Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]polipo Žádost o unban

#1
1)Za co jsi ban dostal?
Ban jsem dostal na vlastní přání, ale s odstupem času si uvědomuji, že byl spíše za urážení členů AT.

2) Popis situace: Incident se odehrál pár dní poté, co jsem dostal od plejmena nesmyslný trest. Netvrdím, že byl neopodstatněný ale pouze použil dle mého nevhodný druh trestu. Tento incident jsme si ovšem po perma banu vysvětlili a plejmen si chybu uvědomil a omluvil se za ni. Proto bych se také já chtěl omluvit za své nevhodné a provokativní jednání, které tento spor pouze prohloubilo a vzalo ostatním členům admin teamu drahocenný čas, který mohly investovat do vývoje serveru.
Vrátím se zpět k popisu situace: Z tohoto trestu jsem byl pořád naštvaný a tak mě napadl naprosto "geniální" nápad a to jít plejmena provokovat a urážet za banalitu, která se odehrála pár dní nazpět. Mou provokaci ovšem vzal téměř doslovně a ze slov: Nechceš udělat další event, potrěbuji ban. Usoudil, že skutečně potřebuji ban a tak mi jej také zařídil. O hodinu později jsem dostal permu od chrise s odůvodněním: Na vlastní přání.

3) Datum a čas banu: 14.9.2018 17:25

4) Druh banu: Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban?

Nyní nastává prostor, kdy obvykle hráči píší neustále o tom samém dokola. Píšou o tom, jak dlouho na serveru hráli, jak strašně litují toho, co provedli a jak se za dva měsíce změnili k nepoznání. Netrvá ovšem dlouho a tito hráči na svá vlastní slova zapomenou a jsou opět zabanováni. Nechci zde proto psát jako ostatní bezvýznamná slova, která již dávno ztratila svůj význam. Chci zde psát o tom, co pro mě server znamenal, znamená a znamenat bude bez ohledu na to, zda tuhle žádost schválíte nebo ji zamítnete.

Když jsem poprvé přišel na nový Epes, tak jsem nevycházel z údivu. Extrémně propracované lokace, zajímavý příběh, vlastní textury a dechberoucí atmosféra. Kombinace těchto prvků mě doslova pohltila a rozhodně jsem nebyl jediný, kdo byl tímto projektem unesen. Server se pro mě stal místem, kam jsem mohl přijít a odpočinout si. Byl jsem tichým v pvp hluboce podprůměrný hráč, který si stavěl svůj hrad a občas chodil do dungeonů.

Zlomový bod pro mě nastal, když mi hráč MarekD nabídl možnost vstoupit do frakce. Bylo to období, kdy se extrémně hrozily boje mezi frakcemi. Zde jsem poznal část serveru, která mi zůstávala skrytá. Uvědomil jsem si, že to co drží hráče denně online není příběh, ale eventy na denní bázi jako frag, pevnosti atd.

V současné době mi je líto, jakým směrem se server vydává. Tento směr není špatný a své fanoušky si určitě najde, ale když pohlédnu do minulosti, kdy bylo online nejvíce lidí? Server byl přímo přervaný první dny po spuštění. Dále zde bylo hodně hráčů, když vyšlo pokračování hlavního příběhu a téměř pokaždé, když vyjde nový update. To co hráče na server táhne je touha prozkoumávat, zjistit kam až jste posunuly úroveň lokací a questů. Tahle část mě nejvíce bavila a mrzí mě, že je prozatím zanedbávána na úkor pvp. Dále mě mrzí neustálé řešení AC. Vždy zde budou hráči, kteří budou chtít vyhrát za každou cenu a žádný program je na 100% neodhalí. Existuje pouze jediný způsob jak AC vymítit a tím je přechod na 1.11 pvp. Vím, že si hráči odhlasovali starý soubojový systém, ale ten vyhrál jen proto, že zabít protihráče v novém bylo takřka nemožné. Tento problém se dá ale vyřešit pomocí upravení zbraní. Chápu že nastavit současný systém stálo velkou spoustu energie, ale čím více budete modifikovat původní verzi, tím více se bude hra sekat.

Epes pro mě byl vždy místem, kde tvořitelé naslouchaly hráčům a doufám, že mé pocity Vám předají zpětnou vazbu. Vím, že tenhle text měl být o tom, proč si zasloužím unban ale jak již jsem uvedl výše psát „kecy“ o tom jak dlouho na serveru hraji je bezvýznamné. Raději pomohu server rozvíjet třeba jen tím, že ostatním předám svůj pohled na to, kam směřovat vývoj dál. Přeji celému AT spoustu úspěchu, aby se Vám i nadále dařilo alespoň jako do teď.

Jsem si vědom toho, že má žádost bude nejspíš zamítnuta. Od systému který je zaseknutý někde v roce 1686 př. n. l. nic jiného ani neočekávám. Přesto pro mě odpověď zamítnuto nebude odpovědí a co dva měsíce budu stále usilovat o to, abych se opět mohl setkat s ostatními spoluhráči.

S pozdravem a přáním hezkého dne hráč polipo.

