Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Žádost o unban-GamerCZE

#1
Roku 2018 prvního srpna v 14:15 jsem dostal ban za pokus o podvodne jednani. Dnes o 5měsíců později na vánoce se chci pokusit o 13 hodině a 38minutě tento ban odčinit touto žádostí. Vím že neuběhly 2 měsíce od poslední žádosti ale dnes jsou vánoce den klidu a míru a tak jsem to musel zkusit. Nonic jdeme na to.

1)Za co jsi dostal ban?-Ban jsem dostal za opětovný pokus o scam.

2)Popis situace?- Takže provedl jsem 4 věci za 2 jsem dostal warn a za poslední ban.

1)první prohřešek: Provokace, urážky AT, nevhodné chování.(trest:mute)
Takže pokud si vzpomínám byl večer a já měl blbou náladu a řekl jsem si že bych někoho začal provokovat. S tím že něják se to zvrtlo a začala hádka ve které jsem se já a dalších pár hráčů z enemy f uráželo. AT to pak vyřešilo mutama.

2)Pokus o scam hráče phiwings99(trest:Warn,zaplacení money)
Takže jednoho dne mě napadlo že bych mohl scamnout wingse. On už chtěl dlouho mojí arthur sekeru stím že mě napadlo že mu místo toho dám dia sekeru protože jsme se bavily o sekeře né o arthur sekeře.

3)Zaznam jailu při podvodu na eventu(trest: Jail,warn)
Takže byl noplugin quest o meč Excalibur. A já se dostal na konec kde je skákačka ketrá mi vůbec nešla. A tak jsem to začal bugovat blockama(tím že jsem je pokládal pod sebe a měl zaplej vysokej AC) a potom mě načapal chris a dal mi jail a záznam.

4)Opětovný pokus o scam(trest: Permaban)
Takže poslední trest co jsem dostal tak jsem okoukal tento tip scamu od snoopa který požádal dražbu beden a stím že okolo beden dal do rámečků cenné itemy. Udělal jsem to samé a do rámečků jsem dal arthur sekeru cenné armory atd. potom když se zahájila dražba tak se mě šnek opakovaně ptal jestli se draží i ty itemy a já mu záměrně neodpovídal. Bednu vyhrál Citronix stím že když mi poslal prachy tak chtěl i itemy z itemframů. Já se sním začal hádat a tak jsem potom vybíral itemy z itemframů a zmizla mi sekera. Poté jsem citronixovy vrátil peníze a druhý den jsem dostal permaban.

3) Kdy jsi dostal ban?-August 01, 2018, 14:15

4)Druh banu?- Permaban

5)Proč si myslíš že bych měl dostat unban?- Tak sám za sebe si myslím že jsem se změnil a to k lepšímu. Nadále a v tomto jsem se nezměnil bych chtěl pomáhat začátečníkům. Na epesu jsem hrál pomalu od jeho začátků a server mě přinesl dost štěstí. Zrovna epes je jeden z nejlepšíh serveru zaměřený na RPG a PVP. Má výtečně propracovaný systém questů a bossů a dobré pvp a pevnosti. Od doby kdy jsem dostal ban uplynulo 5 měsíců a za tu dobu jsem zmoudřel a stím že jsem se i víc začal věnovat škole tak jsem se stal i slušnějším a ukázněnější člověkem. Kterému na hře do chatu jen vyjmečně ujede nějáká vybraná nadávka. Nadalé však zůstávám ve věku puberty(13 let) a proto se moje osobnost vyvíjí a nevím jaký budu za 3roky. Potom bych chtěl udělat jednu věc kterou jsem chtěl udělat už dlouho jenže na to nebylo moc příležitostí. Chci se omluvit těmto lidem: phiwings99,Destrix,Citronix,TelefoniaRider a celý A-team.

Phiwings99: Wingu chci se ti omluvit za nadávky a pokus o scam z mé strany.

Destrix: Desi omlouvám se za to že jsem nebyl lepším členem f a nedodržoval jsem pevnosti jak jsem měl.

Citronix: Citronixi u tebe se chci omluvit také za přehnané nadávky a to nejen ve hře ale rvaly jsme se i na dc a taky za pokus o scam.

TelefoniaRider: Telefone tobě dlužim velkouomluvu protože jsem tě bral jako přítele a doufám že i ty mě. Kvůli mě jsi přišel o Arthur sekeru a kvůli tomu mam utebe dluh. Děkuju že jsi mi dovolil u tebe bydlet a děkuju za pěkné strávené chvíle.

A-team: Vám jsem způsobil největší problémy a to kvůli tomu že jsem byl zlomyslný a tak jsem vás všechny (hlavně Chrise a Epese) okrádal o čas který jste mohly věnovat přípravám updatů které mohly být o podstatné hodiny dřív.

