl,poslouchal co mi mamka říká,a náhodně klikal,kdyby náhodou jsem chytil nějakou rybu,takže jsem i zároveň nemohl slyšet žbluňknutí) <------ This thicc boiii means

No teda jsem se odstrčil od toho počítače. a hodil jsem sluchadla na na stůl tim pádem neslyším "žbluňk" tak jsem furt klikan s tím stejným rytmusem. můj prut mněl "mněl" mněl lure 3 (ostatní nemusím) takže když klikám s tím mým rytmusem co jsem mněl, tak máš malou šanci chytit rybu. a potom se vrátím k pc a vídím ten záhadný blok ;c. a potom teda udělám co jsem psal minule To (XKRÁT) hozeno do země byli tyto kliky myší jak jsem se odklonil počítače. ale jak vím žádný unban mi nevyšel tak nevýjde ani tento.

Re: Fanda66 Žádost o UnBan

#4
Bany vychází podle toho co nám tvrdíš, né , že nás máte za blby :D
Takže si se zvedl, odklonil, odstrčil a kdo ví co ještě od pc, zahodil sluchátka, vzal si talíř s jídlem, u toho poslouchal mamku a to vše bez toho abysi pohl myší, nebo přerušil rytmus nahazování ? Jako neříkám, že není možné random nahazovat a u toho koukat jinam, ale myslím si, že už jen z čistého lidského "reflexu" na těch pár sekund pustíš tu myš. A pokud si už na tom tak, že si tu myš opravdu nepustil i v této době z ruky, očekával bych alespoň mírný pohyb myší, nebo přerušení toho rytmu :D

Re: Fanda66 Žádost o UnBan

#5
nevím jak vám to mám vysvětlit fakt nevím. nevymyslím nic jiné, chtějte po mně všetko z mého počítače dosvěčím že nic nemám. fakt nevím jak to vysvětlit.

Re: Fanda66 Žádost o UnBan

#6
Fanda66 píše:
20 pro 2018 19:02
1. Napsal jsem tam že mně zavolala mamka na jídlo a potom jsem se zvedl (to znamená,že jsem se jenom kousek odstrčil od počítače,zahodil sluchátka na stůl,poslouchal co mi mamka říká,a náhodně klikal,kdyby náhodou jsem chytil nějakou rybu,takže jsem i zároveň nemohl slyšet žbluňknutí) <------ This thicc boiii means

No teda jsem se odstrčil od toho počítače. a hodil jsem sluchadla na na stůl tim pádem neslyším "žbluňk" tak jsem furt klikan s tím stejným rytmusem. můj prut mněl "mněl" mněl lure 3 (ostatní nemusím) takže když klikám s tím mým rytmusem co jsem mněl, tak máš malou šanci chytit rybu. a potom se vrátím k pc a vídím ten záhadný blok ;c.
Tohle mi nějak nesedí trošku se v tom ztrácíš ne? ;) přeci klikání stejným rytmusem a "vždy" chytíš rybu je trošku zvláštní... A nějaké zkušenosti s rybařením mám a vím že ryby plují jak se jim zachce takže někdy chytnutí ryby trvá i 30sekund, ale někdy i 5sekund :)

Re: Fanda66 Žádost o UnBan

#8
Pavlitko píše:
20 pro 2018 19:17
Fanda66 píše:
20 pro 2018 19:02
1. Napsal jsem tam že mně zavolala mamka na jídlo a potom jsem se zvedl (to znamená,že jsem se jenom kousek odstrčil od počítače,zahodil sluchátka na stůl,poslouchal co mi mamka říká,a náhodně klikal,kdyby náhodou jsem chytil nějakou rybu,takže jsem i zároveň nemohl slyšet žbluňknutí) <------ This thicc boiii means

No teda jsem se odstrčil od toho počítače. a hodil jsem sluchadla na na stůl tim pádem neslyším "žbluňk" tak jsem furt klikan s tím stejným rytmusem. můj prut mněl "mněl" mněl lure 3 (ostatní nemusím) takže když klikám s tím mým rytmusem co jsem mněl, tak máš malou šanci chytit rybu. a potom se vrátím k pc a vídím ten záhadný blok ;c.
Tohle mi nějak nesedí trošku se v tom ztrácíš ne? ;) přeci klikání stejným rytmusem a "vždy" chytíš rybu je trošku zvláštní... A nějaké zkušenosti s rybařením mám a vím že ryby plují jak se jim zachce takže někdy chytnutí ryby trvá i 30sekund, ale někdy i 5sekund :)
Však to myslím woe :DD
cron