Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#41
A to, že by je nikdy nepoužil, jsem myslel scripty ohledně pvp, protože z ostatních scriptů není nijak trestán, ne?
Wut ? vsak se trestá jakýkoliv script či podpůrný program, takže jak to myslíš "z ostatních scriptů"

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#42
Plejmen píše:
02 bře 2019 22:56
A to, že by je nikdy nepoužil, jsem myslel scripty ohledně pvp, protože z ostatních scriptů není nijak trestán, ne?
Wut ? vsak se trestá jakýkoliv script či podpůrný program, takže jak to myslíš "z ostatních scriptů"

Myslel jsem to tak, že se tu hlavně řeší jestli používal/nepoužíval scripty na pvp a že vím, že by je nepoužíval, protože to nepotřebuje a jen by více ztratil, než získal.

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#43
CoolMonster667 píše:
02 bře 2019 23:03
Plejmen píše:
02 bře 2019 22:56
A to, že by je nikdy nepoužil, jsem myslel scripty ohledně pvp, protože z ostatních scriptů není nijak trestán, ne?
Wut ? vsak se trestá jakýkoliv script či podpůrný program, takže jak to myslíš "z ostatních scriptů"

Myslel jsem to tak, že se tu hlavně řeší jestli používal/nepoužíval scripty na pvp a že vím, že by je nepoužíval, protože to nepotřebuje a jen by více ztratil, než získal.
Hlavně se tu řeší celkové používání scriptů, nejspíš si to myslel jinak, než si napsal.

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#44
Plejmen píše:
01 bře 2019 18:33
tak jsem mu poslal tu úpravu registrů, která není nijak zakázaná, mám to zde furt na fleshce, takže kdyby si to chtěl někdo z AT prohlédnout, můžu Vám to poslat
Poslat to zakázané není, ovšem to přispívá k tomu, že to vlastníš ... (Za distribuci ban nemáš)
V tom případě, když to budu posílat ale sám to používat nebudu, tak trest dostanou oni, jelikož to používají a já nic, jelikož jsem to nepoužil?
, že mě AT zabanovalo i za používání scriptů, na které nebyl úplně přímý důkaz
Jak chceš získat přímý důkaz, že zrovna používáš scripty ? Promin, ale jen představa toho, že tě zastavím ve hře, dojdu s tebou na DC a začnu ti prohledávat registry bolí, navíc existuje možnost je přepsat během chvilky... Důkaz jsme brali z tvého dlouhodobého psaní (a né jen ze srandy, když si někoho zabil), kde si se zmiňoval co vlastníš, ale tedy i od toho, že si to odesílal (ať už v tom tedy byli funkce jakékoli)
[/quote]
Dobře ale asi jediný důkaz byl ten, že to psal, jelikož jak jsi sám psal, tak přeci není trestné to posílat a autobrew by podle mě neměl na stále využívání, jelikož si nemyslím, že by byl tak hloupý a nechal si dát ban jen díky tomuto.
Takže s tímto bodem NESOUHLASÍM, protože program, který byl poslán danému hráči nebyl jakkoliv škodlivý a popravdě si ani nemyslím, že je to nějak trestné, když různé regedity hack clienty atd jsou volně přístupné zdarma na internetu
Tady si to napsal tak, že není trestné mít, když hacky a regedity jsou zdarma na internetu... Na webu v novinkach, facebooku a zpráv na fb, bylo a jsou zminovány zákazy scriptů a bylo to i za tebe, pokud se nepletu. Takže ano, hacky a scripty jsou zakazane.
Tady se chci zeptat, našel jsem to pouze ve hře, na stránkách a ani v pravidlech jsem to nenašel, kde to tam přesně je?
sverrirCZ píše:
01 bře 2019 19:55
To se vážně diskutuje ohledně toho dát unban člověku kterej dokázal to že skrz něj začalo 70% lidí ze serveru používat skripty?