Re: polipo Žádost o unban

#2
Já jen dodám, protože né každý hráč zná tu situaci. Píšeš:
Mou provokaci ovšem vzal téměř doslovně a ze slov: Nechceš udělat další event, potrěbuji ban. Usoudil, že skutečně potřebuji ban a tak mi jej také zařídil.
Ale ve skutečnosti to bylo takto:
[17:01:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper+]plejmen] udělej event potřebuji ban
[17:02:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] jestli chces a potrebujes ban, napis mi to hned
[17:02:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] muzeme zařídit
[17:02:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] takze ?
[17:02:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] ban na vlastní žádost ?
[17:02:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper+]plejmen] pokud ti to udělá radost
[17:02:52] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] ptam se tě, chceš ban na vlastní žádost ?
[17:03:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] (y(
[17:03:53] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] (y)
[17:04:26] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper+]plejmen] chci na blacklist, ban je pro suchary
[17:04:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] takže nechceš ban ? nějak ted nechapu, psal si mi že potřebuješ ban
[17:05:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper+]plejmen] ale ban za bugovani, který mě zařadí na blacklist mezi další best hráče
[17:06:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] to bys chtěl ?
[17:06:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] ?
[17:07:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper+]plejmen] ještě mám něco rozdělaného, takže do konce měsíce tam budu stejně
[17:08:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] něco rozdělaného aby si se tam dostal
[17:08:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] ?
[17:08:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper+]plejmen] ano, jen čekám až nebude možný roll back
[17:08:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] ahá, zajimavé, no pokusím se vyhovět tvé žádosti

Dodávám to, aby si někteří nemysleli, že ban si dostal jen za tu jednu větu co si napsal.

Re: polipo Žádost o unban

#4
Určitě pro. Žádost luxus a za takovou blbost by si měl dostat unban po takové době. Navíc když jsem ho dostal i já a wings.

Re: polipo Žádost o unban

#5
Neříkám nic, žádost je na dobré úrovni, ale pokud mám mluvit za sebe hledal bych dlouho abych našel někoho jako jsi byl ty. Ve hře jsi se choval, opravdu příšerně hledal jsi chyby v pravidlech, a špinil všechno co ti kdokoliv z AT řekl, snad krom Epese nebo Chrise. Na forum si se pak tvářil jako člověk, který nic neudělal a je svatý a snažil se z toho vyklouznout bez trestu, ba obrátit ho proti AT.
Beze srandy si myslím, že hráč jako ty je mnohem nebezpečnější než hráč, který se projevuje přímo. Bohužel můj hlas si opravdu jen tak nezískáš, to co jsi dělal mám stále v živé paměti. PROTI

Re: polipo Žádost o unban

#6
Plejmen píše:
24 úno 2019 15:56
[17:04:26] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper+]plejmen] chci na blacklist, ban je pro suchary
[17:04:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper+]plejmen -> ja] takže nechceš ban ? nějak ted nechapu, psal si mi že potřebuješ ban
[17:05:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper+]plejmen] ale ban za bugovani, který mě zařadí na blacklist mezi další best hráče
Uvědomuješ si, že kdyby se Ti splnilo Tvé přání, tak už se na server nikdy v životě nepodíváš a poté zde píšeš, že budeš zkoušet UnBan každé 2 měsíce. Žádost je na fajn úrovni, ale nevidím jediný důvod, proč bys měl dostat UnBan za to, jak ses choval.

Re: polipo Žádost o unban

#7
Ban si dostal na vlastní přání, AT ti vyhovělo tak jak si chtěl, už se ti to,co sis přál nelíbí? :lol:

Za něco takového, jako chtít ban na přání (ještě k tomu se dostat na BL, aby sis připadal jak frajer) a pak chtít UB tak by sis měl dát facku a rozhodnout se co chceš. :)

Re: polipo Žádost o unban

#8
Nazdar/polipo je za mna dobry hrač a na par chýb,ktore by sa dali napravit a uplne odstranit podla mna by už na epese nerobil problemy a nedavam nič ine ako PRO.

Re: polipo Žádost o unban

#9
Col píše: ...hledal jsi chyby v pravidlech, a špinil všechno co ti kdokoliv z AT řekl, snad krom Epese nebo Chrise. Na forum si se pak tvářil jako člověk, který nic neudělal a je svatý a snažil se z toho vyklouznout bez trestu, ba obrátit ho proti AT.
Beze srandy si myslím, že hráč jako ty je mnohem nebezpečnější než hráč, který se projevuje přímo.
Tohle je důležitá věc, se kterou plně souhlasím a lépe bych to nenapsal.
Proti

Re: polipo Žádost o unban

#10
Col píše:
24 úno 2019 21:00
Neříkám nic, žádost je na dobré úrovni, ale pokud mám mluvit za sebe hledal bych dlouho abych našel někoho jako jsi byl ty. Ve hře jsi se choval, opravdu příšerně hledal jsi chyby v pravidlech, a špinil všechno co ti kdokoliv z AT řekl, snad krom Epese nebo Chrise. Na forum si se pak tvářil jako člověk, který nic neudělal a je svatý a snažil se z toho vyklouznout bez trestu, ba obrátit ho proti AT.
Beze srandy si myslím, že hráč jako ty je mnohem nebezpečnější než hráč, který se projevuje přímo. Bohužel můj hlas si opravdu jen tak nezískáš, to co jsi dělal mám stále v živé paměti. PROTI
Souhlasím, hledat chybu v pravidlech, využít ji a potom dělat svatouška, to chování no, opravdu to mám také v paměti.
PROTI
cron