Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#61
Klimki_ píše:
05 bře 2019 17:38
A ty tedy máš nějaké informace o tom, že by tyto programy opravdu používal? Pokud ano, tak jsi ho měl nahlásit.
Na druhou stranu jediný opravdový důkaz je, že zde vyzkoušel autobrew
Jinak k tomu Autobrewu: V tý době jsem ho taky používal a věděl o tom i Epes a nebyl s tím žádný problém, dokud si na to asi 2 hráči nezačli stěžovat. Potom se jako ochrana proti tomu přidalo právě vybuchování a časem se o tom začlo psát i v chatu. Takže si nemyslím, že to jedno použití autobrewu něco extra znamená, když v té době to zakázané nebylo.

Jinak k tomu Autobrewu: V tý době jsem ho taky používal a věděl o tom i Epes a nebyl s tím žádný problém, dokud si na to asi 2 hráči nezačli stěžovat. Potom se jako ochrana proti tomu přidalo právě vybuchování a časem se o tom začlo psát i v chatu. Takže si nemyslím, že to jedno použití autobrewu něco extra znamená, když v té době to zakázané nebylo.


Jinak k tomu Autobrewu: V tý době jsem ho taky používal a věděl o tom i Epes a nebyl s tím žádný problém, dokud si na to asi 2 hráči nezačli stěžovat. Potom se jako ochrana proti tomu přidalo právě vybuchování a časem se o tom začlo psát i v chatu. Takže si nemyslím, že to jedno použití autobrewu něco extra znamená, když v té době to zakázané nebylo.

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#62
Klimki_ píše:
A ty tedy máš nějaké informace o tom, že by tyto programy opravdu používal? Pokud ano, tak jsi ho měl nahlásit.
Na druhou stranu jediný opravdový důkaz je, že zde vyzkoušel autobrew
Dobře, takže se tady budeme odvolávat celou dobu na to, že jednou vyzkoušel autobrew, ke kterýmu se sám přiznal teda až tady a jinak jste mu dali ban bez důkazu jen na základě udavačů a jeho vychloubání?

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#63
Jack_Ounes píše:
05 bře 2019 18:25
Klimki_ píše:
A ty tedy máš nějaké informace o tom, že by tyto programy opravdu používal? Pokud ano, tak jsi ho měl nahlásit.
Na druhou stranu jediný opravdový důkaz je, že zde vyzkoušel autobrew
Dobře, takže se tady budeme odvolávat celou dobu na to, že jednou vyzkoušel autobrew, ke kterýmu se sám přiznal teda až tady a jinak jste mu dali ban bez důkazu jen na základě udavačů a jeho vychloubání?

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#64
Abychom ukončili vláčení AT, které zabanovalo někoho "bez důkazů", také se k tomu vyjádřím. Ember nebyl zabanován na základě autobrewu, který bychom v současné době již nejspíše také řešili, ale důvodem jeho banu je potvrzení podezření a dostatek důkazů, které jsme na něj dlouhodobě měli. Ember nás svým chováním na serveru přesvědčil, že ban byl oprávněný a admin team ani nemohl postupovat jinak.

Co je důvod banu?
1) Dlouhodobé podezření, které mělo AT, tento hráč byl i sledován a natáčen
2) Použití skriptů/regeditu na serveru (zakázané)
3) Šíření skriptů/regeditu mezi další hráče a nabádání ostatních k použití
4) Ember mnohokrát dalším hráčům potvrdil, že tyto věci používá

Pokud jsme si nebyli jistí, jestli Ember něco má, další kousky mozaiky nám potvrdili naše dlouhodobé podezření.
Odeslání samotného regeditu byla tzv. poslední díl mozaiky, který nám činy a slova Embera potvrdil i když už jsme dávno neměli daleko k trestání.

U Embera si z nastrádaných důkazů nemůžeme myslet, že by byl nevinný a že by trest jsme dali příliš unáhleně. Tento trest je z našeho pohledu jednoznačně oprávněný a naleznete i proč. Ember sice píše, že je to jeho koníček si skriptovat, ale nepoužívat... obávám se, že tomu opravdu AT i kdyby chtěl věřit nemůže.