Proti
Zde bych od tebe chtěl důkaz, že díky němu začalo 70% lidí používat skripty, jelikož by mě zajímalo, kde jsi k tomu přišel. Navíc je to poměrně dost silné obvinění a na takové obvinění by jsi měl mít i dostatek důkazů. Navíc mi přijde, že když za to dostal ban, tak to spíše ty hráče odradí ale hold asi ty máš pravdu, když o tom víš tolik informací. Navíc, ty jsi se nikdy o scripty nezajímal?
BlackoutMan píše:
02 bře 2019 09:14
Žádný z "vychcánků" co se snaží získat navrch nad ostatními, jinak než svým úsilím na server nepatří. Neměl bys tam být ty, ani ti, které si svými scripty obdařil. Tací si žádnou druhou šanci nezaslouží, nikdy za mě tedy NE
A ty tedy máš nějaké informace o tom, že by tyto programy opravdu používal? Pokud ano, tak jsi ho měl nahlásit.
Ohledně žádosti:
Žádost je dobře napsaná, také bych jí zařadil i jako jednu z nejdelších a nejlepších, navíc jsem tento trest s Embrem řešil již od začátku. Na jednu stranu je idiot, že vůbec něco takového psal a byla jen otázka času, až si ho AT a jeho enemy začne více všímat a bude si na něho stěžovat a pro AT bude stačit už jen jeden špatný krok a dostane ban. Na druhou stranu jediný opravdový důkaz je, že zde vyzkoušel autobrew. Se kterým se zde i přiznal a tím ani nijak nepoškodil server.
Navíc, pokud zde dostali šanci na unban i někteří, kteří udělali horší věci, tak si myslím, že i on by tu šanci měl dostat. Jelikož jeho jediný trest za chování byl ten, že napsal jméno nějakého hráče. Pokud se tedy choval špatně i v chatu, tak za to měl být potrestán.
Za mě jsem tedy pro, jelikož si myslím, že se ze svých chyb poučil, dostatečně pochopil, že dělat si tu srandu z těchto věci se mu nemusí úplně vyplatit, také jelikož jediný důkaz je to s autobrew, se kterým jak sám psal neměl v úmyslu pokračovat na Epesu si myslím, že na něho ani není dostatečný počet důkazů. Chování mi přišlo také dobré, jelikož jsem ani v jeho trestech nic nenašel a to ani kicky.

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#45
Dobře ale asi jediný důkaz byl ten, že to psal, jelikož jak jsi sám psal, tak přeci není trestné to posílat a autobrew by podle mě neměl na stále využívání, jelikož si nemyslím, že by byl tak hloupý a nechal si dát ban jen díky tomuto.
Takže on se sám přizná, že to tedy měl, ale podle tebe by to nevyužíval stále, protože by nebyl tak hloupý, aby z toho měl ban :shock:
Tady se chci zeptat, našel jsem to pouze ve hře, na stránkách a ani v pravidlech jsem to nenašel, kde to tam přesně je?
Pravidla -> "Připojení na server za použití jiných doplňků není povolené a bude považováno za porušení pravidel." (Mezi takové doplňky patří Anticheat a serverový Resource Pack, nenuceně také Optifine.)
WEB i FB -> https://www.epesuj.cz/boost-truhel-opra ... informace/
Herní zprávy -> který ti ted nezcituji, ale je tam něco, že scritpy a jiné podpůrné programy jsou zakazané.
Na druhou stranu jediný opravdový důkaz je, že zde vyzkoušel autobrew. Se kterým se zde i přiznal a tím ani nijak nepoškodil server.
Pokud tyto podpůrné programy a doplnky trestáme stejně jako hacky, tak si dovolím připomenout i tuto situaci: viewtopic.php?f=20&t=1146
Kde hráč hackama nijak nepoškodil server, "pouze si stavěl střechu flyem".

Párkrát si tu napsal (počítat to nehodlám) "Není dostatek důkazů" a pak píšeš něco ve stylu "sám se přiznal, že měl autobrew". Jaký důkaz si tedy představuješ ? Jak jsem už párkrát psal -> Pokud se mi hráč nějakou dobu (toto není v řádku 1 - 2 dnů... a jen ze "srandy" proti enemy) chlubí s tím, že má např. hacky, proč já mám zjištovať, jestli to tak doopravdy je ? :roll:

Takže pokud tedy trestáme Scripty a jiné podpůrné programy / doplňky stejně jako hacky (xray, fly, apd.) a je to známo, proč máme řešit jak dlouho a na co to používal ? Viz jak jsem zmínil stefkovu žádost.

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#47
Jack_Ounes píše:
01 bře 2019 18:55
Jestli je pravda co píšeš, tak důvod banu "hack client" je irelevantní, neboť hack client je něco úplně jiného, než co jsi dle tvých slov měl ty. Řekl bych, že bys v tom případě teda měl mít právo na podání žádosti o unban, ale samozřejmě to ještě záleží na vyjádření AT.

K tvé žádosti. Líbí se mi, že se snažíš místo okecávání blbostí podrobně i pro laiky vysvětlit problematiku tvého banu a objasnit všechny záhady kolem něj. Podle mě je žádost dost slušně a srozumitelně napsaná, takže by si mohl každý vytvořit svůj nezkreslený názor a řádně se k tomu vyjádřit, odůvodnit nějak svoje Pro, či Proti.

