Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#51
Frowdex_ píše:
03 bře 2019 22:14
1) Dobře ale asi jediný důkaz byl ten, že to psal, jelikož jak jsi sám psal, tak přeci není trestné to posílat a autobrew by podle mě neměl na stále využívání, jelikož si nemyslím, že by byl tak hloupý a nechal si dát ban jen díky tomuto.

2) Tady se chci zeptat, našel jsem to pouze ve hře, na stránkách a ani v pravidlech jsem to nenašel, kde to tam přesně je?

3) A ty tedy máš nějaké informace o tom, že by tyto programy opravdu používal? Pokud ano, tak jsi ho měl nahlásit.

4) Na druhou stranu jediný opravdový důkaz je, že zde vyzkoušel autobrew. Se kterým se zde i přiznal a tím ani nijak nepoškodil server.
Vypíchl jsem z tvého názoru nějaké body, na které si dovolím odpovědět ;). Pro přehlednost jsem si je dovolil očíslovat.

1) Jak tam psal, tak když to začal používat, přidaly se výbuchy... Opravdu věříš, že by někdo psal autobrew jen, aby to mohl JEDNOU JEDINKRÁT vyzkoušet a dále nevyužívat? Nechci nikomu podsouvat svůj názor, ale tomu opravdu nevěřím

2) Na to už odpovídal plejmen, ale dobře:
Herní server obsahuje několik vlastních prvků, které zaručují originální zážitek ze hry. Pro připojení na server je nutné používat některé doplňky stanovené poskytovatelem herního serveru. Mezi takové doplňky patří Anticheat a serverový Resource Pack, nenuceně také Optifine. Připojení na server za použití jiných doplňků není povolené a bude považováno za porušení pravidel.

+ Oznámení ve hře, o kterém jste (Ember) věděl

3) Na tuto otázku jsi si sám odpověděl bodem č.4

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#52
Za mě je žádost kvalitně a srozumitelně napsaná, a řadí se tu k jedněm z nejdelších a nejlépe zpracovaných.
Jsem ráda, že tu podrobně vysvětluješ celou situaci bez zbytečných omáček a tak, aby tomu každý rozuměl.
Nikdy jsi nebyl problémový hráč, občasné pošťuchování s enemy je na epesu normální, ovšem nesmí to překročit meze a ty jsi je nepřekročil.
Asi největším problémem bylo vychloubat se něčím co jsi ani neměl a ještě to psát do chatu, protože každý, kdo tam byl se toho může chytit.
A i když jsi to tak nemyslel, tak se na tebe upře pozornost a potom už je následná obhajoba těžká.

Nevidím tedy žádný závažný problém, neponičil jsi nijak ekonomiku serveru.
Jediná tvá chyba byla něco takového do chatu poslat, ale věřím, že už to nikdy nezopakuješ.

Takže malé shrnutí:
Kvalitně zpracovaná žádost, chování v pořádku, myslím, že jsi si uvědomil v čem jsi udělal chybu a už to nikdy
nebudeš opakovat.
Jsem PRO

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#53
Děkuji všem za "PRO".

Teď ke klimkimu:
Klimki_ píše:
Frowdex_ píše:
03 bře 2019 22:14
1) Dobře ale asi jediný důkaz byl ten, že to psal, jelikož jak jsi sám psal, tak přeci není trestné to posílat a autobrew by podle mě neměl na stále využívání, jelikož si nemyslím, že by byl tak hloupý a nechal si dát ban jen díky tomuto.

1) Jak tam psal, tak když to začal používat, přidaly se výbuchy... Opravdu věříš, že by někdo psal autobrew jen, aby to mohl JEDNOU JEDINKRÁT vyzkoušet a dále nevyužívat? Nechci nikomu podsouvat svůj názor, ale tomu opravdu nevěřím
Myslím, že tohle vystihuje přímo text v mé žádosti - 5. bod, 2. část - "Ve svém volném čase se hodně zabývam scriptováním různých věcí a to především do her, je to taková moje oddechovka, můj koníček, je to něco co mě baví a bude se mi doufejme hodit i v budoucnu, naučil jsem se scriptovat ve 2 jazycích a napůl v 3, a tak mě napadlo, proč nezkombinovat moje hraní a scriptování dohromady"
Klimki_ píše:
Frowdex_ píše:
03 bře 2019 22:14

2) Tady se chci zeptat, našel jsem to pouze ve hře, na stránkách a ani v pravidlech jsem to nenašel, kde to tam přesně je?

