Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][domca105] žádost o unban

#1
1) za podvod při obchodu
2) Hráč gaboczskill psal že koupí ohnivý luk a já si myslel že budu mít snadný zisk tak sem mu dal můj luk kde by stejné enchanty ale přejmenoval sem ho dostal sem peníze a on item a při komunikaci že to není on sem hrál blbého
3) December 11, 2018, 15:04
4) Permaban
5) Na tomhle serveru hraji již velmi dlouho a tým banem sem chtěl už nadobro skončit hraní na epesu ale po přečtení všech novinek co se chystají by mě mrzelo kdybych si už nikdy nemohl zahrát. Vím že sem se choval jako arogantní Banan jelikož se chtěl vydělat. Myslím si že tohle je jedna z mechanik pvp serveru a mohl nych mít šanci dostat unban. Doufám že mi dá A-Team druhou šanci a budu si moct znova zahrát.

Re: [domca105] žádost o unban

#2
Žádáš si podle mě trošku brzo na to že jsi někoho okradl.. Aspoň s tou žádostí sis mohl dát víc práce.
Jsi takový Gamer v2. podle mě máš ještě čas.
PROTI

Re: [domca105] žádost o unban

#5
Ani náhodou, tohle není holubník. Choval ses jak prase a myslel sis, že už tu nebudeš hrát. Najednou si přečteš novinky a zas by se ti zachtělo hrát. Inu, hochu, na to jsi měl myslet předtím než si ze sebe udělal arogantního blba. Ten Ban je přesně od toho, aby sis v touze si zahrát nové updaty uvědomil, že ses choval jako prase. Dát ti teď unban by ztratilo smysl toho banu. Rozhodně PROTI.
Zkus to tak v dubnu a popřemýšlím o tom málem pro.

Re: [domca105] žádost o unban

#6
Jack_Ounes píše: Ani náhodou, tohle není holubník. Choval ses jak prase a myslel sis, že už tu nebudeš hrát. Najednou si přečteš novinky a zas by se ti zachtělo hrát. Inu, hochu, na to jsi měl myslet předtím než si ze sebe udělal arogantního blba. Ten Ban je přesně od toho, aby sis v touze si zahrát nové updaty uvědomil, že ses choval jako prase. Dát ti teď unban by ztratilo smysl toho banu. Rozhodně PROTI.
Zkus to tak v dubnu a popřemýšlím o tom málem pro.
cron