Podle mě by sis zasloužil unban, protože jsi nic až tak strašného neprovedl a teď jsi se docela úctyhodně zasnažil se obhájit. Neudělal jsi nic, co by poškodilo server nebo jeho chod, ani jsi nebyl nějak komunitě nestravitelnej. Samozřejmě nikdo z nás není svatej a nějaký ty pošťuchovačky k pvp serverům, obzvlášť epesu, prostě neodlučitelně patří a každý, kdo se zapojuje do dění toho pvp se do menšího "konfliktu" někdy dostal.

Overall si myslím, že scripty nejsou fajn, protože to je určitá výhoda, i když ne až taková, ale není to až tak strašné. Z toho co psal plejmen jsem moc nepobral, jestli je to teda bráno jako hacky nebo ne. Každopádně, za mě Pro.

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#48
Jack_Ounes píše:
01 bře 2019 18:55
Jestli je pravda co píšeš, tak důvod banu "hack client" je irelevantní, neboť hack client je něco úplně jiného, než co jsi dle tvých slov měl ty. Řekl bych, že bys v tom případě teda měl mít právo na podání žádosti o unban, ale samozřejmě to ještě záleží na vyjádření AT.

K tvé žádosti. Líbí se mi, že se snažíš místo okecávání blbostí podrobně i pro laiky vysvětlit problematiku tvého banu a objasnit všechny záhady kolem něj. Podle mě je žádost dost slušně a srozumitelně napsaná, takže by si mohl každý vytvořit svůj nezkreslený názor a řádně se k tomu vyjádřit, odůvodnit nějak svoje Pro, či Proti.

Podle mě by sis zasloužil unban, protože jsi nic až tak strašného neprovedl a teď jsi se docela úctyhodně zasnažil se obhájit. Neudělal jsi nic, co by poškodilo server nebo jeho chod, ani jsi nebyl nějak komunitě nestravitelnej. Samozřejmě nikdo z nás není svatej a nějaký ty pošťuchovačky k pvp serverům, obzvlášť epesu, prostě neodlučitelně patří a každý, kdo se zapojuje do dění toho pvp se do menšího "konfliktu" někdy dostal.

Overall si myslím, že scripty nejsou fajn, protože to je určitá výhoda, i když ne až taková, ale není to až tak strašné. Z toho co psal plejmen jsem moc nepobral, jestli je to teda bráno jako hacky nebo ne. Každopádně, za mě Pro.
Souhlasím, sorry Kae ale nyní ti radost neudělám, takže jen cituju.

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#49
Plejmen píše:
03 bře 2019 23:30
Dobře ale asi jediný důkaz byl ten, že to psal, jelikož jak jsi sám psal, tak přeci není trestné to posílat a autobrew by podle mě neměl na stále využívání, jelikož si nemyslím, že by byl tak hloupý a nechal si dát ban jen díky tomuto.
Takže on se sám přizná, že to tedy měl, ale podle tebe by to nevyužíval stále, protože by nebyl tak hloupý, aby z toho měl ban :shock:

Tady se chci zeptat, našel jsem to pouze ve hře, na stránkách a ani v pravidlech jsem to nenašel, kde to tam přesně je?
Pravidla -> "Připojení na server za použití jiných doplňků není povolené a bude považováno za porušení pravidel." (Mezi takové doplňky patří Anticheat a serverový Resource Pack, nenuceně také Optifine.)
WEB i FB -> https://www.epesuj.cz/boost-truhel-opra ... informace/
Herní zprávy -> který ti ted nezcituji, ale je tam něco, že scritpy a jiné podpůrné programy jsou zakazané.
Dobře, zde ale nevidím v pravidel nic, co by bylo přesně o skriptech a pokud se skripty berou stejně, jako hacky, tak by tam mělo být také něco napsané.
Na druhou stranu jediný opravdový důkaz je, že zde vyzkoušel autobrew. Se kterým se zde i přiznal a tím ani nijak nepoškodil server.
Pokud tyto podpůrné programy a doplnky trestáme stejně jako hacky, tak si dovolím připomenout i tuto situaci: viewtopic.php?f=20&t=1146
Kde hráč hackama nijak nepoškodil server, "pouze si stavěl střechu flyem".

To mi tedy nepřijde jako úplně stejná situace, když tento hráč je na bl a ještě navíc jak za chování, tak za hacky se kterými byl přichycen při činu. Ember tresty za chování neměl a ani nebyl nikdy přichycen.

