Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖] [domca105] žádost o unban

#1
1) za podvod při obchodu
2) Hráč gaboczskill psal že koupí ohnivý luk a já si namyšleně myslel že budu mít snadný zisk tak že pojmenuju svůj luk na ohnivý a pak budu hrát blbého který o ničem neví a že gabo to už dál nebude řešit v čem jsem se mýlil.
3) December 11, 2018, 15:04
4) Permaban
5) Na serveru hraji již velmi dlouho pamatuju si svůj začátek na epesu 2 s mým kamarádem kdy jsme byly po x hodinách stále slabí a zabíjeli začatečnické moby chtěli jsme se dál zlepšovat ale ikdyž jsme se moc snažili furt se nám to nedařilo jakmile jsem si koupil vip navždy konečně jsme se zlepšili a mohli si dovolit hrát dál na těžších dungeonech na epesu jsem potkal několik lidí se kterýma jsem strávil x hodin farmení věci. Ale potom epes 2 skončil a spuštění epesu 3 konečně začalo užíval jsem si každou sekundu byl jsem top level ale pak jsem udělal největší chybu stáhnul jsem si xray resourse pack a myslel jsem že budu mít dost dia a dostanu se rychle do top hráčů ale to byla chyba asi po 2 dnech mě admin team chytil. Protože jsem jim pomohl opravit tento Xray bug, tak mi smazali věci a dali mi další šanci. Po téhle zkušenosti jsem začal hrát klidně a pomalu jsem se dostával na vyšší a vyšší level za tu dobu co existuje epes 3 jsem dostal 2 warmy za nadávání za které nejsem rád bylo to za to že jsem farmil cely den v dungu a potom večer mě tam pár lidí začlo vyžírat tak jsem napsal jak jim rodina chcípne na rakovinu což byla chyba kterou jsi uvědomuji. Bohužel na epesu 3 hral můj kamarád která mě vždy krotil a odrazoval od podvodů. A tak nastal ten osudný den kdy jsem provedl ten nejhorší čin a to podvod týmhle se omlouvám hráči gabo a slibuju mu že mu to nahradím mýma věcma které jsem nasbíral. Doufám že mi dáte druhou šanci a vím že je to celkem krátká doba od poslední žádosti ale dost jsem o tom přemýšlel jak jsem se zachoval a uvědomuju si svoji chybu a slibuju poučení.

Re: [domca105] žádost o unban

#2
Mám takovej dojem, že jsi nedávno podával žádost o unban, mýlím se? V pravidlech je něco jako nějaká lhůta o tom, kdy můžeš podat další žádost, což jsi určitě nesplnil.

Re: [domca105] žádost o unban

#7
Zdravím bohužel kvůli mým neznalostem pravidlem jsem si založil druhy učet a nevěděl že je za to ban až po napsání na facebook jsem se dozvěděl že je to zakázané a už se tam nepřihlásil a plejmen to zjistil že jsem to udělal a dal mi ban doufám že to nezkazí mou šanci o unban.

Re: [domca105] žádost o unban

#8
domca105 píše:
30 led 2019 21:03
Zdravím bohužel kvůli mým neznalostem pravidlem jsem si založil druhy učet a nevěděl že je za to ban až po napsání na facebook jsem se dozvěděl že je to zakázané a už se tam nepřihlásil a plejmen to zjistil že jsem to udělal a dal mi ban doufám že to nezkazí mou šanci o unban.
Myslím že to právě tvoji žádost zkazí.. Obcházení banu je další trest a koukni se na předešlé týpky kteří díky tomu ztratili pokus o UB..
Link: viewtopic.php?f=20&t=1177

Re: [domca105] žádost o unban

#9
Obávám se, že jak psali ostatní -> 2 měsíce od poslední žádosti neuběhli, chtělo by si to počkat do toho března (minulá žádost byla 1.1.2019).
Navíc se ještě vyjádřím k tomuto:
Bohužel na epesu 3 hral můj kamarád která mě vždy krotil a odrazoval od podvodů. A tak nastal ten osudný den kdy jsem provedl ...
Jestliže to chápu, tvůj kamarád už nehrál a tudíž tě neměl kdo krotit ... Promiň, ale to mi příjde celkem dětinské, aby tě někdo hlídal a říkal ti co máš dělat.
bohužel kvůli mým neznalostem pravidlem ...
Neznalost pravidel neomlouvá, ale co nechápu tedy, ty už 1x dostaneš šanci (viz tvuj příspěvek) + je to 2. žádost o unban a stále neznáš pravidla ? :roll:
cron