Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o unban hráče GamerCZE

#21
GamerCZE píše: Ale stejně jetu ještě něco k čemu bych se vám měl přiznat a co jsem tajil. Jde oto že minulé úterý jsem se chtěl připojit na epes za pomoci ip changerů. Ptal jsem se různých hráčů jestli by mi nějákej neporadily abych si tam mohl ještě zahrát. Byla to situace kdy jsem neměl co hrát a chtěl jsem si zase zahrát na epesu a ozkoušet updaty. Takže jsem zkoušel nejrůznější programy které nevycházely takže jsem se nato vykašlal. Potom jsem to celou dobu tajil až nato přišel hráč Frowdex kterému jsem se snažil lhát že to bylo celé jen zesrandy. Takhle jsem mu nějákou dobu lhal až mi dal možnost at se mu přiznám nebo dá důkazy AT. Poté mi řekl at se přiznám že mi dá ještě šanci. Za vše co jsem udělal nesu plnou odpovědnost a touhle správou bude nejspíš žádost i zamítnuta. Byla blbost co jsem udělal a uvědomit si to až ted je ještě větší blbost. Děkuji všem co si tuhle správu přečetly. Mockrtá všem děkuju že jste strávily nad žádostí čas. Pokud tahle žádost nebude automaticky zrušena tak za to AT děkuji. Všem děkuji za přečtení žádosti a snad se ještě schledáme. Gamer
🙃🙃

Re: Žádost o unban hráče GamerCZE

#22
Nebudu ti lhát, ale přiznat se k nějakému činu se zatím nikdy na Epesu nevyplatilo.
Pokud vám nebude unban schválen, novou žádost můžete podat minimálně až za 2 měsíce od zamítnutí!
Unban porušuje pravidla k podání žádosti a proto by neměla být ani akceptována.

Re: Žádost o unban hráče GamerCZE

#24
Úroveň žádosti je dobrá, bohužel tě vůbec neznám, ale z toho co čtu mohu usoudit, že si nebyl zrovna zlatíčko. Na něco jako "opravdu jsem se změnil" se na epesu už nehraje. Navíc nejsou to ani 2 měsíce od předchozí žádosti, takže tady budu proti.

Jestli mě něco přesvědčí, o čemž pochybuji, tak to možná ještě změním..

Re: Žádost o unban hráče GamerCZE

#25
Číst to je ztráta času. Člověk jako ty by měl skončit na BL. Držkuješ na fóru o tom, jak je Epes na hovno a pak tu podáš další žádost o unban? Zkus třeba nejdřív myslet a pak něco dělat. Máš podle mě vážnej problém, kterej by si měl řešit nejlépe hospitalizací do bohnic. Udělal jsi tolik sraček, naštval tolik lidí a znepřátelil sis tak úplně všechny. Ode mě už pro nedostaneš ani náhodou a pochybuji o tom, že ho někdo seriózní pro dá.

Re: Žádost o unban hráče GamerCZE

#26
Jack_Ounes píše:
04 úno 2019 10:41
Číst to je ztráta času. Člověk jako ty by měl skončit na BL. Držkuješ na fóru o tom, jak je Epes na hovno a pak tu podáš další žádost o unban? Zkus třeba nejdřív myslet a pak něco dělat. Máš podle mě vážnej problém, kterej by si měl řešit nejlépe hospitalizací do bohnic. Udělal jsi tolik sraček, naštval tolik lidí a znepřátelil sis tak úplně všechny. Ode mě už pro nedostaneš ani náhodou a pochybuji o tom, že ho někdo seriózní pro dá.
To si děláš srandu ne? Možná gamer udělal nějaké chyby a unban si nezasloží ale psát mu že by se měl jet léčit? Abys v těch bohnicích neskončil ty...

Re: Žádost o unban hráče GamerCZE

#27
No jak a odkoho začít? Tak asi první TheDarknes děkuji za pochvalu žádosti a ano máš pravdu zlatíčko jsem občas vážně nebyl. Ktomu že jsem se změnil tak já tomu věřim ale jde tu oto že jediná šance jak to dokázat je že napíšu kvalitní žádost kterou přesvědčim lidi aby mi daly pro a já dostal unban díky kterému dokážu že jsem se vážně změnil. Takže pro shrnutí já si tu nanic nehraju. Jinak děkuji za tvůj názor. Teď ktobě Jacku. Nikdy jsme se moc nemusely zvlášťe ne potom co dropla Arthur sekera kterou mi Lemo na ten večer nechal a kvůli tomu vznikla hádka. Já a Lemo jsme si to před nějákou dobou vyříkaly a je to vpohodě. Potom ktomu že číst toto je ztráta času. No pokud máš toho času málo tak ano a měl bys ho prožít co nejlíp ale pokud ho máš dost a už jsi sem zavítal tak by sis to měl přečíst a popřípadě si otom člověku udělat novej obrázek. Ano máš pravdu dřív jsem na forko psal volo****. Jacku a jakej vážnej problém? Hlavně pokud se nepletu tak v bohnicích se specializují na závislé děti/mladistvé dospělé a to konkrétně ohledně závislosti na pc. Ok možná tam léčí psychopaty atd. ale já ani jedno ztoho nejsem takže nevidim nejmenší důvod aby jsi mi říkal že bych tam měl dostat hospitalizaci. Nadále ano hodně sra*** jak ty říkáš jsem udělal konkrétně 4 co považuju za závažné. Pokud bych si znepřátelil uplně všechny tak bych pak tady neměl žádné pro a to mě dostává k dalšímu bodu tobě hráči jako třeba Pavlitko a rccros nepřijdou seriózní?? Jinak rccrosi děkuji za zastání. Přeji přijemný večer Gamer.