Přirovnáme si to s nadsázkou k vykradené bance - pro představu jak to Admin team vidí a, že to ani jinak vidět nemůže:
Někdo vykradl banku, objeví se člověk, který mluví o tom, jak jí vykradl a jaké super nástroje na to má - páčidla. Dokonce nabádá ostatní, aby také vykradli banku, že jim dokonce páčidla zapůjčí, aby si ten druhý mohl taky nějaký trezor vypáčit. Policie u něj páčidla najde a konfrontuje ho se situací. On však obrátí a řekne, "Ve skutečnosti jsem lhal, páčidla mám abych si zkoušel páčit trezor, protože mě to baví a nikdy bych nic takového doopravdy neudělal. Však nemáte důkaz! Neviděli jste mě, jak jsem to v té bance páčil a to že jsem je zapůjčil, přeci nic neznamená!" Jak myslíte, že to dopadne?

S největší pravděpodobností bude odsouzen, protože potvrdit činy, slova a ještě disponovat nástroji je dostatečný důkaz. Samozřejmě přirovnání s bankou je velmi předimenzované, ale podstatu myslím každý chápe. Pokud by existovala šance, že to on nebyl, pak jeho aktivity by byly hrání s ohněm, kterým se musel zákonitě spálit a není možné se moc divit, že by byl odsouzen. Ember nemohl čekat nic jiného, a ani teď nelze doufat, že to uhraje na "nedostatek důkazů". Rád bych věřil, že nic neměl, ale to při věcech, které jsme zjistili není možné.

Jen malý náhled vybraných vyjádření Embera:
EmberIsolte: však hacky
EmberIsolte: halo, ty nemáš?
EmberIsolte: ti pošlu můj regedit jestli chceš

EmberIsolte: a už dělám na scriptu na rybaření
EmberIsolte: už to docela funguje
EmberIsolte: ti pošlu můj regedit jestli chceš
EmberIsolte: já regedit sám a teď ten auto fishing dělám
EmberIsolte: nějak nastavit, aby se za nějaký časový interval ten člověk srovnal pohledem

EmberIsolte : ale málo kdo ví jak funguje regedit
EmberIsolte : a já to mám actually dobře zabezpečený
EmberIsolte : víš jak psal sverrir na forku o těch H**kách věcech atd?
EmberIsolte : prostě psal že na H** jsou tak op hacky, který ti automaticky vše promažou
EmberIsolte : já to mám na flashce
EmberIsolte : máš tam všechny hacky co jdou
EmberIsolte : a v mc ti nikdo nic enpozná
EmberIsolte : já to mám ještě složitější v kompu
EmberIsolte : já můžu hrát blbého
EmberIsolte : a oni se mi do toho nedostanou
EmberIsolte : xD
mberIsolte : však mně je 15 u mě nikdo nebude čekat že si sám scriptuju a programuju věci xD

EmberIsolte : jdu restartovat pc kvůli regeditu
EmberIsolte: stáhneš si to, dvakrát na to klikneš dáš potvrdit ano ok a restartneš pc

Anonym: Co vechno pouzivas za skripty?
EmberIsolte: Nepouzivam
EmberIsolte: ale mám autobrew
EmberIsolte: autofish
EmberIsolte: regedit
EmberIsolte: Auto promazávání logů
EmberIsolte: a hacky
EmberIsolte: s auto promazáváním
EmberIsolte: + nepotrebuješ fokin forge/liteloader

Opravdu, myslíte, že tohle nestačí na potvrzení dalších důkazů a podezření? Máme věřit, že Ember jinde hackoval, ale u nás poctivě hrál a jen si trénoval svoje programovací schopnosti? Všechna vyjádření a obhajoba byla v tom slovíčkaření "já napsal jen, že to vlastním, ale důkaz o použití nemáte". Rád bych věřil, že si Ember jen hloupě hrál s ohněm a všechno to napsal jen aby udělal dojem, ale v souvislosti se vším co máme k dispozici od Embera tyto všechny kousky skládačky hovoří jasně. Nemáme jediný důvod si myslet opak toho, co psal, co jsme zaznamenávali ve hře a rozhodně máme vše co potřebujeme, abychom si byli jistí, že jsme postupovali správně.

Celé mi to přijde jako hraní se slovíčky a pokus se z toho dostat, možná si hrál s ohněm a spálil se. V každém případě se obávám, že AT nemůže a nemohl postupovat jinak než postupoval na základě toho, co nám Ember poskytl a trest je adekvátní a rozhodně ne bez důkazů a i nyní se ještě obávám nenazrál čas abychom to posuzovali jinak.

