Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔][MartyCZlp] Žádost o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?
V roce 2015 jsem použil modifikovaný klient s flyhackem za který se omlouvám

2) Popis situace:
Už to bylo dlouho a nevím kvůli čemu jsem ho použil :/

3) Datum a čas banu ( najdeš v rejsříku zde: http://264445_web.fakaheda.eu/index.php)
February 07, 2015, 20:23

4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Dost rád bych si zopakoval ty pocity které jsem prožíval při hraní starého epesu RPG servery jsou nejlepší a dobrých v ČR moc není toufám si říct že epes je nejlepší
a chtěl jsem se zeptat jentak mimo kdyby byl unban schválen je nějaká možnost že bych dostal zpět VIP (perma) které bylo na účtu zakoupené ? kupoval jsem toho víc ale chtěl bych jen to vip

Re: [MartyCZlp] Žádost o unban

#3
SantaJunior píše: 1. Unban za hacky se nedava, pockej na amnestii
2. Je epes 3 a perma vip uz neni, a prevedeni vip perma na casove omezene uz vyprselo
Jestli že se jedná o starý Ban za dob E2 tak tuším, že tu šance je.

VIP by nahrazeno nebylo

Re: [MartyCZlp] Žádost o unban

#6
Protože se jedná o starý ban, tak ti unban aktivujeme, ALE!

Žádné podpůrné programy ani mody zvýhoňující hru netolerujeme!

Přejeme příjemné hraní, unban byl aktivován, VIP už nepřevádíme.
cron