2) Na to už odpovídal plejmen, ale dobře:
Herní server obsahuje několik vlastních prvků, které zaručují originální zážitek ze hry. Pro připojení na server je nutné používat některé doplňky stanovené poskytovatelem herního serveru. Mezi takové doplňky patří Anticheat a serverový Resource Pack, nenuceně také Optifine. Připojení na server za použití jiných doplňků není povolené a bude považováno za porušení pravidel.
Na server jsem se nepřipojil s použití "doplňku", jen ten autobrew, se kterým jsem se připojil v čase, kdy okolo toho nebyl "hype". Bylo to tak 2./3. den po tom, co se přidal vybuchovací update a mám dojem, že v tu dobu nebylo ve hře/webu nic hlášeno..
Klimki_ píše:

3) Na tuto otázku jsi si sám odpověděl bodem č.4
(Nejde mi zde pořádně citovat klimkiho část frowdexe, tak to zde napíši ručně)
Frowdex:
3) A ty tedy máš nějaké informace o tom, že by tyto programy opravdu používal? Pokud ano, tak jsi ho měl nahlásit.
4) Na druhou stranu jediný opravdový důkaz je, že zde vyzkoušel autobrew. Se kterým se zde i přiznal a tím ani nijak nepoškodil server.

Ten autobrew byl použit 1x, v dobu, kdy nebylo žádné hlášení a scripty se "neřešily" + jsem se o tom epesovi zmiňoval.

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#54
Fufen píše: Děkuji všem za "PRO".

Teď ke klimkimu:
Klimki_ píše:
Frowdex_ píše:
03 bře 2019 22:14
1) Dobře ale asi jediný důkaz byl ten, že to psal, jelikož jak jsi sám psal, tak přeci není trestné to posílat a autobrew by podle mě neměl na stále využívání, jelikož si nemyslím, že by byl tak hloupý a nechal si dát ban jen díky tomuto.

1) Jak tam psal, tak když to začal používat, přidaly se výbuchy... Opravdu věříš, že by někdo psal autobrew jen, aby to mohl JEDNOU JEDINKRÁT vyzkoušet a dále nevyužívat? Nechci nikomu podsouvat svůj názor, ale tomu opravdu nevěřím
Myslím, že tohle vystihuje přímo text v mé žádosti - 5. bod, 2. část - "Ve svém volném čase se hodně zabývam scriptováním různých věcí a to především do her, je to taková moje oddechovka, můj koníček, je to něco co mě baví a bude se mi doufejme hodit i v budoucnu, naučil jsem se scriptovat ve 2 jazycích a napůl v 3, a tak mě napadlo, proč nezkombinovat moje hraní a scriptování dohromady"
Klimki_ píše:

Na server jsem se nepřipojil s použití "doplňku", jen ten autobrew, se kterým jsem se připojil v čase, kdy okolo toho nebyl "hype". Bylo to tak 2./3. den po tom, co se přidal vybuchovací update a mám dojem, že v tu dobu nebylo ve hře/webu nic hlášeno..
(Nejde mi zde pořádně citovat klimkiho část frowdexe, tak to zde napíši ručně)
Frowdex:
3) A ty tedy máš nějaké informace o tom, že by tyto programy opravdu používal? Pokud ano, tak jsi ho měl nahlásit.
4) Na druhou stranu jediný opravdový důkaz je, že zde vyzkoušel autobrew. Se kterým se zde i přiznal a tím ani nijak nepoškodil server.

Ten autobrew byl použit 1x, v dobu, kdy nebylo žádné hlášení a scripty se "neřešily" + jsem se o tom epesovi zmiňoval.

---------------------------------------
Hele ta žádost se mi opravdu líbila. Dokonce bych nebyl proti unbanu, i když asi ne teď, ale později bych s ním určitě neměl problém. Nicméně mi příjde, že se z toho snažíš vykecat a vyslovíčkařit (ne jen ty).