Na serveru bych také chtěl dokončit dost věcí a to dostavět hrad a taky udělat ohromnej opening. 4iny které jsem udělal si uvědomuju a je mi líto co jsem provedl. Chci dodat že pokud někdo chce zpochybnovat to že bych nováčkům nepomáhal tak se plete a pokud ten unban dostanu dokážu mu to.
Jsem štastný za to co jsem na serveru prožil a vsem za to děkuji. Hodně to pro mě znamená a znamenat bude. Na serveru jsem potkal spoustu super lidí s kterými jsem rád hrál. Vy co tohle čtěte neudělejte blbosti co já a vy kteří jste tyto blbosti již udělaly se znich poučte.Děkuji za přečtení této žádosti.Budu rád za každéPRO a z kážděho PROTIse poučím. Tuto žádost dopisuji v 27:06. Děkuji a MÍR VE VÁS!

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#2
Je hezký že sis na Epes vzpomněl na vánoce, ale pokud to nebude jako s Wingsem, tím myslím že se ti UB nastaví po měsíci co Chris rozhodne tak na to zapomeň :D

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#3
Hele pročetl sem si to a prostě si myslím že i kdyby ta žádost úplně na nejvyšším levlu tak bych dal asi PROTI. I když se zde omlouváš a vše podle mě na server nepatříš ano na serveru je asi mnoho horších lidí a já taky nejsem žádný svatoušek taky se chovám v chatu někdy jako absolutní tupec ale prostě všichni ty lidi vědí kdy přestat a já sám za sebe tě na serveru nechci i když je to 5 měsíců co zase žádáš o unban musím napsat PROTI.

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#4
Upřímně řečeno, tvá žádost mě
nijak zvlášť neoslnila. Ač je dlouhá, přijde mi, že je plná naprosto sensless keců a pitomostí. Za prvé, když už ses teda tak moc snažil, mohl sis opravit alespoň drobné překlepy (gramatiku nechme stranou). Jsem si téměř jist, že jsi to ve 27:06 opravdu nedopisoval. Za druhé, zdá se mi, že se tu všechny snažíš obměkčit vánoční atmosférou, což mi přijde až ubohé. Snažíš se vánoční náladu a dobročinnost některých lidí zneužít ve svůj prospěch, s čímž se také neztotožňuji. Sice jsou vánoce, ale amnestie zatím vyhlášena není a jak jsi sám psal, nejsou to ani 2 měsíce. To mě trochu přivádí k myšlence, že jsi moc dopředu nepřemýšlel, ale teď sis řekl, že by ses na těch vánocích mohl přiživit. Za třetí, když zadáš o unban, přijde mi snad zoufalé tu psát věci typu "pomáhat začátečníkům", tohle už je snad ohraný, ne? Každej moc dobře ví, že se vždycky najde někdo, kdo odpoví na otázku, jenž byla v chatu položena a i když to někdy není vidět, hromada lidí pomáhá začátečníkům i v msg. Jsem si jist, že tvoje přítomnost by opravdu situaci nijak nezvrátila. Za čtvrté, nechápu, jakou jsi mohl projít změnou a co znamená, že ses začal věnovat škole? To jsi jako doteď byl doma nebo co? Psal jsi sám, že je ti 13 let a to mi opravdu nepřijde jako doba, kdy se rapidně změní tvoje chování a obzvlášť u tebe tomu nevěřím už vůbec.

Celkově jsi mi na serveru nijak nechyběl a řekl bych, že se moc takových lidí ani nenajde, kterým bys chyběl. Jsi prostě člověk, kterej tam nepatří a nepřinesl by nic dobrého. Proti.

PF 2019, Jack

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#5
Citronixi děkuji za vyjádření. Jo a btw má tam být 22:06. Jacku ty tu tvrdíš to že se dotoho snažim vtahovat vánoční atmosféru což je LEŽ. Potom ktomu že jsem se začal věnovat škole. Je to myšleno tak že jsem se začal víc učit a pochopil jsem víc věcí. Nadále ktomu pomáhání... pokud bych se měl na server vrátit tak budu pomáhat svým způsobem což je že nováčkům např. pomůžu v dungu něco zabít pokud to nebudou sami dávat. Ale i tak ti děkuji za tvé vyjádření.

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#6
Gamer píše:
25 pro 2018 09:56
pokud bych se měl na server vrátit tak budu pomáhat svým způsobem což je že nováčkům např. pomůžu v dungu něco zabít pokud to nebudou sami dávat.
A tohle je jako co? Důvod k unbanu? Jsem si jistej, že každej by měl všechno zvládát sám. Když prodáváš žádost o unban, tak se máš snažit vymyslet pádnej důvod, tohle je prostě blbost.

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#7
Vím že neuběhly 2 měsíce od poslední žádosti
Přesně jak říkáš. Navíc jsme dnes zjistili, že jsi obcházel tento ban. Takže bohužel žádost musíme zamítnout.