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#65
Epes píše:
06 bře 2019 12:56
Abychom ukončili vláčení AT, které zabanovalo někoho "bez důkazů", také se k tomu vyjádřím. Ember nebyl zabanován na základě autobrewu, který bychom v současné době již nejspíše také řešili, ale důvodem jeho banu je potvrzení podezření a dostatek důkazů, které jsme na něj dlouhodobě měli. Ember nás svým chováním na serveru přesvědčil, že ban byl oprávněný a admin team ani nemohl postupovat jinak.

Takže podle toho co vidím dole, jsou důkazy z chatu s ruznými lidmy o tom, jak tyto věci vlastním? Pokud jsou nějaké další důkazy také se k ním s radostí vyjádřím, takže tu budu asi pokračovat v tom "slovíčkaření".

Co je důvod banu?
1) Dlouhodobé podezření, které mělo AT, tento hráč byl i sledován a natáčen
2) Použití skriptů/regeditu na serveru (zakázané)
Podezření podle mého nic nedokazuje, hráči si stěžovali, protože asi nemohli snést to, že je někdo zabije dříve, než ten daný hráč vůbec zapne ac. Pokud jsem byl sledován i natáčen, pak byste měli mít tedy nějaká videa, jak používám nějaký hack client/regedit nebo něco takového, když už jsem obviněn z jejich používání.
Nenechám se obvinit z jejich používání kvůli tomu, že jsem něco psal do chatu, pokud mi zde pošlete aspoň 1 "hmotný" důkaz, jak mám něco zaplého, tak s radostí uznám, že máte pravdu a nechám se klidně dát na blacklist. (protože žádný takový důkaz nemůže být, takže tímto Vás nechci nijak urážet)

3) Šíření skriptů/regeditu mezi další hráče a nabádání ostatních k použití

Bylo mi řečeno, že distribuce úpravy registrů (nebyl to regedit, stále se mýlíte v tom, co je regedit a co není) není nijak trestná a to, že jsem to někomu poslal dokazuje jen to, že jsem to stále měl, ale furt tam není nic co dokazuje, že jsem to používal.

4) Ember mnohokrát dalším hráčům potvrdil, že tyto věci používá

Pokud berete potvrzení z níže uvedeného chatu, tak tam se také vyjádřím, pokud ale berete jako důkaz to, že jsme se mlátili jak opice na pevnostech a pak někdo začal psát nějaké blbosti do chatu, jak jinak ho více naštvat, než říct, že máte hacky, enemy umře a napíše "no jasný, tak to vypni" tak mu z toxicity napíšete "sry už to vypínám" "njn huzuni" "to jsou ty hacky/scripty" a neříkejte mi, že tohle nikdo nikdy nepsal.. Tohle je zásada 1 jak vyhrávat, vytriggerovat enemy..

Pokud se jednalo o psaní

Pokud jsme si nebyli jistí, jestli Ember něco má, další kousky mozaiky nám potvrdili naše dlouhodobé podezření.
Odeslání samotného regeditu byla tzv. poslední díl mozaiky, který nám činy a slova Embera potvrdil i když už jsme dávno neměli daleko k trestání.

V tom případě to odeslání regeditu jste vzali jako důkaz, když distribuce není trestána a vůbec nic to nedokazuje? (pokud to něco dokazuje, tak bych poprosil o objasnění)

U Embera si z nastrádaných důkazů nemůžeme myslet, že by byl nevinný a že by trest jsme dali příliš unáhleně. Tento trest je z našeho pohledu jednoznačně oprávněný a naleznete i proč. Ember sice píše, že je to jeho koníček si skriptovat, ale nepoužívat... obávám se, že tomu opravdu AT i kdyby chtěl věřit nemůže.

Nevím, proč mi nevěříte, že scriptování je můj koníček, jestli opravdu chcete, tak Vám nascriptuju konečně fungující antiac, aby to nešlo obejít jak se to obchází teď (spíše neobchází, používá se autoclick bez jediné úpravy a funguje to..) Možna mi poté uvěříte, že mě to opravdu baví..