Prostě nezlob se na mě, ale moje záliba je skriptování, tak si naprogramuju autobrew a použiju ho jednou. To je jako když moje záliba je (plácnu třeba) "rád pracuju ve své dílně" a udělám si sáňky, taky se na nich jednou nesvezu a pak je zahodím. Toť můj názor.

A co je teda script?

A ty tedy máš nějaké informace o tom, že by tyto programy opravdu používal? Pokud ano, tak jsi ho měl nahlásit.


UŽ po sté...

Na druhou stranu jediný opravdový důkaz je, že zde vyzkoušel autobrew


ANO, DŮKAZ MÁM(E)

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#55
Myslím, že naprosto vyhrazeně se k této žádosti vyjádřit nejde. Už bylo dokázáno, že i ti nejslušnější, nejbezproblémovější hráči můžou skrývat jinou stránku, která se týká právě bugování, hackování nebo jiného podvádění. Celkově na mě vrhá upřímný, pozitivní dojem. Vysvětluješ proč s banem nesouhlasíš. Z této žádosti jsem pochopil, že trest vzniknul do jisté míry tradičním sporem mezi alianci DG a Fallacy s tím. Strana DG tě často nahlašovala, chlubil ses s tvými skripty a pak je z tebe Telefon a Rcross vytáhli. Háček je v tom, že píšeš, že jsi je nepoužíval.. Kdybych se měl představit sebe v roli admina, tak jenom oznámení od hráče bych nemohl považovat za důkaz o tvojí nevinně, zato to co dostali do rukou Telefon s Rcrossem se jako důkaz dá brát. Adminé možná neměli naprostý důkaz o tom, že jsi skripty používal, ale ten by šel získat snad jen tím, že by ses sám přiznal.Stejně tak ale nejde pořádně dokázat tvoje nevina.

Z toho důvodu dávám nerozhodnuto, které neplánuji jen tak měnit, protože historie říká, že nejde hodnotit jen na základě subjektivním pocitů.

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#56
Žádost je dost dobrá a po tom, co jsme se dozvěděl další okolnosti Emberova banu, jsem PRO, jen něco málo dodám
sverrirCZ píše:
01 bře 2019 19:55
To se vážně diskutuje ohledně toho dát unban člověku kterej dokázal to že skrz něj začalo 70% lidí ze serveru používat skripty?

Proti
Mohu se zeptat koho těma 70% myslíš? Já si myslím, že jsem doceal v obraze o dění na serveru a neznám nikoho(krom možná Rccrosse?) kdo by od Embera nějaký scripty měl nebo je používal a pokud ty někoho takového znáš, tak bys ho měl nahlásit, ne? (nebo tu zase jako obvykle jen šíříš bludy?)

----------------------------
Jinak k tomu Autobrewu: V tý době jsem ho taky používal a věděl o tom i Epes a nebyl s tím žádný problém, dokud si na to asi 2 hráči nezačli stěžovat. Potom se jako ochrana proti tomu přidalo právě vybuchování a časem se o tom začlo psát i v chatu. Takže si nemyslím, že to jedno použití autobrewu něco extra znamená, když v té době to zakázané nebylo.

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#57
negjo píše:
04 bře 2019 21:30
Žádost je dost dobrá a po tom, co jsme se dozvěděl další okolnosti Emberova banu, jsem PRO, jen něco málo dodám
sverrirCZ píše:
01 bře 2019 19:55
To se vážně diskutuje ohledně toho dát unban člověku kterej dokázal to že skrz něj začalo 70% lidí ze serveru používat skripty?

Proti
Mohu se zeptat koho těma 70% myslíš? Já si myslím, že jsem doceal v obraze o dění na serveru a neznám nikoho(krom možná Rccrosse?) kdo by od Embera nějaký scripty měl nebo je používal a pokud ty někoho takového znáš, tak bys ho měl nahlásit, ne? (nebo tu zase jako obvykle jen šíříš bludy?)

