Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#71
Klimki_ píše:
Fufen píše:
Klimki_ píše:
Nevidím problém v tom, že jsem ještě v době, kdy nebyly řešené scripty + za to nebyly žádné tresty, použil 1x autobrew..
negjo: V tý době jsem ho taky používal a věděl o tom i Epes a nebyl s tím žádný problém.
+ to je x měsíců zpátky, to je jako kdybyste obvinili hráče za urážení, protože někoho urazil 4 měsíce zpět..
negjo píše:
05 bře 2019 18:11
Klimki_ píše:
05 bře 2019 17:38

Jinak k tomu Autobrewu: V tý době jsem ho taky používal a věděl o tom i Epes a nebyl s tím žádný problém, dokud si na to asi 2 hráči nezačli stěžovat. Potom se jako ochrana proti tomu přidalo právě vybuchování a časem se o tom začlo psát i v chatu. Takže si nemyslím, že to jedno použití autobrewu něco extra znamená, když v té době to zakázané nebylo.

Jinak k tomu Autobrewu: V tý době jsem ho taky používal a věděl o tom i Epes a nebyl s tím žádný problém, dokud si na to asi 2 hráči nezačli stěžovat. Potom se jako ochrana proti tomu přidalo právě vybuchování a časem se o tom začlo psát i v chatu. Takže si nemyslím, že to jedno použití autobrewu něco extra znamená, když v té době to zakázané nebylo.


Jinak k tomu Autobrewu: V tý době jsem ho taky používal a věděl o tom i Epes a nebyl s tím žádný problém, dokud si na to asi 2 hráči nezačli stěžovat. Potom se jako ochrana proti tomu přidalo právě vybuchování a časem se o tom začlo psát i v chatu. Takže si nemyslím, že to jedno použití autobrewu něco extra znamená, když v té době to zakázané nebylo.
Zajímavé, že Epes mi řekl něco trošku jiného a to, že se o tom dozvěděl až po banu ;)

Pokud je to na mě, tak já jsem si den před banem ve večerních hodinách psal s někým z AT na facebooku, jestli to zrovna nebyl Epes, tak to já opravdu vědět nemohu.

Jinak:
Fufen píše:To, že někoho nabádá to udělat není také trestné
Je ;)
Dobře, nevšiml jsem si a když už tu jsem obviněn z toho nabádání, tak na tohle aspoň důkaz je?

[✖][EmberIsolte] - Žádost o unban

#72
Je nám líto, ale na základě všech dostupných zjištění a důkazů, které o tobě máme, neshledáváme, že by AT pochybil a tvůj ban nebyl oprávněný. Vše, co máme kromě tvých nynějších slov hovoří proti tobě (viz. můj předchozí příspěvek). Tuto situaci jsi si bohužel způsobil sám. Nemůžeme na základě toho, že říkáš, že bys nic takového neudělal unbanovat tvůj účet, přinejmenším takto brzy ne. Proto tvé žádosti nebude vyhověno.
cron