Přirovnáme si to s nadsázkou k vykradené bance - pro představu jak to Admin team vidí a, že to ani jinak vidět nemůže:
Někdo vykradl banku, objeví se člověk, který mluví o tom, jak jí vykradl a jaké super nástroje na to má - páčidla. Dokonce nabádá ostatní, aby také vykradli banku, že jim dokonce páčidla zapůjčí, aby si ten druhý mohl taky nějaký trezor vypáčit. Policie u něj páčidla najde a konfrontuje ho se situací. On však obrátí a řekne, "Ve skutečnosti jsem lhal, páčidla mám abych si zkoušel páčit trezor, protože mě to baví a nikdy bych nic takového doopravdy neudělal. Však nemáte důkaz! Neviděli jste mě, jak jsem to v té bance páčil a to že jsem je zapůjčil, přeci nic neznamená!" Jak myslíte, že to dopadne?

Pointa je dobře napsaná, ale pak tu je malý ale zásadní háček, ten "zloděj/nezloděj" nebude potrestán, protože vlastně jen mluvil o tom, jak tu banku vykrást, protože ho zajímá loupení bank. To, že někoho nabádá to udělat není také trestné, už záleží jen na tom dotyčném, jestli to chce opravdu udělat a pokud bude chtít, tak mu ten zloděj/nezloděj řekne jak.. Suma sumárum, u soudu bude jediný argument ten, že se o to zajímal, ale nikdo ho nepřistihl při činu = nedostatek důkazů, tak ho propustí. Ale bohužel vy berete možnost vykradení jako přímý důkaz a tím ho obžalujete za vykradení banky.
Hlavně zde prosím o vyjádření, tohle je podle mě celý tento topic zkráceně..


S největší pravděpodobností bude odsouzen, protože potvrdit činy, slova a ještě disponovat nástroji je dostatečný důkaz. Samozřejmě přirovnání s bankou je velmi předimenzované, ale podstatu myslím každý chápe. Pokud by existovala šance, že to on nebyl, pak jeho aktivity by byly hrání s ohněm, kterým se musel zákonitě spálit a není možné se moc divit, že by byl odsouzen. Ember nemohl čekat nic jiného, a ani teď nelze doufat, že to uhraje na "nedostatek důkazů". Rád bych věřil, že nic neměl, ale to při věcech, které jsme zjistili není možné.

Jen malý náhled vybraných vyjádření Embera:
EmberIsolte: však hacky
EmberIsolte: halo, ty nemáš?
EmberIsolte: ti pošlu můj regedit jestli chceš

Tak tohle je max tak k zasmání (ano, chápu, neměl jsem to psát.), tohle je přesně ten bod kdy jsem říkal, že jsem triggeroval enemy, takovýhle chat se najde skoro u každého, který se zabýva pvp na epesu a je silný, viz borko.. S tím regeditem nevím, jestli jsem si dělal srandu, nebo ne, je to už nějaký ten měsíc dozadu, ale mám dojem, že v tu dobu jsem ho ještě neměl ani udělaný, protože bych psal asi úpravu registrů, když se mi regedit nepodařil udělat..

EmberIsolte: a už dělám na scriptu na rybaření
EmberIsolte: už to docela funguje
EmberIsolte: ti pošlu můj regedit jestli chceš => (odpověd 3 řádky výše)
EmberIsolte: já regedit sám a teď ten auto fishing dělám
EmberIsolte: nějak nastavit, aby se za nějaký časový interval ten člověk srovnal pohledem

Ano, povídám si s nějakým hráčem o tom, jak scriptuji autofish, není to zakázané, furt nedokazuje to, že to používám..

EmberIsolte : ale málo kdo ví jak funguje regedit
EmberIsolte : a já to mám actually dobře zabezpečený
EmberIsolte : víš jak psal sverrir na forku o těch H**kách věcech atd?
EmberIsolte : prostě psal že na H** jsou tak op hacky, který ti automaticky vše promažou
EmberIsolte : já to mám na flashce
EmberIsolte : máš tam všechny hacky co jdou
EmberIsolte : a v mc ti nikdo nic enpozná
EmberIsolte : já to mám ještě složitější v kompu
EmberIsolte : já můžu hrát blbého
EmberIsolte : a oni se mi do toho nedostanou
EmberIsolte : xD
mberIsolte : však mně je 15 u mě nikdo nebude čekat že si sám scriptuju a programuju věci xD

Tohle mám pocit že je ally chat s ArkenThasem, sverrir psal do nějakého topicu jak to funguje na zahraničních serverech s hacky, tak jsme se o tom bavili, já jsem řekl, že mám hack client a pořád na něm pracuji - to vysvětluje chat se sverrirem, tam jsme se bavili o Vape clientu, když jsem zkoušel udělat to, aby se neměnil datum složky => stále jsem nepsal to, že to používám

