Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o unban hráče GamerCZE

#31
Psovin píše: PROTI naopak:
Pokusil jsi se obcházet ban (a přiznal ses až pod pohrůžkou, že Frowdex o tom řekne AT sám)
Porušuješ pravidla pro žádost o UB (neuplynuly 2 měsíce od poslední žádosti)
Tohle:
GamerCZE píše:
Ahoj wale tebe si i celkem pamatuju. Hele upřímě na E3 nechod. To co se ztoho stalo je žumpa. Chris rozpustil helper team a nechal si tam jen ty co mu lezou doprdele atd. Věř mi na tohle se vykašly a počkej si na hytale kam pujde většina tich chytrejch. Gamer
Typická ukázka mladšího hráče který mění názory z minuty na minutu po tom co prohodí 3 věty se starším a značně chytřejším člověkem.. Protiřečí sám sobě, nechá se snadno ovlivnit od každého s kým tráví čas jak ve hře, tak i na dc. A pak že se mladí nenechají snadno zmanipulovat.

Jeho sliby se nedají brát vážně, jeho argumenty se nedají brát vážně, celá jeho žádost se nedá brát vážně, vlastně ani celý topic se nedá brát vážně, a abych Gamera i nepřímo podpořil, pár "verdiktů" od lidí co sem psalo se taky nedá brát vážně.

Re: Žádost o unban hráče GamerCZE

#32
Ahoj Psovina a kae děkuji za vaše vyjádření a tobě Psovine za tvé pro. Takže ano máš pravdu nějákou dobu dozadu jsem tady psal vážně hnoje. Počítam stim že pokud bych udělal i sebe menší problém tak by perma přiletěla. Potom ktomu že se snažim zlepšit s čímž máš pravdu ale záleží jen na tom jestli tomu uvěříš nebo ne. Kae zaprvé pokud se nepletu walovy jsem tohle napsal už pár týdnů dozadu což mě sice něják neospravedlňuje ale ok. Stim že se nechám občas snadno ovlivnit máš pravdu. Pokud se podle tebe nic ztoho co tu píšu nedá brát vážně tak dobře je to tvuj názor já ti ho nebudu brát ale vážně si myslíš že pokud bych ani já nebral žádost vážně tak bych se tu snažil takhle argumentovat? Nemužeš říct že se moje sliby nedají brát vážně protože tady jde jen oto že POKUD BYCH se dostal na server tak až tam bude vidět jestli se ty sliby dají brát vážně nebo ne. Takže kae pokud si myslíš že toto nejde brát vážně je to tvůj názor.

Re: Žádost o unban hráče GamerCZE

#33
Tady jsi na stejný vlně, sice jak Kae zmiňoval ten post, není to tak dávno co jsi tohle napsal ale lidi ti neuvěří, že jsi to nemyslel zle a že jsi se změnil atd... Já se už snažím teda 2 roky, což není málo a furt mi lidi z A-T nevěří, i když drtivá většina by mě v pohodě vzalo zpátky na server, tady jde o to, že pokud ti šanci nedají, tak nepochopí, že jsi to myslel vážně, v tom je ten háček u A-T, říkají ti strašně, že jsi furt ty ten špatnej atd... ale nenechají tě hrát aby viděli výsledek.

Re: Žádost o unban hráče GamerCZE

#35
Walrock_123 píše: Tady jsi na stejný vlně, sice jak Kae zmiňoval ten post, není to tak dávno co jsi tohle napsal ale lidi ti neuvěří, že jsi to nemyslel zle a že jsi se změnil atd... Já se už snažím teda 2 roky, což není málo a furt mi lidi z A-T nevěří, i když drtivá většina by mě v pohodě vzalo zpátky na server, tady jde o to, že pokud ti šanci nedají, tak nepochopí, že jsi to myslel vážně, v tom je ten háček u A-T, říkají ti strašně, že jsi furt ty ten špatnej atd... ale nenechají tě hrát aby viděli výsledek.
GamerCZE píše: Wale noprávě.... ano ten post není tak dávno to máš pravdu. AT má pravdu v tom že jsme udělaly chyby, ale my nemáme šanci dokázat že jsme se změnily.
Nebudeme tady doufám opět řešit jak k vám přistupujeme, spíš k Walovi, Wal je na rozdíl od tebe na BlackListu, to trochu mění situaci :roll:
Nevím co si představuješ pod tím, že AT nemůžeš přesvědčit a že si u nich nemůžeš přilepšit.... Byl si to nakonec ty kdo psal blbosti na forum, apd. My vycházíme jen z toho co píšeš ty. Když ti nevyšla 1 žádost, napíšeš pak tu blbost, která tu byla zmíněna na forko (ani né před měsícem) Tak věř, že ti to lidé prostě věřit nebudou, neříkám, že snahu o zlepšení nemáš, jen to, že ti moc lidí neveří, že si se už změnil

Dál co mě mrzelo bylo, že dokud by tu Frowdex "nepohrozil" tak by ses k tomu nedostal (z logicekého hlediska je jasné, že se o tom nechceš zminovat, ale když si se prozradil jiným hráčům....) a bral to tedy jako jistou obranu, že se tedy "přiznáš".

Re: Žádost o unban hráče GamerCZE

#36
Pleji ano wal je na BL což je jasné že u něj je to jiné. Dále ano jak jsem zmiňoval blbosti jsem dřív psal. Jako obranu to že jsem se přiznal neberu. Ona to ani není obrana jen další můj čin.
cron