Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#31
Pavlitko píše:
02 bře 2019 16:52
rcrossCZ píše:
02 bře 2019 15:50
BlackoutMan píše:
02 bře 2019 09:14
Žádný z "vychcánků" co se snaží získat navrch nad ostatními, jinak než svým úsilím na server nepatří. Neměl bys tam být ty, ani ti, které si svými scripty obdařil. Tací si žádnou druhou šanci nezaslouží, nikdy za mě tedy NE
Pokud si dobře pamatuji tak právě Ty si po Fufenovi chtěl scripty. Takže ty teď souhlasíš s tím že bys měl mít ban? :D
😂😂😂👌

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#32
Pavlitko píše:
02 bře 2019 16:52
rcrossCZ píše:
02 bře 2019 15:50
BlackoutMan píše:
02 bře 2019 09:14
Žádný z "vychcánků" co se snaží získat navrch nad ostatními, jinak než svým úsilím na server nepatří. Neměl bys tam být ty, ani ti, které si svými scripty obdařil. Tací si žádnou druhou šanci nezaslouží, nikdy za mě tedy NE
Pokud si dobře pamatuji tak právě Ty si po Fufenovi chtěl scripty. Takže ty teď souhlasíš s tím že bys měl mít ban? :D
Tak pokud vím, tak rcross ty scripty chtěl, aby byl důkaz, že fufen opravdu něco kdyžtak má, reálně je nechtěl využívat. Takže vlastně blbej komentář tu máš ty. Nejsem na ničí straně, nejsem pro ani proti unbanu. Pak druhá věc, zkrátka problém Fufena, že se s tím všude chlubí a pak to ještě posílá. Na jednu stranu i chápu Telefona a Rcrosse, nelíbilo se mi jim, že případně něco Fufen fakt používá a chtěli jednat. Navíc v té době byl ještě Telefon v helper teamu, takže tak nějak se dá čekat od něho, že jakkoliv chtěl jednat.

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#33
Pavlitko píše:
02 bře 2019 16:52
rcrossCZ píše:
02 bře 2019 15:50
BlackoutMan píše:
02 bře 2019 09:14
Žádný z "vychcánků" co se snaží získat navrch nad ostatními, jinak než svým úsilím na server nepatří. Neměl bys tam být ty, ani ti, které si svými scripty obdařil. Tací si žádnou druhou šanci nezaslouží, nikdy za mě tedy NE
Pokud si dobře pamatuji tak právě Ty si po Fufenovi chtěl scripty. Takže ty teď souhlasíš s tím že bys měl mít ban? :D
Chtěl jsem to po něm jen jako důkaz, ten soubor registrů jsem nepoužil.

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#34
rcrossCZ píše:
02 bře 2019 17:15
Chtěl jsem to po něm jen jako důkaz, ten soubor registrů jsem nepoužil.

Dobře, ale tak to by asi mohl říct každý, ne? Nejdřív si říct o scripty, využít je, a pak jak se ti to hodí zas psát tady, že jsi to chtěl jako důkaz.. Na jednu stranu by to tak být klidně mohlo, ale na druhou zas ne. Tohle už je pohled každýho a každej to vidí jak se mu to hodí.

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#35
tak mě dost hlídali, ale na mě nebyl žádný přímý důkaz toho, že bych tyto věci opravdu vlastnil, ikdyž jsem to psal, tak se bývalý člen AT TelefoniaRider (v tu dobu stále v AT) rozhodl, že se s rcrossem pokusí ze mě vytáhnout tyto programy, rcross se mě pár dní na to furt vyptával,

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#36
Jack_Ounes píše:
02 bře 2019 17:58
rcrossCZ píše:
02 bře 2019 17:15
Chtěl jsem to po něm jen jako důkaz, ten soubor registrů jsem nepoužil.

Dobře, ale tak to by asi mohl říct každý, ne? Nejdřív si říct o scripty, využít je, a pak jak se ti to hodí zas psát tady, že jsi to chtěl jako důkaz.. Na jednu stranu by to tak být klidně mohlo, ale na druhou zas ne. Tohle už je pohled každýho a každej to vidí jak se mu to hodí.
Myslím si, že toto tady řešit nemusíš, rcross nám poslal informace viz jak píše, a neřešíme jeho ale embra

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#37
Jack_Ounes píše:
01 bře 2019 18:55
Jestli je pravda co píšeš, tak důvod banu "hack client" je irelevantní, neboť hack client je něco úplně jiného, než co jsi dle tvých slov měl ty. Řekl bych, že bys v tom případě teda měl mít právo na podání žádosti o unban, ale samozřejmě to ještě záleží na vyjádření AT.

