Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][Lubisss]-žádost o unban

#1
1) dostal jsem ban za Hack Client.
2) hrál jsem si večer s kamarádem , zrovna jsem běhal po obchodech a kupoval/ prodával věci a zaskočil mě ban za hack client .
3) 6.1 2019 1:26
4) permanentní ban
5) hrál jsem na sevreru na jeho začátcích už od 1 dne . po dlouhé době jsem se opět chtěl vrátit a pokračovat ve hraní . v pořádku jsem si hrál . pak jsem pozval i kamaráda a hráli jsem , znám ho ze školy , neprovedl jsem za svou dobu hrání žádný problém proto, myslím jsi že ban byl mylný , opravdu jsem si nic nezvýhodňoval a ani nepodváděl . chtěl bych se zase vrátit a hrát dál . pokud je něco potřeba co vám pomůže nejsem proti , budu spolupracovat se vším . děkuje s pozdravem Lubisss za šanci .

Re: [Lubisss]-žádost o unban

#3
Ano Klimki_ . Popřípadně bych vás chtěl přesvědčit že jsem nic na zvýhodnění nepoužil , kontrolou , nebo něčím o co si zažádate. Dekuji

Re: [Lubisss]-žádost o unban

#4
Ahoj, poprosím si tě aby si zaslal své logy z 4.1. 5.1. a 6.1. na můj Discord účet. Jméno: ForgottenCZ Prosím opravdu je needituj, pokud budou logy jakkoliv editované budu to brát jako že si měl hacky.
Díky moc :)

Re: [Lubisss]-žádost o unban

#6
SantaJunior píše:Proc rovnou neprohledate PC?
- Pokud máme přesvědšivý důkaz, proč bychom tím ztráceli čas ?
- Už si někdy někomu prohledával PC ? -> lezení do cizích souborů -> daný člověk dělá retardovaného že neví ani co jsou %appdata%, naschvál to prodlužuje apd.
- Pokud si nejsme dostatečně jistí tak nebanujeme na slepo :)

Re: [Lubisss]-žádost o unban

#7
Konečné vyjádření

Hráče Lubisss jsem přistihl 6.1. zhruba ve 2 ráno jak na rezidenci Datshop2 kde bylo podezření že využíval speedhacku a sneak. Toto podezření se ukázalo jako neprůkazné a hráč nebyl schopen dodat logy (údajně je automaticky maže nějaký PC cleaner) ovšem po detailnějším prohledáním serverových logů se ukázalo že tento hráč využíval i hacku xray a to dne 5.1.

Permanentně zabanován bez možnosti unbanu na tento účet -> Ban oprávněný
cron