----------------------------
Jinak k tomu Autobrewu: V tý době jsem ho taky používal a věděl o tom i Epes a nebyl s tím žádný problém, dokud si na to asi 2 hráči nezačli stěžovat. Potom se jako ochrana proti tomu přidalo právě vybuchování a časem se o tom začlo psát i v chatu. Takže si nemyslím, že to jedno použití autobrewu něco extra znamená, když v té době to zakázané nebylo.
Souhlas PRO

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#58
Klimki_ píše:
A co je teda script?
A ty tedy máš nějaké informace o tom, že by tyto programy opravdu používal? Pokud ano, tak jsi ho měl nahlásit.
UŽ po sté...
Na druhou stranu jediný opravdový důkaz je, že zde vyzkoušel autobrew
Jak jsem již zmiňoval, Epes o tom ví, v tu dobu to nebylo trestné + viz. jak negjo psal - Jinak k tomu Autobrewu: V tý době jsem ho taky používal a věděl o tom i Epes a nebyl s tím žádný problém, dokud si na to asi 2 hráči nezačli stěžovat. Potom se jako ochrana proti tomu přidalo právě vybuchování a časem se o tom začlo psát i v chatu. Takže si nemyslím, že to jedno použití autobrewu něco extra znamená, když v té době to zakázané nebylo.
Klimki_ píše: Hele ta žádost se mi opravdu líbila. Dokonce bych nebyl proti unbanu, i když asi ne teď, ale později bych s ním určitě neměl problém. Nicméně mi příjde, že se z toho snažíš vykecat a vyslovíčkařit (ne jen ty).

Děkuji. Sice nevím, jak může čas změnit tvůj názor, jestli jsem to používal, ale dobře. Nevím, jak jinak tohle řešit, než se z toho "vykecat", poskytl jsem Vám nespočetně vysvětlení, snažím se Vám vyvracet argumenty (ne jen já) + nejsem jediný, který si myslí, že jsem nevinen, teď už jen doufat, že Vám jako AT to bude stačit.

Klimki_ píše:
Prostě nezlob se na mě, ale moje záliba je skriptování, tak si naprogramuju autobrew a použiju ho jednou. To je jako když moje záliba je (plácnu třeba) "rád pracuju ve své dílně" a udělám si sáňky, taky se na nich jednou nesvezu a pak je zahodím. Toť můj názor.

Já jsem ho použil 1x na epesu, to neznamená, že jsem ho nepoužil na jiných serverech, protože zrovna na pvp factions serverech, které jsem hrál společně s epesem a doteď hraji, se to opravdu hodí.
Ten IRL příklad -> Ty to vidíš takto, ale být mnou, tak ty sáňky (scripty) si někde vystavím a můžu se chlubit tím, jak výborně mi to v té dílně jde (na serveru, před kámošema, actually poslední dobou i s učitelem na ZVT) a třeba někdy v budoucnu se na těch sáňkách budu moct projet (ukázat, co jsem ve svých mladých letech dělal/jaká byla moje záliba) se svým synem.
Klimki_ píše: ANO, DŮKAZ MÁM(E)
Mohl bych vědět, jaký je ten důkaz? Jestli myslíte důkaz ten, že jsem poslal rcrossovi tu úpravu, tak v tom nevidím rozpor s pravidly, protože distribuce se podle Plejmena netrestá a to, že jsem to někomu poslal dokazuje jen to, že ty věci vlastním, což už všichni víme, ale není to důkaz toho, že jsem je používal.
Jestli to není to poslání, tak bych byl rád kdybych byl informován, abych se mohl nějak obhájit, ať to nedopadne jako se speed hackem u phiwingse na e2.

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#59
A ty tedy máš nějaké informace o tom, že by tyto programy opravdu používal? Pokud ano, tak jsi ho měl nahlásit.
Na druhou stranu jediný opravdový důkaz je, že zde vyzkoušel autobrew

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#60
Klimki_ píše:
A ty tedy máš nějaké informace o tom, že by tyto programy opravdu používal? Pokud ano, tak jsi ho měl nahlásit.
Na druhou stranu jediný opravdový důkaz je, že zde vyzkoušel autobrew
Nevidím problém v tom, že jsem ještě v době, kdy nebyly řešené scripty + za to nebyly žádné tresty, použil 1x autobrew..
negjo: V tý době jsem ho taky používal a věděl o tom i Epes a nebyl s tím žádný problém.
+ to je x měsíců zpátky, to je jako kdybyste obvinili hráče za urážení, protože někoho urazil 4 měsíce zpět..
cron