Párkrát si tu napsal (počítat to nehodlám) "Není dostatek důkazů" a pak píšeš něco ve stylu "sám se přiznal, že měl autobrew". Jaký důkaz si tedy představuješ ? Jak jsem už párkrát psal -> Pokud se mi hráč nějakou dobu (toto není v řádku 1 - 2 dnů... a jen ze "srandy" proti enemy) chlubí s tím, že má např. hacky, proč já mám zjištovať, jestli to tak doopravdy je ? :roll:

Takže pokud tedy trestáme Scripty a jiné podpůrné programy / doplňky stejně jako hacky (xray, fly, apd.) a je to známo, proč máme řešit jak dlouho a na co to používal ? Viz jak jsem zmínil stefkovu žádost.
Jelikož pokud by jsi mu chtěl dát ban, tak by jsi měl mít i jiné důkazy, které by byly více důvěryhodné, jelikož musíš počítat s tím, že se hráč bude snažit obhájit a ty by jsi měl mít důkazy, které by mu tu šanci nedaly. Navíc si myslím, že by i v realitě úplně neprošlo, kdyby jsi řekl, že jsi ho zatkl, jelikož řekl, že to udělal, přitom by jsi neměl žádné přesvědčivé důkazy.
Plejmen píše:
01 bře 2019 18:33
tak jsem mu poslal tu úpravu registrů, která není nijak zakázaná, mám to zde furt na fleshce, takže kdyby si to chtěl někdo z AT prohlédnout, můžu Vám to poslat
Poslat to zakázané není, ovšem to přispívá k tomu, že to vlastníš ... (Za distribuci ban nemáš)
Jelikož jsi mi neodpověděl v minulé zprávě, tak se zeptám ještě zde. Když to tedy budu posílat, ale sám to nevyužiji, tak trest dostane ten, co to chtěl poslat, nebo ten, co to poslal?

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#50
Příště prosím jinou než černou.
Dobře, zde ale nevidím v pravidel nic, co by bylo přesně o skriptech a pokud se skripty berou stejně, jako hacky, tak by tam mělo být také něco napsané.
"A jiné doplňky" nevím jestli to potřebuješ ty nebo někdo jiný více vysvětlit ale to znamená že kromě těch co tam jsou vypsány jiné nepodporujem a jsou trestány, víc po lopatě ti to už asi nevysvětlím.
To mi tedy nepřijde jako úplně stejná situace, když tento hráč je na bl a ještě navíc jak za chování, tak za hacky se kterými byl přichycen při činu. Ember tresty za chování neměl a ani nebyl nikdy přichycen.
Ja hlavně reagoval na tvůj příspěvek kde píšeš, "že zde vyzkoušel autobrew. Se kterým se zde i přiznal a tím ani nijak nepoškodil server." Což se nebojím přirovnat k takovéto situaci, kdy mi hacker řekne že si vyletěl na střechu vlastního domu a nijak nepoškodil server, proto by neměl být trestaný stejným metrem.
Jelikož pokud by jsi mu chtěl dát ban, tak by jsi měl mít i jiné důkazy, které by byly více důvěryhodné, jelikož musíš počítat s tím, že se hráč bude snažit obhájit a ty by jsi měl mít důkazy, které by mu tu šanci nedaly. Navíc si myslím, že by i v realitě úplně neprošlo, kdyby jsi řekl, že jsi ho zatkl, jelikož řekl, že to udělal, přitom by jsi neměl žádné přesvědčivé důkazy.
Tady bych opakoval stále to samé, co jsem už zde psal, můžeš to brát jakože nemám argument.
Jelikož jsi mi neodpověděl v minulé zprávě, tak se zeptám ještě zde. Když to tedy budu posílat, ale sám to nevyužiji, tak trest dostane ten, co to chtěl poslat, nebo ten, co to poslal?
Tady jsem neodpověděl, protože i po xxx přečtení jsem nepochopil jak to myslíš. -> V tom případě, když to budu posílat ale sám to používat nebudu, tak trest dostanou oni, jelikož to používají a já nic, jelikož jsem to nepoužil?" Takže když to pošlu já hráči X1 ale sám to nepoužiji, tak trest dostane X1 protože to používá a já nic protože jsem to nepožil. Promin, ale když použiješ takto seskládanou větu, těžko to pochopit a vyjádřit se k tomu. Teď si to napsal lépe -> Pakliže jsem psal, že trest nemá
za distribuci, jak můžu trestat toho, komu to dotyčný poslal ? :lol:
cron