Re: Žádost o unban hráče GamerCZE

#28
GamerCZE píše:
02 úno 2019 21:35
Ale stejně jetu ještě něco k čemu bych se vám měl přiznat a co jsem tajil. Jde oto že minulé úterý jsem se chtěl připojit na epes za pomoci ip changerů. Ptal jsem se různých hráčů jestli by mi nějákej neporadily abych si tam mohl ještě zahrát. Byla to situace kdy jsem neměl co hrát a chtěl jsem si zase zahrát na epesu a ozkoušet updaty. Takže jsem zkoušel nejrůznější programy které nevycházely takže jsem se nato vykašlal. Potom jsem to celou dobu tajil až nato přišel hráč Frowdex kterému jsem se snažil lhát že to bylo celé jen zesrandy. Takhle jsem mu nějákou dobu lhal až mi dal možnost at se mu přiznám nebo dá důkazy AT. Poté mi řekl at se přiznám že mi dá ještě šanci. Za vše co jsem udělal nesu plnou odpovědnost a touhle správou bude nejspíš žádost i zamítnuta. Byla blbost co jsem udělal a uvědomit si to až ted je ještě větší blbost. Děkuji všem co si tuhle správu přečetly. Mockrtá všem děkuju že jste strávily nad žádostí čas. Pokud tahle žádost nebude automaticky zrušena tak za to AT děkuji. Všem děkuji za přečtení žádosti a snad se ještě schledáme. Gamer
Proti. Cenim že ses přiznal, ale tedka jsi ukázal že ses vůbec nezměnil jak tvrdíš. Obcházet banán je možná ještě horší než přestupek za který jsi banán dostal. Možná kdybys to napsal hned v té žádosti tak bych uvažoval nad malým pro. Ale teď když se přiznáš aby to náhodou at nezjistilo po tvojem unbanu a dali ti Ban bez možnosti žádosti o unban, je hnus.

Re: Žádost o unban hráče GamerCZE

#29
Gabo kdybych se nezměn jak ty tvrdíš tak bych se ani nepřiznal. To je právě ten částečný důkaz toho že jsem se změnil. Dále ten ban jsem v tu chvíli nebcházel jen jsem se oto snažil. Kdyby to AT zjistilo tak stim bude nakládat podle svého uvážení. Děkuji za názor Gamer.

Re: Žádost o unban hráče GamerCZE

#30
Takže, žádost je dobře zpracovaná (obzvláště v porovnání s tvými předchozími), nicméně si opravdu nejsem jistý. Když to zvážím, tak argumenty PRO jsou:

  • Tvé činy přímo nepoškodily server (to, co jsi udělal, bylo vysoce nemorální, ale nepoškodilo server tolik jako např. bugování)
  • Kvalita žádosti
  • Doba od udělení banu
  • Mám pocit, že se vážně snažíš zlepšit


PROTI naopak:
  • Pokusil jsi se obcházet ban (a přiznal ses až pod pohrůžkou, že Frowdex o tom řekne AT sám)
  • Porušuješ pravidla pro žádost o UB (neuplynuly 2 měsíce od poslední žádosti)
  • Tohle:
    GamerCZE píše: Ahoj wale tebe si i celkem pamatuju. Hele upřímě na E3 nechod. To co se ztoho stalo je žumpa. Chris rozpustil helper team a nechal si tam jen ty co mu lezou doprdele atd. Věř mi na tohle se vykašly a počkej si na hytale kam pujde většina tich chytrejch. Gamer

Upřímně řečeno mám pocit, že se sice opravdu snažíš zlepšit a asi i sám věříš, že ses zlepšil, ale po návratu na server bys velice pravděpodobně udělal opět nějakou blbost. Jelikož je to jen můj pocit, jedinou možností jak ho potvrdit nebo vyvrátit by byl tvůj návrat na server. Já osobně bych ti asi pro dal, ale podmíněné tím, že stačí jediný, byť malý, prohřešek a vracíš se zpět na banlist. Také by sis musel počkat dokud by neuplynuly 2 měsíce od tvé poslední žádosti.

Takže za mě malé PRO. Ale jestli se vrátíš na server a potvrdíš můj dojem tím, že opět začneš dělat problémy, pamatuj, že ode mě už nikdy další pro nedostaneš.
cron