K tvé žádosti. Líbí se mi, že se snažíš místo okecávání blbostí podrobně i pro laiky vysvětlit problematiku tvého banu a objasnit všechny záhady kolem něj. Podle mě je žádost dost slušně a srozumitelně napsaná, takže by si mohl každý vytvořit svůj nezkreslený názor a řádně se k tomu vyjádřit, odůvodnit nějak svoje Pro, či Proti.

Podle mě by sis zasloužil unban, protože jsi nic až tak strašného neprovedl a teď jsi se docela úctyhodně zasnažil se obhájit. Neudělal jsi nic, co by poškodilo server nebo jeho chod, ani jsi nebyl nějak komunitě nestravitelnej. Samozřejmě nikdo z nás není svatej a nějaký ty pošťuchovačky k pvp serverům, obzvlášť epesu, prostě neodlučitelně patří a každý, kdo se zapojuje do dění toho pvp se do menšího "konfliktu" někdy dostal.

Overall si myslím, že scripty nejsou fajn, protože to je určitá výhoda, i když ne až taková, ale není to až tak strašné. Z toho co psal plejmen jsem moc nepobral, jestli je to teda bráno jako hacky nebo ne. Každopádně, za mě Pro.
Souhlas,
navíc se znám jak s ember tak emberem.. nikdy jsem s nimi problém neměl a doufám že se brzy uvidíme na serveru. PRO

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#38
Jack_Ounes píše:
01 bře 2019 18:55
Jestli je pravda co píšeš, tak důvod banu "hack client" je irelevantní, neboť hack client je něco úplně jiného, než co jsi dle tvých slov měl ty. Řekl bych, že bys v tom případě teda měl mít právo na podání žádosti o unban, ale samozřejmě to ještě záleží na vyjádření AT.

K tvé žádosti. Líbí se mi, že se snažíš místo okecávání blbostí podrobně i pro laiky vysvětlit problematiku tvého banu a objasnit všechny záhady kolem něj. Podle mě je žádost dost slušně a srozumitelně napsaná, takže by si mohl každý vytvořit svůj nezkreslený názor a řádně se k tomu vyjádřit, odůvodnit nějak svoje Pro, či Proti.

Podle mě by sis zasloužil unban, protože jsi nic až tak strašného neprovedl a teď jsi se docela úctyhodně zasnažil se obhájit. Neudělal jsi nic, co by poškodilo server nebo jeho chod, ani jsi nebyl nějak komunitě nestravitelnej. Samozřejmě nikdo z nás není svatej a nějaký ty pošťuchovačky k pvp serverům, obzvlášť epesu, prostě neodlučitelně patří a každý, kdo se zapojuje do dění toho pvp se do menšího "konfliktu" někdy dostal.

Overall si myslím, že scripty nejsou fajn, protože to je určitá výhoda, i když ne až taková, ale není to až tak strašné. Z toho co psal plejmen jsem moc nepobral, jestli je to teda bráno jako hacky nebo ne. Každopádně, za mě Pro.


Lépe bych to napsat nemohl. Myslím si, že každý si zaslouží druhou šanci, navíc se s ním znám nějaký ten měsíc a vím, že scripty by nikdy nepoužil. Pro

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#39
CoolMonster667 píše:
Jack_Ounes píše:
01 bře 2019 18:55
Jestli je pravda co píšeš, tak důvod banu "hack client" je irelevantní, neboť hack client je něco úplně jiného, než co jsi dle tvých slov měl ty. Řekl bych, že bys v tom případě teda měl mít právo na podání žádosti o unban, ale samozřejmě to ještě záleží na vyjádření AT.

K tvé žádosti. Líbí se mi, že se snažíš místo okecávání blbostí podrobně i pro laiky vysvětlit problematiku tvého banu a objasnit všechny záhady kolem něj. Podle mě je žádost dost slušně a srozumitelně napsaná, takže by si mohl každý vytvořit svůj nezkreslený názor a řádně se k tomu vyjádřit, odůvodnit nějak svoje Pro, či Proti.