EmberIsolte : jdu restartovat pc kvůli regeditu
EmberIsolte: stáhneš si to, dvakrát na to klikneš dáš potvrdit ano ok a restartneš pc

Tohle je nejspíše doba, kdy jsem právě zkoušel scriptovat daný regedit, tak jsem ho šel vyzkoušet, pak jsem se připojil na jeden zahraniční 1v1 server, spartakus a pavlitko ví který a tam jsem zjistil, že to asi nefunguje.. (poté jsem tedy zkoušel tu úpravu registrů)


Anonym: Co vechno pouzivas za skripty?
EmberIsolte: Nepouzivam
EmberIsolte: ale mám autobrew
EmberIsolte: autofish
EmberIsolte: regedit
EmberIsolte: Auto promazávání logů
EmberIsolte: a hacky
EmberIsolte: s auto promazáváním
EmberIsolte: + nepotrebuješ fokin forge/liteloader

Zase, přiznání toho, že to vlastním, ale jak je psáno "NEPOUŽÍVÁM"

Opravdu, myslíte, že tohle nestačí na potvrzení dalších důkazů a podezření? Máme věřit, že Ember jinde hackoval, ale u nás poctivě hrál a jen si trénoval svoje programovací schopnosti? Všechna vyjádření a obhajoba byla v tom slovíčkaření "já napsal jen, že to vlastním, ale důkaz o použití nemáte". Rád bych věřil, že si Ember jen hloupě hrál s ohněm a všechno to napsal jen aby udělal dojem, ale v souvislosti se vším co máme k dispozici od Embera tyto všechny kousky skládačky hovoří jasně. Nemáme jediný důvod si myslet opak toho, co psal, co jsme zaznamenávali ve hře a rozhodně máme vše co potřebujeme, abychom si byli jistí, že jsme postupovali správně.

Nestačí, nevidím tu jediný důkaz, který by dokazoval, že jsem tyto programy použil, vše se točí jen okolo toho, že to mám, ale nevěříte mi, že to používám, protože si někteří hráči stěžovali.

Celé mi to přijde jako hraní se slovíčky a pokus se z toho dostat, možná si hrál s ohněm a spálil se. V každém případě se obávám, že AT nemůže a nemohl postupovat jinak než postupoval na základě toho, co nám Ember poskytl a trest je adekvátní a rozhodně ne bez důkazů a i nyní se ještě obávám nenazrál čas abychom to posuzovali jinak.

Hraní se slovíčky to je, protože se nemám jak obhajovat, když tu nemám z čeho se obhajovat.. Celkově byla moje blbost vůbec něco psát, nelituji toho, že to scriptuju a pokud se vrátím, tak si scriptovat budu dál, sice se o tom nebudu s nikým bavit, ale od toho mě vážně neodradíte... Jak jsem říkal, požadoval bych jediný důkaz toho, že jsem to použil, nějaké moje registry, moje logy, video prostě cokoliv, ale ne chat, prosím, už chápeme, že psaní toho to byla blbost a dělat jsem to neměl.. Poprosil bych aby se toto téma ještě nelockovalo do doby, než bude opravdu neprůstřelný důkaz toho, jak to používám, děkuji.

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#66
Tak co jsem to tu tak četl tak zajímavé. Je vidět že Ember se rve jak jen muže a to je takové malé plus. Dále se tady spíš vyjádřím jen k Epesovi a Embrovy. Epesi to že hráč napíše že mam hacky do chatu na pevnostech byla klasika minulej červenec a beztak je furt. Vzpomínám si když hráč někoho vykombil a ten dotyčný napsal ať vypne hacky nebo že hackuje a ten druhej se ho snažil naštvat/vysmál se mu. Potom tady píšeš o nějákých důkazech ale krom chatu a toho že to posílal hráčum tu nic nevidim a ktomu tamto nejsou ani důkazy jen tam vidim konverzaci jak Ember psal tak asi s Arkenem a ktomu tam odtebe vidim že psal lidem že scriptuje což jsou lidi který to vážně baví dám ti příklad. Je někdo kdo rád čte knihy a někdo je zase rád píše protože vtich co jsou nenachází to co by mu pomohlo bavilo ho a pak je někdo kdo rád používá scripty a někdo kdo ty scripty zase rád tvoří protože ho to baví a nebo si chce na pvp serverech získat větší převahu. Tady prostě není důkaz o tom že něco používá a pokud můžu požádat jako Ember tak bych rád vaše důkazy které jsou nevyvratitelné viděl. Takže za mně Embrovy rozhodně velké PRO a přejimu hodně štěstí. Gamer

