Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][pako2727] Žádost o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal.
Mislim že to bilo za greafovaní a ničení domů ostatních hráču.

2) Popis situace.
Omilem jsem prozradil mé udaje jinému hrači a ten zapříčinil to že sem dostal ban.

3) Datum a čas banu.
June 30, 2016, 19:23

4) Druh banu:
Permanentni Ban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Udělal jsem hloupost a hořcr toho lituji. díky tomu že jsem omilem poskytnul osobní udaje jinému hrači jsem dostal ban na Epes 2 a zanevřel jsem na tak skvjělou hru jako je minecraft. Vím nemusíte mě to vjeřit ale doufak že tady existuje určitá presumpce neviny. No když to neprojde bude mě to líto ale pochopím zozhodnutí admin teamu.

předem děkujií za odpovjěd hrač pako2727

Re: [pako2727] Žádost o unban

#2
Z mého hlediska žádost není nic moc extra ... dle mě sis s tím nedal moc práci. Ale ty gramatické chyby ... to snad nemůže nikdo udělat neúmyslně takovýhle chyby. Mně to skoro připadá jako by sis z toho dělal srandu. Jinak pokud to není úmyslně, tak bych být tebou počkal na unban do doby, kdy se naučíš lépe psát -> + vyspěješ v mnoha hlediskách (př. chování) - ti bude určitě dost let na to, abys věděl co je dobré a co ne ( často to nastává okolo 16+ let - ale každý je ovšem jiný :D)
Nevím zda má vůbec cenu psát proti.

Re: [pako2727] Žádost o unban

#5
Aha, a můžeš mi vysvětlit, proč tam máš chybu ve stylu "jě" ( kdyby to bylo "je" místo "ě" tak je to něco, co se může občas stát) - ale tohle mi přijde tak trochu nenormální smíchat obojí do 1 (až skoro nemožný to udělat neúmyslně) - Jinak sorry, že tě tady téměř urážím za tvoji gramatiku -> Ale (aspoň u mě) je to zatím 1 z nejhůře napsaných věcí, kterou jsem viděl.