Podle mě by sis zasloužil unban, protože jsi nic až tak strašného neprovedl a teď jsi se docela úctyhodně zasnažil se obhájit. Neudělal jsi nic, co by poškodilo server nebo jeho chod, ani jsi nebyl nějak komunitě nestravitelnej. Samozřejmě nikdo z nás není svatej a nějaký ty pošťuchovačky k pvp serverům, obzvlášť epesu, prostě neodlučitelně patří a každý, kdo se zapojuje do dění toho pvp se do menšího "konfliktu" někdy dostal.

Overall si myslím, že scripty nejsou fajn, protože to je určitá výhoda, i když ne až taková, ale není to až tak strašné. Z toho co psal plejmen jsem moc nepobral, jestli je to teda bráno jako hacky nebo ne. Každopádně, za mě Pro.


Lépe bych to napsat nemohl. Myslím si, že každý si zaslouží druhou šanci, navíc se s ním znám nějaký ten měsíc a vím, že scripty by nikdy nepoužil. Pro
=CoolMonster667 píše:Lépe bych to napsat nemohl. Myslím si, že každý si zaslouží druhou šanci, navíc se s ním znám nějaký ten měsíc a vím, že scripty by nikdy nepoužil.
EmberIsolte píše:začalo to naprogramováním "autobrew", který mi umožnil bez přitomnosti za klávesnicí vařit elixíry, na epesu jsem to vyzkoušel jednou a to v té době, kdy se na server přidalo vybuchování, ale o tom jsem již AT psal den před banem. Zalíbilo se mi to a tak jsem i nadále pokračoval, autofish, vylepšování autobrew,
To ho evidentně asi moc neznáš

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#40
Klimki_ píše:
02 bře 2019 22:31
CoolMonster667 píše:
Jack_Ounes píše:
01 bře 2019 18:55
Jestli je pravda co píšeš, tak důvod banu "hack client" je irelevantní, neboť hack client je něco úplně jiného, než co jsi dle tvých slov měl ty. Řekl bych, že bys v tom případě teda měl mít právo na podání žádosti o unban, ale samozřejmě to ještě záleží na vyjádření AT.

K tvé žádosti. Líbí se mi, že se snažíš místo okecávání blbostí podrobně i pro laiky vysvětlit problematiku tvého banu a objasnit všechny záhady kolem něj. Podle mě je žádost dost slušně a srozumitelně napsaná, takže by si mohl každý vytvořit svůj nezkreslený názor a řádně se k tomu vyjádřit, odůvodnit nějak svoje Pro, či Proti.

Podle mě by sis zasloužil unban, protože jsi nic až tak strašného neprovedl a teď jsi se docela úctyhodně zasnažil se obhájit. Neudělal jsi nic, co by poškodilo server nebo jeho chod, ani jsi nebyl nějak komunitě nestravitelnej. Samozřejmě nikdo z nás není svatej a nějaký ty pošťuchovačky k pvp serverům, obzvlášť epesu, prostě neodlučitelně patří a každý, kdo se zapojuje do dění toho pvp se do menšího "konfliktu" někdy dostal.

Overall si myslím, že scripty nejsou fajn, protože to je určitá výhoda, i když ne až taková, ale není to až tak strašné. Z toho co psal plejmen jsem moc nepobral, jestli je to teda bráno jako hacky nebo ne. Každopádně, za mě Pro.


Lépe bych to napsat nemohl. Myslím si, že každý si zaslouží druhou šanci, navíc se s ním znám nějaký ten měsíc a vím, že scripty by nikdy nepoužil. Pro
=CoolMonster667 píše:Lépe bych to napsat nemohl. Myslím si, že každý si zaslouží druhou šanci, navíc se s ním znám nějaký ten měsíc a vím, že scripty by nikdy nepoužil.
EmberIsolte píše:začalo to naprogramováním "autobrew", který mi umožnil bez přitomnosti za klávesnicí vařit elixíry, na epesu jsem to vyzkoušel jednou a to v té době, kdy se na server přidalo vybuchování, ale o tom jsem již AT psal den před banem. Zalíbilo se mi to a tak jsem i nadále pokračoval, autofish, vylepšování autobrew,
To ho evidentně asi moc neznáš
Znám ho lépe, než kterýkoliv hráč epesu, trávíme 80% času za počítačem spolu. A to, že by je nikdy nepoužil, jsem myslel scripty ohledně pvp, protože z ostatních scriptů není nijak trestán, ne?
cron