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#67
Epesi to že hráč napíše že mam hacky do chatu na pevnostech byla klasika minulej červenec a beztak je furt. Vzpomínám si když hráč někoho vykombil a ten dotyčný napsal ať vypne hacky nebo že hackuje a ten druhej se ho snažil naštvat/vysmál se mu
Jak psal epes i já, nebereme v ani tak v potaz vychloubání se a dělání si srandy před enemy. Viz jak epes psal části jistých polo- až soukromých konverzací, které nebyli mířeny jako výsměch enemy.
tak asi s Arkenem
To si myslíš ty. (aby si nikdo nemyslel, že oficialně tvrdíme, že ten někdo je Arken)
že psal lidem že scriptuje což jsou lidi který to vážně baví dám ti příklad. Je někdo kdo rád čte knihy a někdo je zase rád píše protože vtich co jsou nenachází to co by mu pomohlo bavilo ho a pak je někdo kdo rád používá scripty a někdo kdo ty scripty zase rád tvoří protože ho to baví a nebo si chce na pvp serverech získat větší převahu.
Z tohoto se chytám za hlavu, podle mě zbytečný text.
Tady prostě není důkaz o tom že něco používá a pokud můžu požádat jako Ember tak bych rád vaše důkazy které jsou nevyvratitelné viděl.
Žádat můžeš.

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#68
Plejmen píše:
Epesi to že hráč napíše že mam hacky do chatu na pevnostech byla klasika minulej červenec a beztak je furt. Vzpomínám si když hráč někoho vykombil a ten dotyčný napsal ať vypne hacky nebo že hackuje a ten druhej se ho snažil naštvat/vysmál se mu
Jak psal epes i já, nebereme v ani tak v potaz vychloubání se a dělání si srandy před enemy. Viz jak epes psal části jistých polo- až soukromých konverzací, které nebyli mířeny jako výsměch enemy.

Tak jestli neberete tyto věci v potaz, tak proč je sem tedy posíláte, rovnou byste sem mohli poslat hlavní důkaz, než takhle ztrácet čas..
tak asi s Arkenem
To si myslíš ty. (aby si nikdo nemyslel, že oficialně tvrdíme, že ten někdo je Arken)
Zrovna tuhle konverzaci si pamatuji, ale to je úplně mimo..
že psal lidem že scriptuje což jsou lidi který to vážně baví dám ti příklad. Je někdo kdo rád čte knihy a někdo je zase rád píše protože vtich co jsou nenachází to co by mu pomohlo bavilo ho a pak je někdo kdo rád používá scripty a někdo kdo ty scripty zase rád tvoří protože ho to baví a nebo si chce na pvp serverech získat větší převahu.
Z tohoto se chytám za hlavu, podle mě zbytečný text.

Jestli tohle je zbytečný text, tak jsi ho asi nepochopil, jelikož to presně vystihuje jednu myšlenku - někdo rád čte, někdo rád píše knihy, ale proč by ten, kdo píše knihy, musel hned ty knihy i číst? Doufám, že to chápeš.

Tady prostě není důkaz o tom že něco používá a pokud můžu požádat jako Ember tak bych rád vaše důkazy které jsou nevyvratitelné viděl.
Žádat můžeš.
Jak jsem psal, chtěl bych zde další důkazy, nevadí, jestli mě podle vás budou nějak urážet.. Pokud ne sem, tak aspoň soukromě..

