Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]žádost o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal? hacky
2) Popis situace:jednoho dne jsem šel na epes nefungoval anticheat a byl jsem u táty a byl jsem i na jeho počítači kde mám asi 200fps můj pc má 20fps (asi si můžete dohledat podle změni ip adresy) takže mi šlo mnohem líp pvp všichni byly zvyklý odemě že dám občas random hit protože sem měl lagy ale ten den to bylo jiný skoro všechny sem sundal konečně sem byl rád že sem pomohl na pevnostech ale bohužel si všichni myslely že mám hacky tak mi napsal plejmen že mám hacky potom mě vyzval na discord mezitím co sem chtěl jít za nima nám vypadla eletrika asi na 20min tak se pak za nima šel a bylo to v pohodě asi 15-20minut mi prohledávaly
počítač potom mi znova spadla eletrika a znova sem za nima šel a tak to pokračovalo potom naposled mi chtěli prohledat logy chyběla mi tam asi půlka logu takže mi nemohli věřit plně to chápu já bych si asi taky nevěřil na jejich místě ale myslím si že podle ostatních důkazů bych neměl dostat ban navíc v logách když má někdo hacky nejsou žádné věci co by byly jinak než normálně mám kámoše který má hacky a docela se v tom vyzná v logách a tak obecně takže podle logů by neměli usoudit že mám hacky navíc sem ani neviděl důkáz
3) Datum a čas banu:10.8 2018 18:20
4) Druh banu:Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban: hacky sem neměl a myslím si že každý by měl dostat šanci +miluju epes byl to můj život byl jsem tam 6hodin denně i víc
a omlouvám se plejmenovy za nepříjemnosti z prohledáváním

Re: žádost o unban

#2
Za 1. Za Hacky se UnBan dává pouze v Amnestii, nikoliv jen takto na fóru. Ano, Ty tvrdíš, že jsi hacky neměl, ale již jsi žádost podával a AT se na základě všech faktorů shodl, že screeny jsou dostačující, tudíž nevidím důvod měnit rozhodnutí.

Za 2. Příště si aspoň napiš novou žádost, když poslední neuspěla, narozdíl od ctrl+c a ctrl+v. Ani slovo jsi nezměnil z té staré...

Re: žádost o unban

#3
ArkenThas píše:Za 2. Příště si aspoň napiš novou žádost, když poslední neuspěla, narozdíl od ctrl+c a ctrl+v. Ani slovo jsi nezměnil z té staré...

Re: žádost o unban

#4
Ty klidně můžeš být v domění, že jsi neměl hacky a postovat sem pořád tu samou kupu hoven, ale ani miliontá žádost o unban ti nevyjde, pokud nebude amnestie, akorát tu mrháš časem.

Re: žádost o unban

#9
No myslím si, že si s tím dáme stejnou práci jak ty se žádostí. Nezměnila se žádost (úprava z "u" na "ů" nepočítám), nezmění se rozhodnutí. Navíc to, že nahlašuješ odpovědi, nevím no :roll:

Plejmen píše:Probrali jsme to spolu v AT a znovuzhodnotili důkazy a fakta, které máme.
Přes důkazy a předešlé sledování hráče mutak055 jsme se opět schodli na tom, že ban je oprávněný.
Shrnutí: důkaz, sledování AT, 2x odpojen z prohlídky PC, chybějící část logu (ne celý, ale jen určitý čas, od kdy do kdy měl hackovat)
Přes všechny tyto věci trváme na banu a jakýkoliv důkaz nehodláme zveřejňovat.
Mutak055 má šanci na amnestii, pokud bude.
cron