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#69
Fufen píše:
Klimki_ píše:
A ty tedy máš nějaké informace o tom, že by tyto programy opravdu používal? Pokud ano, tak jsi ho měl nahlásit.
Na druhou stranu jediný opravdový důkaz je, že zde vyzkoušel autobrew
Nevidím problém v tom, že jsem ještě v době, kdy nebyly řešené scripty + za to nebyly žádné tresty, použil 1x autobrew..
negjo: V tý době jsem ho taky používal a věděl o tom i Epes a nebyl s tím žádný problém.
+ to je x měsíců zpátky, to je jako kdybyste obvinili hráče za urážení, protože někoho urazil 4 měsíce zpět..
negjo píše:
05 bře 2019 18:11
Klimki_ píše:
05 bře 2019 17:38
A ty tedy máš nějaké informace o tom, že by tyto programy opravdu používal? Pokud ano, tak jsi ho měl nahlásit.
Na druhou stranu jediný opravdový důkaz je, že zde vyzkoušel autobrew
Jinak k tomu Autobrewu: V tý době jsem ho taky používal a věděl o tom i Epes a nebyl s tím žádný problém, dokud si na to asi 2 hráči nezačli stěžovat. Potom se jako ochrana proti tomu přidalo právě vybuchování a časem se o tom začlo psát i v chatu. Takže si nemyslím, že to jedno použití autobrewu něco extra znamená, když v té době to zakázané nebylo.

Jinak k tomu Autobrewu: V tý době jsem ho taky používal a věděl o tom i Epes a nebyl s tím žádný problém, dokud si na to asi 2 hráči nezačli stěžovat. Potom se jako ochrana proti tomu přidalo právě vybuchování a časem se o tom začlo psát i v chatu. Takže si nemyslím, že to jedno použití autobrewu něco extra znamená, když v té době to zakázané nebylo.


Jinak k tomu Autobrewu: V tý době jsem ho taky používal a věděl o tom i Epes a nebyl s tím žádný problém, dokud si na to asi 2 hráči nezačli stěžovat. Potom se jako ochrana proti tomu přidalo právě vybuchování a časem se o tom začlo psát i v chatu. Takže si nemyslím, že to jedno použití autobrewu něco extra znamená, když v té době to zakázané nebylo.
Zajímavé, že Epes mi řekl něco trošku jiného a to, že se o tom dozvěděl až po banu ;)
Jinak:
Fufen píše:To, že někoho nabádá to udělat není také trestné
Je ;)

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#70
Klimki_ píše:
Fufen píše:
Klimki_ píše:
Nevidím problém v tom, že jsem ještě v době, kdy nebyly řešené scripty + za to nebyly žádné tresty, použil 1x autobrew..
negjo: V tý době jsem ho taky používal a věděl o tom i Epes a nebyl s tím žádný problém.
+ to je x měsíců zpátky, to je jako kdybyste obvinili hráče za urážení, protože někoho urazil 4 měsíce zpět..
negjo píše:
05 bře 2019 18:11
Klimki_ píše:
05 bře 2019 17:38

Jinak k tomu Autobrewu: V tý době jsem ho taky používal a věděl o tom i Epes a nebyl s tím žádný problém, dokud si na to asi 2 hráči nezačli stěžovat. Potom se jako ochrana proti tomu přidalo právě vybuchování a časem se o tom začlo psát i v chatu. Takže si nemyslím, že to jedno použití autobrewu něco extra znamená, když v té době to zakázané nebylo.

Jinak k tomu Autobrewu: V tý době jsem ho taky používal a věděl o tom i Epes a nebyl s tím žádný problém, dokud si na to asi 2 hráči nezačli stěžovat. Potom se jako ochrana proti tomu přidalo právě vybuchování a časem se o tom začlo psát i v chatu. Takže si nemyslím, že to jedno použití autobrewu něco extra znamená, když v té době to zakázané nebylo.


Jinak k tomu Autobrewu: V tý době jsem ho taky používal a věděl o tom i Epes a nebyl s tím žádný problém, dokud si na to asi 2 hráči nezačli stěžovat. Potom se jako ochrana proti tomu přidalo právě vybuchování a časem se o tom začlo psát i v chatu. Takže si nemyslím, že to jedno použití autobrewu něco extra znamená, když v té době to zakázané nebylo.
Zajímavé, že Epes mi řekl něco trošku jiného a to, že se o tom dozvěděl až po banu ;)

Jestli to je ke mně, den před banem jsem se ve večerních hodinách bavil s někým z AT na facebooku, jestli to nebyl zrovna Epes, tak to opravdu vědět nemohu.

Jinak:
Fufen píše:To, že někoho nabádá to udělat není také trestné
Je ;)
Dobře, my bad, furt jsem myslel v tom stylu se scriptama, kde není nikde zakázané někoho nabádat a když už se tu bavíme jak někoho nabádám, na to taky není důkaz?
cron